מה עדיף - MSI GeForce 7800GT / LeadTek GeForce 7800GT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף - MSI GeForce 7800GT / LeadTek GeForce 7800GT

GbeTech

Recommended Posts

היי!

אני קונה מחשב חדש (כבר כמעט מוזמן), ועלתה לי השאלה בראש - איזה כרטיס 7800GT יותר טוב - של או של LeadTek?

אני יודע, שיש כבר אגדה על , שהם תמיד הכי טובים, ואין שאלה בעניין, וזה ברור, והם האלים שלנו ואנחנו סוגדים להם ומעלים להם קורבנות נחותים כמו כרטיסים של ...

אבל בכל זאת - נסו להתעלם ממה שכתבתי למעלה - ולבדוק שוב את הפרטים, אחד-אחד, של MSI ושל ואז להשוות בשבילי  ;D

זה חשוב למדי - אני לא רוצה בעיות בכרטיס ושיפעל במלוא עוצמתו ללא בזבוז כסף.

נ.ב.

יש לי חיבור PCIe ותמיכה ב ... ככה שכל השאלות האלה מיותרות  8)

תודה רבה!

ד.א. אני חדש פה ובינתיים נראה ממש פורום מקצועי ואנשים אחלה... כולל האתר שהוא בכלל נהדר. תמשיכו כך!   :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז כמו שאמר שותפי :silly: פה למעלה , שניהם באמת אותו דבר, אפילו הלכתי לאתרי הבית והשוותי בינהם, שניהם באים עם אותו צ'יפ של אבל ברור שצריך לסתכל על מחיר ואחריות ובאנדל שבא עם הכרטיס.......

תגיד מה היה

הרבה בהצלחה בקניה של המחשב

(מקווה שזה :silly: :silly: :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה...

כן, באמת ראיתי של יש ממש טכנולוגית מיוחדת...

אבל מבחינת אחריות ובאנדל שווה לי יותר ה .

תודה רבה!!  :yelclap:

:: עריכה ::

חח uriya כתבת בדיוק בזמן שאני כתבתי :)

רוצים לראות את המפרט?? אתם תנמסו

מארז

Foxconn 3GTA-192 "ALASKA"Silver/Black True Power 450W FSP Case

1

210

צורב

NEC ND-4550A White x 16 Bulk DVD±R/RW

1

305

מעבד

AMD 64 3800 Dual Socket 939 BOX

1

2290

כונן דיסקטים

Sony/Citizen/Panasonic/Teac 1.44MB 3,5" FDD

1

55

לוח-אם

MSI Diamond (כן חשבתי על DFI LP אבל בסוף אחרי תחקורים רבים החלטתי על MSI)

1

(לא זוכר מחיר :screwy: )

זכרון

DDR-RAM 1024MB 3200 Original Memory

2

1320

ספק כח

Enermax 460W EG465P-VE 20/24Pin Power Supply

1

510

כרטיס מסך

MSI 7800GT

1

משהו בסביבות ה 2500

סך הכל: 7730

תקנאו, תקנאו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן

ולמה שנקנא?

יש כאן כאלו שקנו מפרטים ב 20,000...... LOL

אגב, מה עם הכרטיס של GIL? עולה 1850, הקירור שלו לא רע

לא יודע מה עם הבנאדל

אבל שום באנדל שבעולם לא שווה עוד 650 שקל......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-7800GT Extreme של leadtek. אני חייב לציין שדי התאכזבתי, בתור אחד שתמיד הולך על leadtek.

כשאני קניתי הוא בא עם קירור ה-reference של nvidia (כמו רוב -7800gt שבשוק), עכשיו כשבדקתי באתר הבית שלהם מסתבר שהם החליפו את הקירור גם לדגם הרגיל וגם ל-extreme. ת'כלס אני לא יודע במה הקירור החדש טוב יותר, מה שבטוח החליפו את הקירור בעוד הדגמים נשארו זהים.

אז למה התאכזבתי?

דגם ה-extreme בא עם O/C מהמפעל של 450/1050. אולם במשחק BF2 (בלבד... בינתיים) אני מקבל לא מעט ארטיפקטים. כשעשיתי downclock זה הסתדר , אבל כמובן שלא בא בחשבון...

