VIVO ? איך בידיוק? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VIVO ? איך בידיוק?

Satlan

Recommended Posts

חברס

בכרטיס שלי כמובן שיש , כלומר VIDEO IN VIDEO OUT, והבנתי פה מהפורום שזה מאפשר לחבר לטלוויזיה

עם הבאנדל של הכרטיס קבלתי כבל מתפצל להרבה יציאות והוא קצר ..

מה אני בעצמם אמור לעשות על מנת לחבר אותו לטלוויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקנה כבל ארוך יותר שיגיע ל-TV.

יש לך שם יציאות COMPOSITE ו-S-VIDEO וכניסות דומות. תקנה את הכבל המתאים (בהתאם למה שיש לך ב-TV) ופשוט תחבר.

כדי להשתמש ביכולות אתה צריך להתקין דרייבר WDW של יצרן הכרטיס (NVIDIA או ATI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה בהתאם למה שיש לך בטלווזיה ?

לגבי הדריבר WDW אני יודע :ם

איך קוראים בשם "טכנולוגי" לכבל המאריך ?

אם יש לך חיבור COMPOSITE בטלויזיה אז קנה כבל מאריך ל-COMPOSITE. אם זה S-VIDEO אז קנה S-VIDEO.

ולגבי השם..... לא ניראה לי שיש שם טכנולוגי לכזה דבר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ יש לי שאלה מעניינת זה יעבוד לי גם אם אין לי טלויזה ...? אמממ כאילו אני יחבר את זה דרך ה S OUT של הוידיו והוידיו התחבר לקיר...?

ואיפה בדיוק אני מוריד את זה כי אני לא מצליח למצוא את זה באתר של

NVIDIA

תגידו זה לט WDM.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה !....

בנוסף יש אולי מושג אם זה יעבוד אם זה יהיה מחובר לוידיו והוידיו יהיה מחובר לקיר ?

:nixweiss:

יעבוד.

אני מפעיל את זה תמיד דרך VIDEO. חוץ מזה לרוב הטלויזיות אין בכלל יציאת VIDEO OUT אלא רק VIDEO IN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעצבן זה שאני צריך עכשיו למצוא משהו שמתחבר לוידיאו כי זה בננה רגיל כזה כמו הישנים :\\ ואני צריך מצוא משהו שממיר את זה ... :bash: אוףףףף

אבל מה שאני לא מבין איך אני מזפזפ בין הערוצים כאילו אני לא צריך תוכנה או משהו בסיגנון ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יודעים איזה יציאה יש לטלוויזיה שלי ?

בואו נגיד .. היא מלפני 3-4 שנים :D

בודקים מאחור.

רוב הסיכויים שאין יציאות בכלל אלא רק כניסות. בוידאו יש גם יציאות.

המעצבן זה שאני צריך עכשיו למצוא משהו שמתחבר לוידיאו כי זה בננה רגיל כזה כמו הישנים :\\ ואני צריך מצוא משהו שממיר את זה ... :bash: אוףףףף

אבל מה שאני לא מבין איך אני מזפזפ בין הערוצים כאילו אני לא צריך תוכנה או משהו בסיגנון ??

לא הבנתי כלום ממה שרצית להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח טוב :ף) מה שאמרתי זה שהחיבור בוידיאו שלי זה חיבורים של בנננות ! והחיבורים שיש ב 7800 יש חיבורים עגולים עם פינים כאלה אני צריך משהו שממיר מכזה לבננות :\...

עכשיו האלה השניה זה האם צריך תוכנה כדי לזפזפ ביו הערוצים ! כי אם כן :\ מאיפה אני צריך להוריד כזה דבר :\...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...