בעייה במחשב חדש - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה במחשב חדש

satlan1

Recommended Posts

קניתי לפני שבועיים מחשב חדש. כרטיס מסך גיפורס 6600 GT, זיכרון 1024 ראם, מעבד 64 ביט 3200.

קיצר בשבוע הראשון המחשב פעל מצויין.

לפני שבוע בא אליי טכנאי של נטוויזן והתקין ראוטר ורשת ביתית. יום אחר כך+- המחשב לעשות בעיות.. כל דקה בערך יש איזה תקיעה לכמה שניות וזה חוזר לפעול בסדר.(בין התקיעות המחשב פועל מצויין). הכרטיס מסך שלי מעודכן.(בקשר לשאר אין לי מושג מה צריך..)

סרקתי עם NOD32 ואין לי וירוס, וסרקתי ספייוורים ואין משהו מיוחד.

מה אפשר לעשות ומה לדעתכם הבעייה?

אהה ויש לי XP

תודה!!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שמצאתי את הבעייה.. חצי שעה בלי הראוטר ובינתיים המחשב פועל חלק.

מישהו שמע על הראוטר level one?(נטוויזן הביאו לי אותו..) כנראה הוא עושה את הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם נטוויזן, הם אמרו לי לנסות לנתק את הראוטר ולחבר את המודם ישירות לכרטיס .

זה עדיין היה עם תקיעות, אז זה שלל את האפשרות שהראוטר דפוק.(המודם גם תקין, כי אם אני מחבר אותו דרך הUSB הוא פועל בסדר).

הטכנאי של נטוויזן אמר לי שהכרטיס רשת דפוק ושאני אפנה לחנות שקניתי את המחשב ויגיד להם להחליף גם .

קיצר עכשיו חזרתי והתקיעות היו גם שם, כשמתחברים לאינטרנט יש כל איזה חצי דקה קפיצות ל95 אחוז בשימוש CPU :)

16no1.jpg

זה קורה גם שאף תוכנה לא פועלת ברקע.. סגרנו אנטיוירוס, פיירוול.. וזה עדיין ממשיך להשתגע.

ועשיתי סריקות עם NOD32 ואין כלום, ספייוורים גם בדקתי.

אני אביא למעבדה שלהם את המחשב בסוף שבוע כדי שיעברו על החומרה.

למישהו יש רעיון ממה זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:cool2:

בדקתי... גם הטכנאים של אייבורי בדקו ואין שם משהו כזה. זה מה שלא ברור בבעייה... גם חוץ מזה המחשב שולח כל הזמן פולסים להארדיסק, יענו הנורה האדומה פועלת כמעט כל הזמן... גם את זה הטכנאים שם לא הבינו.(גם שלא נגענו במחשב 5 דקות הנורה האדומה לא הפסיקה להבהב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מזה.. שים לב מה רשמתי בכוכבית. פשוט התמונה לא נכנסה בעמוד אז אני יקטין אותה.

http://img267.imageshack.us/img267/8582/16sr.jpg

ד"א התהליך הלא פעיל הזה שרשום למטה, ניסיתי להעיף את זה וזה לא מאפשר(רושם הפעולה אינה חוקית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי, לא יודע מאיפה להתחיל... זה האחוז הלא מנוצל במחזור הנוכחי של המעבד.... DUH

כשאתה רואה בגרף שיש 90% שימוש, אז זה נמצא על 10%, כשאתה רואה בגרף שיש 0-20% שימוש, אז הוא נמצא על 80-100%....

או בקיצור, תביא SCREENSHOT כשהוא שואף ל 0 לא ל 100...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...