האם אתם אוהבים קדמיום? אולי התינוק שלכם מכור לזה... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם אוהבים קדמיום? אולי התינוק שלכם מכור לזה...

rk666

Recommended Posts

אני לא יודע כמה מהאנשים פה בעלי משפחה (0?), או שיש אחים קטנים, תינוקות (אולי יותר...) שניזונים מגרבר... אבל אם נתתם לו גרבר יש סיכוי טוב שהכנסתם לו מתכת רעילה מאוד לגוף, המתכת, קדמיום, משמשת בתרכובת מסויימת להכנת סוללות...

רצוי מאוד שילד שהואכל בגרבר ילך להבדק בהקדם האפשרי.

עוד מידע

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3181966,00.html

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/018/486.html

**מוגש כשירות לציבור**

אחרי הפולאור במים, עכשיו קדמיום בגרבר מה הצעד הבא? ציאניד באוכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין למה בשבוע האחרון כשאני מקרב את הפלאפון שלי לבן דוד שלי (בן 7 חודשים) הוא רושם לי "בטעינה"...

אתם חושבים שאפשר גם להדליק איתו את האוטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין למה בשבוע האחרון כשאני מקרב את הפלאפון שלי לבן דוד שלי (בן 7 חודשים) הוא רושם לי "בטעינה"...

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOOOOOL

ואני עוד חשבתי למה אחיינים שלי זוהרים בחושך ;D

נשאיר את הצחוק בצד, ותודה על ידיעה. יועבר לטיפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שתיכנסו לפאניקה שימו לב שזה נוגע רק לגרבר גזר ולא לשום גרבר אחר... אם תינוק שאתם מכירים (או אתם) אוכל גרבר גזר אז עכשיו מותר לכם להיכנס לפאניקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמדאיג אותי הוא שכל המקרים האלה של חומרים מסוכנים\חוסר בחומרים חיוניים במזון תינוקות מתגלים רק באקראי, או בביקורות שנתיות

או אחרי מקרי מוות כמו במקרה של רמדיה , זה רק מעיד על רמת הפיקוח הלקוייה של החברות המייצרות

איך אפשר לבטוח בהם אחרי מקרים כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גיל שהילד מפסיק לינוק וצריך מוצק , אבל לא מוצק מידי, כמו גרבר או דייסות, כי אין לו שיניים מספיק חזקות ומערכת העיכול שלו רגישה , אין להורים יותר מידי ברירות (ואצל הרבה נשים בלוטות החלב מתייבשות אחרי כמה זמן וזהו, אין יותר חלב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לא רק שזה גרבר גזר זה גם לתאריך מסויים בלבד....

פשוט נורא. פעם דייסה, חלב, עכשיו גרבר.... אני לא מבין איך "מגלים" את הדברים האלה רק לאחר שזה מגיע לחנויות, אז מה כל הקטע בפיקוח משרד הבריאות?

נראה לי הזוי לגמרי במיוחד שזה לא מקרה ראשון! צריך פעם אחת גם להכנס במשרד הבריאות ולא רק בחברה עצמה.

מדינה זבל.....

מסכנים כל הילדים האלה וההורים שעכשיו בטח לחוצים תחת!!! אין לכם מושג איזה פחד זה.. אני יודע...! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גיל שהילד מפסיק לינוק וצריך מוצק , אבל לא מוצק מידי, כמו גרבר או דייסות,  כי אין לו שיניים מספיק חזקות ומערכת העיכול שלו רגישה , אין להורים יותר מידי ברירות (ואצל הרבה נשים בלוטות החלב מתייבשות אחרי כמה זמן וזהו, אין יותר חלב)

מה פתאום, אישה מייצרת חלב כל עוד התינוק ממשיך לינוק, שמעתי על נשים שיצרו חלב עד 3 שנים מהלידה בגלל שהם לא גמלו את הילד שלהם, וחוצמזה, רוצים לתת לילד פירות וירקות - לוקחים קצת מכל ירק ומכניסים לבלנדר, ככה אפשר להיות בטוח שאף אחד לא מנסה להםוך את הילד שלי לדורסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להמשיך להגן על הילד שלך בתוך בועה היום זה גרבר מחר זה יהיה חיתולים... אין מה לעשות.

יש נשים שלא יכולות להניק ולא חסר סיבות ובלנדר זה פתרון לנושא אבל זה שוב לחיות בבועה כי זה יכול להיות כל דבר אי אפשר לחיות בפחד ולחפש תחליפים כל הזמן..

לדוגמא אולי שמעתם על הפגייה בבאר שבע שהיה בכובע חיידק שגרם למותם של כמה תינוקות במחלקה... נו מי חשב שאיזה כובע שנדבק בחיידק מפיטריה שתהיה במכונת כביסה... זה לא נגמר...

פשוט הרשויות צריכות לעשות את העבודה שלהם ולבדוק טוב יותר והרבה אסונות ימנעו, לא כולם אבל לפחות רובם. נקווה לטוב... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום, אישה מייצרת חלב כל עוד התינוק ממשיך לינוק, שמעתי על נשים שיצרו חלב עד 3 שנים מהלידה בגלל שהם לא גמלו את הילד שלהם, וחוצמזה, רוצים לתת לילד פירות וירקות - לוקחים קצת מכל ירק ומכניסים לבלנדר, ככה אפשר להיות בטוח שאף אחד לא מנסה להםוך את הילד שלי לדורסל.

גאון גדול.

ומאיפה בדיוק אתה חושב שבא הקדמיום שהיה בגרבר? מהמכסה של הצנצנת?!

הוא בא מהגזר הטרי שאתה מציע להכניס לבלנדר ולתת לתינוק, אז אנא הפסק לקשקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...