התקנת וינדוס 98 כאשר אין BOOT CD בביוס - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת וינדוס 98 כאשר אין BOOT CD בביוס

moris

Recommended Posts

במחשב שיש בו כבר 98 תיצור תקליטון איתחול, או שתוריד אחד מ bootdisk.com

אחרי שאיתחלת מהדיסקט תבחר באופציה של boot *with* cdrom support

כשהוא מסיים לעלות הוא ירשום על המסך מה אות הכונן של ה CDROM, תפעיל את תוכנת ה SETUP שנמצאת בתקיה win98.

אם זה דיסק שמכיל את הגרסא העברית (ENABLED) תצטרך להיכנס לעוד תת תקיה (LOC בשביל העברית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שאתה לא יכול להתקין את הWINDOWS מהCD זה לא בגלל שאין לך BOOT FROM CD בביוס כי אין כמעט סיכוי שקיים דבר כזה בשום ביוס ולו הכי ישן אלא אם מדובר ב486 ומטה.

פשוט אין לך BOOT FROM CD ב CD ובשביל ליצור BOOT FROM CD ב CD אתה יכול להשתמש בתוכנת ISO BUSTER .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי בעד שתעשה מה שאסף אמר ותיצור תקליטון איתחול כי זה השיטה הכי יעילה גם לפרמט וגם להתקין 98 , רק שנתתי לך עוד טיפ איך ליצור BOOT FROM CD, כי לי יש BOOT FROM CD של 98 גם בעותק מקורי וגם לא.

אז גם לך לא יזיק ללמוד כמה דברים חדשים מר אור כרמי LIIIGHT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי בעד שתעשה מה שאסף אמר ותיצור תקליטון איתחול כי זה השיטה הכי יעילה גם לפרמט וגם להתקין 98 , רק שנתתי לך עוד טיפ איך ליצור BOOT FROM CD, כי לי יש BOOT FROM CD של 98 גם בעותק מקורי וגם לא.

אז גם לך לא יזיק ללמוד כמה דברים חדשים מר אור כרמי LIIIGHT.

ילדונצ'יק, את הדברים שאני שכחתי אתה כבר לא תלמד בחיים.

וזה לא כל כך פשוט לקחת דיסק רגיל של ולהפוך אותו לדיסק אתחול. אתה צריך להוציא את הIMAGE FILE מתוכו קודם ואז להגדיר אותו בתור BOOTABLE ואז לצרף אותו עם ISO BUSTER ואז רק לצרוב אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקובץ Setup של 98, יש קובץ אחד בספרייה ENA עבור גירסת Enabled (גירסה אנגלית עם תמיכה בעברית), וקובץ נוסף בספרייה LOC עבור גירסת Locale (גירסה עברית עם תפריטים בעברית). מומלץ להתקין את גירסת Enabled של 98.

דרך אגב, אל תתקין את 98. אם אתה חייב להשתמש ב- 98, אז תתקין את Windows 98 SE (גירסת Enabled). אם זה אפשרי, אז מומלץ להתקין את Windows 2000 Professional SP4, במידה והמחשב לא תומך ב-Windows .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...