מחר באים להתקין לי כלבים (כבלים) מה החיסרונות שלו מול הADSL של בזק? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר באים להתקין לי כלבים (כבלים) מה החיסרונות שלו מול הADSL של בזק?

Rinkadink

Recommended Posts

אוייש...

ב ADSL המודם אכן מסתנכרן ב 128 קביט, אבל המהירות האפקטיבית היא של 96 (לא יותר מ 13 קבייט בשניה).

בסביבות ה 32 ביטים משמשים כ Overhead.

מה שגם בעלי חבילות ה 2 מביט ב ADSL נהנים ממודם שמסונכרן במהירות של 2496 קביט, אך מקבלים מהירות אפקטיבית של 2 מביט בלבד.

כנ"ל גם לגבי החבילות האחרות, הסנכרון התיאורתי תמיד גדול יותר מהאפקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני רציני....אולי יש לך חבילה מיוחדת....(זולה יותר)

אבל אצלי UPL 128 כלומר 16KB.

אוייש...

ב ADSL המודם אכן מסתנכרן ב 128 קביט, אבל המהירות האפקטיבית היא של 96 (לא יותר מ 13 קבייט בשניה).

בסביבות ה 32 ביטים משמשים כ Overhead.

מה שגם בעלי חבילות ה 2 מביט ב ADSL נהנים ממודם שמסונכרן במהירות של 2496 קביט, אך מקבלים מהירות אפקטיבית של 2 מביט בלבד.

כנ"ל גם לגבי החבילות האחרות, הסנכרון התיאורתי תמיד גדול יותר מהאפקטיבי.

אני שולח באיי סיי גם על 14-15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא לא, במגה וחצי ה UP שאתה מקבל ב ADSL הוא עדיין 96.

לך יש אולי חבילה מיוחדת (יקרה יותר, או שקיבלתם במתנה או קומבינה, או לא יודע מה)

בכל החבילות ה "סטנדרטיות" של ADSL (כאלה שלא מבקשים בהן UP יותר גבוהה במיוחד, או חבילות של 5 מגה למשל) - זה 96.

חוץ מזה, וחוץ ממחירים אולי, אין הבדל משמעותי בין כבלים ל DSL

אלא אם כן אתה מתכנן לעסוק בפריצת מודמי כבלים למהירויות גבוהות, מה שלא אפשרי ב ADSL. (ואתה לא הולך לעסוק בזה)

ואלא אם כן אתה גר באזור חיוג 08 או 09 או 04, שבהם יש יותר תקלות כבלים מבשאר איזורי החיוג (כלומר 03)

ב-08 יש הכי הרבה תקלות כבלים בשנתיים האחרונות.

(או שאני טועה, ופשוט רק אנשי 08 מתקשרים לספקית שלהם בגלל תקלת תשתית... במקום להתקשר לספק התשתית, או משהו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהאיזור שלי (03) לא חסרים משתמשים שמתלוננים על הכבלים (בעיות תשתית, בעיקר - מודמים שיוצאים מסנכרון בלי סיבות מוגדרות).

הכבלים עדיין סובלים ממחלות ילדות בארץ. כבר למדו את הלקח.

אין מה לעשות, אמנם מספקים תשתית מסורסת ולא אטרקטיבית, אבל היא יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אצלי UPL 128 כלומר 16KB.אני שולח באיי סיי גם על 14-15.

תסתכל על העסק אחרי דקה (לאחר שהתייצב), לא תעבור את ה 12.8 (ב ADSL), אלא אם כן ביצעת Tweak להגדרות ה TCP/IP בחלונות ולכן מוצג לך נתון שיקרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...