להרוג מסך בדרך שתראה כיאילו מת לבד - אפשרי? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להרוג מסך בדרך שתראה כיאילו מת לבד - אפשרי?

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דרך פשוטה שלא תגרום למותך...

קח את המסך הרם אותו קלות שים מתחת למעמד של המסך בחלק האחורי משהו כדיי לגרום לו להשען כמה שיותר קדימה בלי שיפול

ואז תגיד לאח שלך הקטן שיזמין את כל החברים שלו לבית ותרשה לו אפילו להכנס לחדר שלך הבנאדם יהיה מאושר יזמין את החברים שלו

ואם הם כמו החברים של אחי הקטן אתה תראה מסך MAG על הריצפה תוך חמש דקות

הצלחה מובטחת ואפילו לא יאשימו אותך אלא את אחיך הקטן אשר לא יזכה לראות את אור היום במשך זמן ארוך ביותר

נ.ב. אם אין לך אח קטן אני מוכר במבצע ילדים קמבודים מזימבאבואה ב-5 שקל לילד, מחיר שווה לכל נפש אפילו פחות מדיסק מזויף של WINXP

שלא תעז לנסות את זה! ראית מה קרה לילדה שהטלוויזיה נפלה עליה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז כמה חוקי זהירות ועוד קצת כדיי לזרז את התהליך...

תקשור את המסך בחוט דיג דק ותמשוך אותו ברגע ששני הילדים יהיו רחוקים מהמסך ואז המסך יפול וכולם יהיו בטוחים (עד כמה שאפשר)

אתה תרוץ מהר ותעלים את החוט תקרא לאבא תאשים את אחיך הקטן או את החבר שלו ואתה תקבל מסך חדש כפיצוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז כמה חוקי זהירות ועוד קצת כדיי לזרז את התהליך...

תקשור את המסך בחוט דיג דק ותמשוך אותו ברגע ששני הילדים יהיו רחוקים מהמסך ואז המסך יפול וכולם יהיו בטוחים (עד כמה שאפשר)

אתה תרוץ מהר ותעלים את החוט תקרא לאבא תאשים את אחיך הקטן או את החבר שלו ואתה תקבל מסך חדש כפיצוי...

[ברוסית]"אבא! מישה הפיל מסך עם חוט!"[/ברוסית]

ומה זה התכנונים האלה? לא צריך להיות מדען גרעין בשביל להרוס מסך, פשוט לדפוק את הבפנוכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה, כבר אמרתי לך, 9V לפין 6 כמדומני, שזה פין של צבע שהולך ישר לשפורפרת, כשהמסך דולק ישרוף את השפורפרת. אני, אגב, חברתי פעם לVGA של מסך כבלים, ג'אימר קייבל'ז של אוטו... שטיס! "אמא, אני צריך מסך חדש" "למה?" "כי חשמלתי את האמא של הצורה של זה כדי שתקנו לי חדש" "..... מישה?! ***** **** **** *** ** ** ***** ** * ** ****ת"

למה 9 אם אפשר 220? :asthanos:

כדי שרק תהרס השפורפרת ולא יתפוצץ / יחשמל את מישקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו זה כזה קשה להרוס מסך???

פותחים את האריזה של המסך, ורואים שם כרטיסים וג'וקים קטנים....ממשים אותם, לאט לאט, ככה בקצב... :lol:

סוגרים את המסך - והופ ! לא עובד!

תירוץ מומלץ: אבא, למה המסך לא עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה, כבר אמרתי לך, 9V לפין 6 כמדומני, שזה פין של צבע שהולך ישר לשפורפרת, כשהמסך דולק ישרוף את השפורפרת. אני, אגב, חברתי פעם לVGA של מסך כבלים, ג'אימר קייבל'ז של אוטו... שטיס! "אמא, אני צריך מסך חדש" "למה?" "כי חשמלתי את האמא של הצורה של זה כדי שתקנו לי חדש" "..... מישה?! ***** **** **** *** ** ** ***** ** * ** ****ת"

למה 9 אם אפשר 220? :asthanos:

כדי שרק תהרס השפורפרת ולא יתפוצץ / יחשמל את מישקה?

למה לא ההורים שלא ירחמו עליו ויקנו לו מסך פלאזמה 21" ...

גם אם הוא ימות הם יקנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...