קניתי איפוד ויש לי כמה שאלות... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי איפוד ויש לי כמה שאלות...

McJ

Recommended Posts

שלום

קניתי אתמול תאיפוד החדש(דור 5)

של 60 ג"ב

ויש לי כמה בעיות איתו...

1:

איך אני בדיוק שם עליו יענו שיש לי על המחשב? עם אני מוסיף אותם לITUNS ויענו גורר אותם לאיפוד זה אומר שהוא לא תומך

2:

למה בדיוק אנלא מצליח לשים תמונת אלבום?

אני מוסיף תשירים לאיפוד...ואז מסמן את כל השירים שמאותו אלבום ואז בחלון הצדדי למטה אני מוסיף תמונה...

שאני מסתכל על זה במחשב...זה מציג את זה(יענו האיטונז מראה שיש תמונה על זה)

אבל אח"כ באיפוד אין תתמונה :kopfpatsch:

זה בינתיים הבעיות שלי איתו :P

תודשה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאייפוד יש fuck:

אפל הכריחה כל מי שרוצה להמיר אליו (הוא תומך רק בפורמט אחד) לקנות את הquick time pro , וגם אז הפיתרון לא אלגנטי.

יש תוכנות חינמיות שעושות את אותה העבודה ואותן כדאי להוריד.

נ.ב.

אם אתה רוצה כבל שיחבר את האייפוד לטלביזיה אל תקנה, פשוט תחפש חוט רגיל של חיבור לטלביזיה או תקנה אחד, תחפש בגוגל, ותראה איך לשנות את הצבעים כדי שתוכל להשתמש בו בשביל האייפוד.

דרך אגב, יש לך את השחור או הלבן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחור

(חשבתי יראו עליו פחות את השריטות וכד'....וגם לדעתי זה יותר יפה)

מה עם לשים תמונה של אלבום?

כמו שרשמתי...זה לא שומר לי אותם על האיפוד(למרות שזה מראה לי דרך האיטונז שזה כן, אבל דרך האיפוד עצמו זה לא מציג אותם)

ד"א

ישך שם של איזה תוכנה טובה להמרה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקפיץ

ואתה פועל על פי החושים או שקראת את החוברת פעמיים (לפחות את המקומות שמסבירים את זה)?

כי לחבר שלי הייתה את אותה בעיה, והוא לא קרא את הוברת הדרכה, וכשהוא קרא הוא לא הבין, אז אני באתי וקראתי, הבנתי ועזרתי. אחרי זה פתרתי את הבעיה.

כמו שאני זוכר היה צריך בשביל איזה תוכנה אחרת, לא זוכר איזה.

מקווה שעזרתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

darn it!

אני כבר לא יכול לעזור, אני יכול לבקש מהחבר שישאיל לי את החוברת שאני יעזור לך, אבל זה יכול לקחת יום-יומיים...

ואתה גם יכול לחכות חודש שאני יקבל את האייפוד שלי, אם יענו לי על השאלה שכתבתי למעלה, ואז לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוידאו צריך לתמוך בפורמט ופרמטרים מסויימים שבהם האייפוד תומך. הפורמט לא שייך לאפל, מדובר בסטנדרד שמן הסתם לא עולה כסף , מדובר כרגע בדוחס הכי איכותי ומתקדם לווידאו (H264 או MPEG4), בכל מיקרה תצתרך להמיר את הוידאו לפורמט עם פרמטרים שהאייפוד תומך בהם.

כמובן שתוכל לקנות את קוויקטיים של אפל כמו שרוב שונאי האייפוד אוהבים להגיד , אבל כבר עכשיו יש מספר תוכנות. ולפיסי יש תוכנה אחת חינמית ופשוטה בשם VIDEORA CONVERTOR , אחרי שאתה ממיר את הסרט שלך בתוכנה , אתה גורר את קובץ הווידאו החדש שנוצר לך לאייפוד דרך האייטונס וזהו.

לגבי אלבום של שירים. אתה לוחץ על השיר עם כפתור ימני , בוחר את GET INFO , מסמן את ALBUM ART ב V , ולוחץ על השטח לידו - שם אתה בוחר קובץ תמונה , וזהו. אם זה כמה שירים אז אתה פשוט בהתחלה במקום לבחור שיר אחד - אתה מסמן בעזרת SHIFT את כל השירים שאתה רוצה - שאר הפעולה זהה.

*בחלון שנפתח לך אחרי הלחיצה על הכפתור הימני , יש גם טאב שנקרא LYRICS - שם אתה יכול לשים את מילות השיר בעזרת COPY PASTE או סתם לכתוב מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...