איזה סרט ראית היום? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סרט ראית היום?

שניצל

Recommended Posts

בשבוע האחרון ראיתי 3 , נתחיל מהגרוע שזה THE CAVE, סרט כזה דפוק לא ראיתי הרבה הרבה זמן, השני זה בתול בן 40 סרט מאוד מצחיק ויפה, והשלישי שר המלחמות כמו תמיד כל סרט שניקולס קייג' מככב בו זה סרט תותח ונהנתי ממנו מאוד עבר לי הזמן בטיל אחלה סרט ממליץ בחום למי שמתלבט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

כמו שאמרו אני רק רוצה להחיות את התרד...

לא ראיתי שום סרט היום, אבל בחופשת כריסטמס (3 שבועות) ראיתי:

בטיסה לאוסטרליה:Into The Blue (Jessica Alba :o) ,The Brothers Grimm, Sky HighX2

Narnia באוסטרליה

ועוד אחד שלא זוכר את שמו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DARK WATER

סרט אימה, הבמאי של הצלצול.

הצלצלון עשוי יותר טוב ויותר ביזארי (במובן הטוב) ומיוחד מהסרט הזה, אבל לסרט הזה יש עלילה לפחות והוא פחות או יותר מסתדר בסוף ומבינים מה הסיפור, הרעיון נחמד תאמת, הביצוע טוב מאוד- שחקנים מעולים. לא מפחיד אבל מעניין וכיך לראות.

שלשום ראיתי את PAYBACK ב (סוף סוף!!!!), ביקורת מפורטת יותר אפשר לקרא בחתימה שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה ראיתי את TRANSPORTER 2

סרט אקשן קלאסי, כמו שצריך, נהנתי מאוד !

בלי יותר מדי בלבולי מוח, הרבה אקשן, ועלילה פשוטה. :xyxthumbs:[

וגם לא חייבים לראות את הקודם כדי להבין מה הולך שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

goal אני חושב שיש המשך לא יודע..

על נער לטיני עני שגר בארה"ב שמשחק כדורגל בשכונה, במקרה סקאוט לשעבר מאנגליה מתלהב ממנו ומסדר לו מבחנים בניוקאסל

אבא שלו בהתחלה התנגד גנב לו כסף שחסף לנסיעה, בסוף סבתא שלו נותנת לו... בהתחלה המנג'ר לא קיבל אותו והסקאוט נלחם עליו בסוף הוא מצליח שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה ראיתי את TRANSPORTER 2

סרט אקשן קלאסי, כמו שצריך, נהנתי מאוד !

בלי יותר מדי בלבולי מוח, הרבה אקשן, ועלילה פשוטה. :xyxthumbs:[

וגם לא חייבים לראות את הקודם כדי להבין מה הולך שם...

TRANSPORTER 2 יותר מידי הזוי... חבל שהרסו הראשון היה הרבה יותר טוב... הקטע שהוא "גירד" את הפצצה מהאוטו היה אחד הקטעים ההזויים ביותר ואני לא מדבר על הפרסומות "הסמויות" ...

ראיתי היום סרט חדש בשם The Man בתור סרט אלמוני שלא ציפתי ממנו ליותר מידי למרות ששני השחקנים הראשיים לא רעים בכלל הוא היה סרט נחמד מאוד והיו בו גם כמה קטעים מצחיקים למדי

ד"א ראיתי אתמול את dirty deeds ... לא משהו , סתם עוד סרט ב"ס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+ המסור 2, המשלח 2 , קינג קונג(זוועה!) , ועוד הרבה שאין לי כח לרשום...

וחשבתי שרק אני חושב ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אילנד, סרט מפתיע מאוד (!) לטובה, ראיתי לפני כמה ימים.

ציפיתי לסרט מד"ב מפגר עם מכוניות מרחפות ועלילת מטריקס וממוחזרת (AI, VS אנשים- שליטה בעולם). בסוף הוא התגלה כסרט טוב אפילו עם שחקנים לא רעים בכלל עיצוב מדהים לאורך כל הסרט ועלילה די מענינת + בונוס מרדף מצוין שלוקח את המרדף מרילודד בכיס הקטן :P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אילנד, סרט מפתיע מאוד (!) לטובה, ראיתי לפני כמה ימים.

ציפיתי לסרט מד"ב מפגר עם מכוניות מרחפות ועלילת מטריקס וממוחזרת (AI, VS אנשים- שליטה בעולם). בסוף הוא התגלה כסרט טוב אפילו עם שחקנים לא רעים בכלל עיצוב מדהים לאורך כל הסרט ועלילה די מענינת + בונוס מרדף מצוין שלוקח את המרדף מרילודד בכיס הקטן :P .

כנ"ל, גם אני לא ניגשתי אליו עם ציפיות גבוהות, והופעתי לטובה עד כמה הוא היה טוב (ולא, לא בגלל נעה תשבי :))

עלילה טובה, משחק לא רע בכלל , די חדשני ברעיון שלו, אחלה סרט מצטרף להמלצה :xyxthumbs:

היום ראיתי את "היסטוריה של אלימות" , סרט מוזר אבל אלים ויפה בצורה מוזרה , מישהו ראה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קינג קונג - מדהים :xyxthumbs:

אני פשוט לא מאמין שזה מה שאתה חושב...כמה אתה רואה שאתה אומר שהוא מדהים? מה מדהים בו? עלילה דרעק!

סרט זה לא רק אפקטים זה גם עלילה בימוי משחק!!!!

הכל שם חרא , חוץ מהשחקנית הראשית שהיא אחלה שחקנית!

חרא סרט דרעק מזל שראיתי בחינם מהמבצע של למה אם לא הייתי מרגיש באמת מטומטם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...