מדריך בנושא לדים. לכל המבולבלים שמסתובבים פה לאחרונה :}.+עדכון חדש 20\12\05 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך בנושא לדים. לכל המבולבלים שמסתובבים פה לאחרונה :}.+עדכון חדש 20\12\05

Pro modder

Recommended Posts

מדריך נחמד  :xyxthumbs:

הצעות:

1. תמונה של נגד בקנה מידה ביחס ללד. יש אנשים שאפילו לא יודעים איך נראה נגד...

2. לדים UB שקופים, ואני חושש שזה יבלבל את החבר'ה העובדה שרוב הלדים במדריך הם לא שקופים...

3. זה לא באמת חובה להלחים את הנגד לרגל הארוכה... אני אף פעם לא זכרתי את ה"כלל" הזה, ואך פעם לא היו לי בעיות  :nixweiss:

ח"ח.

1.יש תמונה של נגד ביחס ללד. אולי הנגד קצת יותר קטן ממה שהוא במציאות.. זה באמת לא משמעותי.

מה שהם צריכים לדעת זה ללכת לחנות ולבקש נגד.

2.ציינתי שלד מסוג UB מאיר בדומה לפנס. (מפיץ המון אור). מכן ניתן להסיק שבעזרת לד רגיל לא מאירים את המחשב.

ושוב, הם הולכים לחנות ומבקשים לד UB סמוך על המוכר שהוא לא יצטרך שהקונה יפרט לו איך ניראה לד מסוג UB.

( What ever...אני יציין בתחילת הדיון שלד מסוג UB הוא לד שקוף לחלוטין שפולט אור בצבעים. להבדיל מלד רגיל. שכולו צבעוני.)

3. אצלי זה כן חובה. במדריך שלך אתה יכול לרשום שזה לא.

או שעושים עבודה טובה או שלא עושים בכלל.

זה אחד העקרונות הבסיסיים שמודר צריך להכניס לעצמו טוב טוב לראש.

נקי, מסודר, יציב, איכותי, בלי קיצורי דרך. אלו המפתחות להצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא כל מוכר יודע מה זה נגד (מניסיון)

2. לא כל מוכר יודע מה זה לד UB (מניסיון... לא הייתה פעם אחת שלא הלכתי לחנות אלקטרוניקה ניסו לדחוף לי לד רגיל במקום UB)

3. במילה אחת: WTF? מה קשר לעבודה טובה? יש מצבים שבהם פשוט לא מסתדר לחבר את הנגד בצד של הרגל הארוכה! ואתה מדבר על עבודה טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מדריך, אחלה עיצוב והשקעה.

רק הטעות עם המולקסים, כפי שאמרו לך.

כדאי לתקן על מנת לא ליצור בילבולים למשתמשים שאינם מבינים.

על מנת ליצור ידע טוב צריך בסיס מדויק ונכון.

אם תבלבל בין המולקסים זה יכול לבלבל משתמשים בעתיד לגבי זה.

למרות שכל אחד יכול להבין שפינים זה זכר וחורים זה נקבה.

(איזה יופי, כמו באנושות...)

חוץ מזה, מגניב. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא כל מוכר יודע מה זה נגד (מניסיון)

2. לא כל מוכר יודע מה זה לד UB (מניסיון... לא הייתה פעם אחת שלא הלכתי לחנות אלקטרוניקה ניסו לדחוף לי לד רגיל במקום UB)

3. במילה אחת: WTF? מה קשר לעבודה טובה? יש מצבים שבהם פשוט לא מסתדר לחבר את הנגד בצד של הרגל הארוכה! ואתה מדבר על עבודה טובה?

1. ואם תגיד לו את היחס של הגודל בין נגד ללד הוא ידע מה זה?. כן אני בטוח....

2.סבבה, ציינתי בתחילת הדיון שהלד בסקיצות הוא רק להמכשה.(+איך ניראה לד UB ומהן התכונות שלו).

3. מצטער שלא הבנתי אותך נכון. חשבתי שאתה מדבר על זה שזה לא חובה להלחים...

מצבים?. לא חשבתי על שום מצב כזה. אם יש אחד אתה מוזמן לציין אותו פה בשבילי?

עצה- שאתם הולכים לבעל מקצוע, חנות או מפעל

בעל מקצוע- תביאו איתכם תוכניות מוכנות מראש כולל סקיצה אם אפשר.

חנות- תדעו מה אתם רוצים מראש, תביאו נתונים על הפריט, ותמונה גם יכול לעזור.

מפעל-אם יש ביכולתכם, תכינו את הפריט מראש לתהליך שהוא הולך לעבור. (אם זה שיוף. נקיון. סימון..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי של מדריך, באמת יותר פשוט ממה שעשו במדריכים של האתר שקצת קשים יותר להבנה.

מה ששמתי לב שחסר זה שאין פירוט על חיבור רב יותר של לדים בטור, מה שחוסך הרבה נגדים מעצבנים בדרך.

וגם קצת קצת על סוגי הלדים הקיימים בשוק- גודל, מיקוד, צבע, הספק וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצבים?. לא חשבתי על שום מצב כזה. אם יש אחד אתה מוזמן לציין אותו פה בשבילי?

במוד שלי הייתי צריך לעשות תאורה בכיוון מסויים, בצורה הכי קומפקטית שאפשר מבחינת אורך ורוחב. פיסקתי את הרגליים של הלד ונשאר לי בדיוק 15 מ"מ לחיבור כבל החשמל, מכל צד (7 מ"מ בכול צד...) במצב כזה לא יכולתי לדחוף עוד משהו באורך... עשיתי מעגל של 4 לדים בטור, ואת הנגדים (גם בטור... חיברתי את הכל ל12V, היו לי נגדים של 100 אום, ואם אני זוכר נכון אז חיברתי 2 נגדים... לא בטוח) חיברתי בחלק פנוי שהשארתי ליד החיבור למולקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את האופצייה, אבל גם אז זה לא הייה נכנס לאן שזה הייה צריך להיכנס... ולא יכולתי לחתוך את הרגליים קצר מידי כי אז לא יכולתי להלחים :nixweiss:

אז וויתרתי על הנגד על הרגל ושמתי אותו במקום אחר. המעגל פועל כבר כמה חודשים בלי בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bakTT.jpg

הלד המסומן הוא הייה הכי בעייתי כי חריגה של מילימטר ולא יכולתי לסגור את המארז...

אני מתכנן לעשות חלון חדש בגג בהיזדמנות :P

אגב, האיזוליר באנד ירד... הלדים מוחזקים בדבק עכשו (צילמתי את זה בשלב הניסויים ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...