OPTERON 146 CABYE 0540 FMPW - KING OF THE HILL - נערך - הוספתי SUPRE PI 32 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OPTERON 146 CABYE 0540 FMPW - KING OF THE HILL - נערך - הוספתי SUPRE PI 32

buzz man

Recommended Posts

מה אני אגיד....

מעבד חזק,הסטמפינג הנ"ל סוגר 3 גיגה

בקירור אוויר ובגז מגיע עד 3.3 בערך,מדובר

בהשקעה פנטסטית בהתחשב במחיר שלו.

לרוץ ולקנות אם אתם נופלים על סטמפינג טוב,שיפור אדיר

מהווינצ'סטר שהיה לי.

AMD RULES :jump:

סופר פי 32M - יציב כמו סלע...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יפה.

האם ידוע על סוג זה של מעבדים, האם יש שבועות יותר מוצלחים או לא, כמו שב VENICE המקורי היו באמצע (19 עד 24) שבועות גרועים ?

והאם ההודעה של לאחרונה על הפסקת ייצור של חלק מהדגמים קשורה לזה ?

מה לגבי הזמינות שלו הבנתי שלא משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה.

האם ידוע על סוג זה של מעבדים, האם יש שבועות יותר מוצלחים או לא, כמו שב VENICE המקורי היו באמצע (19 עד 24) שבועות גרועים ?

והאם ההודעה של לאחרונה על הפסקת ייצור של חלק מהדגמים קשורה לזה ?

מה לגבי הזמינות שלו הבנתי שלא משהו ?

קבל ציטוט מ DFI STREET שהוא הפורום הרשמי שלי DFI :

Word has been floating around the net that has begun to take steps to restrict the availability of Opterons to owners of non-workstation boards, i.e. the overclocking community at large. These rumors have recently been confirmed by the manager of AMD's Opteron Division. At the present time, it is AMD's intention to no longer supply Opterons through regular retail channels once the current supply is exhausted (though this is subject to change in the future). Thus, in the near future it will likely be the case that the only Opterons available to enthusiasts will be the handful that leak through the Gray Market. I therefore recommend that if you are considering purchasing an Opteron, you do so without delay you may not have the opportunity to do so in the future!

כמו שאמרתי : לרוץ ולקנות לפני שיגמר...

ובנתיים עוד כמה באנצ'ים...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...