שאלה, אם אפשר לבנות תוכנה ב-C שתרענן אתר מסוים ותודיע לי כאשר ההרשמה פתוחה? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה, אם אפשר לבנות תוכנה ב-C שתרענן אתר מסוים ותודיע לי כאשר ההרשמה פתוחה?

The Supervisor

Recommended Posts

שלום לכולם,

הייתי רוצה לדעת אם אפשר לבנות תוכנה, פשוטה, לרענן דף מסויים שאני אקבע לו וכאשר תהיה אפשרות להירשם לאתר זה הוא יגיד לי?

יש אתר שההרשמה שלו מוגבלת, ומדי פעם הוא פתוח, עכשיו אם אפשר לעשות שכשאר ההרשמה פתוחה הוא יודיע לי בהודעה או משהו בסגנון?

תודה

Nir

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב C ? זה יהיה חתיכת פרויקט לא כדאי... הוא לא ממש בנוי לדברים כאלו...

הרבה יותר פשוט זה או לכתוב איזה SHELL SCRIPT ממש פשוט שעושה את זה (למשל עושה WGET לעמוד כל הזמן ומשווה האם הוא או חלקים ממנו השתנו), או להשתמש באיזה שפה כמו PERL / PYTHON שתבצע את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יביא לך רעיון איך לעשות את זה

תוריד את הדף המבוקש

ותעשה תוכנה שנגיד כל שעה תוריד גם

ותעשה השוואה

לפעולות מהסוג הייתי ממליץ פרל

אבל אם אתה לא יודע אז אני לא חושב שיש מישהו שאיי פעם בנה תוכנה כזאת ויביא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להוריד את העמוד עם תוכנה כמו WGET, (תוכנת COMMAND LINE שזה מה שהיא עושה).

ואפשר להריץ אחרי זה את הפקודה DIFF (שמשווה בין שתי קבצים) ולראות האם היו שינויים.

אם כי צריך לבדוק שאין אלמנטים אחרים שלא משתנשים (אם כן, אז צריך לבנות איזה REGEXP פשוט שבודק ספציפית את השורה שצריכים).

במידה ויש שינוי יש פקודה ששוחת מייל, או אפשר גם לעשות שישלח SMS דרך וכו'...

בלינוקס יש לך לרוב את כל הפקודות האלה ישירות ב SHELL (ואז צריך לבנות איזה SHELL SCRIPT, כמו קובץ BATCH פשוט), ב יש אותם גם, אבל צריך להוריד/להתקין במיוחד (CYGWIN בין היתר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אם מישהו יוכל להדריך אותי, זה ממש חשוב לי ואני מוכן ללמוד בשביל זה עוד שפה..

ם מישהו יכול להדריך ולעזור לי שאשלח לי בבקשה הודעה פרטית או שירשום פה דרך ליצירת קשר.

תודה לעוזרים :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון ששאלת, אתה יכול ללמוד שפות בשביל זה, אבל הרבה יותר פשוט ללמוד SHELL SCRIPTS שזה סוג די פרימטיבי ופשוט של תוכנות.

ב WINDOWS רגיל אין מספיק תחכום בשביל זה, ולכן או שתשתמש בסביבה כמו CYGWIN ב WINDOWS שנותן SHELL SCRIPTS, או סביבת LINUX...

תוכל ללמוד את ה BASH שזה SHELL די פופלרי שיאפשר לעשות את מה שאתה רוצה:

http://www.tldp.org/LDP/abs/html/

המדריך הזה די טוב, אך תוכל למצוא בגוגל אולי אחרים.

אחרי שתבין שם איך לכתוב SCRIPTS בסיסים, ותבין מי נגד מי, תוכל להשתמש בתוכנות כמו שציינתי למעלה, עם איזה SCRIPT שיבדוק את הדברים ויבצע פעולות בהתאם...

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר ראה איך כולם יורדים עלי ...

אבל עשיתי את זה פעם עם vb ופקד של אקספלורר

הוא מחלק את הhtml לגופים וזה ממש נוח לעבוד עם זה

אם אתה רוצה הסבר קצת יותר מפורט רק תבקש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...