מסתבר קיים מושג שנקרא ערך ה-Delta ... הכוונה ל-Geometric Delta Clock. אשר ברוב ה-7800GT ערכו שווה ל-40. ז"א, בזמן מאמץ, חלקים מסויימים מהליבה מומהרים עד כ-40mhz מעבר למהירות הליבה הנוכחית. (אין לי כוח להכנס לעומק העניין כרגע)...

אם מהירות ב- שלי היא 450mhz, במאמץ היא תעלה עד ל-490mhz , וניתן לראות זאת בגראפים של rivatuner.

המליצו לי, בתור התחלה, להוריד את ערך ה-delta ל-0 (בעזרת עדכון ביוס), ואכן אין יותר artifacts.

הבעייה - leadtek לא הוציאו עדכון ביוס לכך (שמאפס את הדלתא כמו ש- עשו), אז נאלצתי לערוך את הביוס בעצמי... זה עבד יפה.

* יש לשחק עם ערך הדלתא במטרה להגיע ל-O/C אופטימאלי, אבל לא נכנס לזה.

בשורה התחתונה, קיבלתי כרטיס שנותן artifacts בברירת מחדל ואני כועס! לך על ...יש להם אחלה ביקורות ופורום תמיכה משלהם. אולי תקבל גם COD2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-7800GT Extreme של leadtek.  אני חייב לציין שדי התאכזבתי, בתור אחד שתמיד הולך על leadtek.

כשאני קניתי הוא בא עם קירור ה-reference של nvidia (כמו רוב -7800gt שבשוק),  עכשיו כשבדקתי באתר הבית שלהם מסתבר שהם החליפו את הקירור גם לדגם הרגיל וגם ל-extreme. ת'כלס אני לא יודע במה הקירור החדש טוב יותר, מה שבטוח החליפו את הקירור בעוד הדגמים נשארו זהים.

אז למה התאכזבתי?

דגם ה-extreme בא עם O/C מהמפעל של 450/1050.  אולם במשחק BF2 (בלבד... בינתיים) אני מקבל לא מעט ארטיפקטים.  כשעשיתי downclock זה הסתדר , אבל כמובן שלא בא בחשבון...

מסתבר קיים מושג שנקרא ערך ה-Delta ... הכוונה ל-Geometric Delta Clock. אשר ברוב ה-7800GT ערכו שווה ל-40.  ז"א, בזמן מאמץ, חלקים מסויימים מהליבה מומהרים עד כ-40mhz מעבר למהירות הליבה הנוכחית. (אין לי כוח להכנס לעומק העניין כרגע)... 

אם מהירות ב- שלי היא 450mhz,  במאמץ היא תעלה עד ל-490mhz , וניתן לראות זאת בגראפים של rivatuner.

המליצו לי, בתור התחלה, להוריד את ערך ה-delta ל-0  (בעזרת עדכון ביוס), ואכן אין יותר artifacts.

הבעייה - leadtek לא הוציאו עדכון ביוס לכך (שמאפס את הדלתא כמו ש- עשו), אז נאלצתי לערוך את הביוס בעצמי... זה עבד יפה.

* יש לשחק עם ערך הדלתא במטרה להגיע ל-O/C אופטימאלי, אבל לא נכנס לזה.

בשורה התחתונה, קיבלתי כרטיס שנותן artifacts בברירת מחדל ואני כועס!  לך על ...יש להם אחלה ביקורות ופורום תמיכה משלהם.  אולי תקבל גם COD2.

אכן אם הוא יוכל לקנות או אפילו יותר טוב BFG זה יהיה הרבה יותר מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי APPLEJACK! לא ציפיתי לראות אותך כאן :P

השאלה שלי האם גם בכרטיס של אני אקבל ארטיפקטים? או שבכלל לשנות את ההזמנה ל EVGA??

תודה רבה.. אשמח לתשובה מהירה כי אני חושש שאבא שלי כבר הזמין את המחשב עם כרטיס של ... אולי אפשר לבטל ולהזמין מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...