להרוג מסך בדרך שתראה כיאילו מת לבד - אפשרי? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להרוג מסך בדרך שתראה כיאילו מת לבד - אפשרי?

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל ברוך הבא למועדון...

גם אני חבר בו...גם לי יש MAG DJ530

חרא של דבר...אני קונה מחשב ומסך חדשים אז החלטתי להתנקם במסך...הנה לך מתכון מושלם לערב מהנה

עם המסך הנפלא של חברת MAG :

במקרה הכינותי מראש הנחיות... (כל פעולה חייבת השגחה של מבוגרים...NOT)

דבר ראשון תמרח קצת דלק על הגלגלת...

תהנה מהריח..תמסטל קצת..ואז קח גפרור..והופ.... :angryfire: תהנה...

אח"כ תבחר צבע..ותבצע את הגלגלת השרופה בצבע הנ"ל..אני בחרתי אדום...

לאחר שנהנהת מהריח השרוף...קח טוש וצבע את הגלגלת השרופה ותבהה כמה דקות בצבע..ותחשוב על מה שעשית!

אח"כ כשתבין שזה מגיע לו..קח פטישון קטן........ותנפץ את המסך לאחושרמוטה של חלקים :)

עכשיו נקה בזהירות את החלקים וזכור שמה שעשית קודם חייב להיות מבוצע בחברת הרבה מאוד חברים ומצלמות לתיועד הרגע!!!

אח"כ קח אופניים/אוטו/טרטקור וכו'...וסע ליער /חורשה הקרובים לביתך...אל תשכח את הדלק!

כשתגיע למקום תשפוך על המסך דלק...תדליק...ותהנה!!!

הריח הוא אלוהי...וההנאה לראות את המסך סובל וחוטף על כל מה שעשה לך זה מרתק!!!

והנה לך הפתרון המושלם "איך נפתרים ממסך" שנכתב ופורסם לראשונה ע"י יאן פורטנוי הידוע בכינוי Wizy .

לילה טוב וחלומות פז... :asthanos:

(כמובן שאני לא אחראי לתוצאות שיקרו לאף אחד מן המשתתפים ולכן פתור מתביעות!

וזוהי המלצה לאיך להפטר ממחשב לתמיד ולא להרוג אותו כאילו מת לבד!).

שלכם יאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... המסך זה חלק קטן מאוד מאוד מאוד מאוד מהסיבה הזאת.... הלוואי וכל הצרות שלי היו מסתכמות במסך הזה.

נראה לי שזה יותר מוסיף לחזות העצבנית, כי בגלל המסך הזה אתה בטח קם כל בוקר עם וריד מפוצץ בעין וורודים אדומים כמו של מישהו וואחד עצבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תציב ארז כלים עם כלים מגנטיים בתוכו ליד המסך הוא אמור לשנות צבעים.

תפרק אותו שים שני מגנטיים בצדדים סגור לך לישון תקום בבוקר אמא!!!!!!!!!!!!!!! הצבע של המסך נהרס.

נכון את הכבל של המחשב תוציא שני פינים תעלה לישון תתדליק פתאום רואים הכל כחול אמא!!!!!!!!!!11 למסך יש ראש כחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה, כבר אמרתי לך, 9V לפין 6 כמדומני, שזה פין של צבע שהולך ישר לשפורפרת, כשהמסך דולק ישרוף את השפורפרת. אני, אגב, חברתי פעם לVGA של מסך כבלים, ג'אימר קייבל'ז של אוטו... שטיס! "אמא, אני צריך מסך חדש" "למה?" "כי חשמלתי את האמא של הצורה של זה כדי שתקנו לי חדש" "..... מישה?! ***** **** **** *** ** ** ***** ** * ** ****ת"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה, כבר אמרתי לך, 9V לפין 6 כמדומני, שזה פין של צבע שהולך ישר לשפורפרת, כשהמסך דולק ישרוף את השפורפרת. אני, אגב, חברתי פעם לVGA של מסך כבלים, ג'אימר קייבל'ז של אוטו... שטיס! "אמא, אני צריך מסך חדש" "למה?" "כי חשמלתי את האמא של הצורה של זה כדי שתקנו לי חדש" "..... מישה?! ***** **** **** *** ** ** ***** ** * ** ****ת"

למה 9 אם אפשר 220? :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ישמע דפוק אבל ניסית להשאיר את המסך דולק משהו כמו שבוע עם רקע לבן לבן...בלי שהמסך יכבה ?

כן גם המחשב דולק...

אצלי יש MAG והוא מתחמם בטירוף !!!!

ממש ממש מתחמם בוא נגיד הוא עובר בקלות ת-50 מעלות.....והוא לא דולק יותר מ-18 שעות רצוף..

אז שבוע רצוף..אני מבין שזה גם מסך ישן...

שווה לנסות לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך פשוטה שלא תגרום למותך...

קח את המסך הרם אותו קלות שים מתחת למעמד של המסך בחלק האחורי משהו כדיי לגרום לו להשען כמה שיותר קדימה בלי שיפול

ואז תגיד לאח שלך הקטן שיזמין את כל החברים שלו לבית ותרשה לו אפילו להכנס לחדר שלך הבנאדם יהיה מאושר יזמין את החברים שלו

ואם הם כמו החברים של אחי הקטן אתה תראה מסך MAG על הריצפה תוך חמש דקות

הצלחה מובטחת ואפילו לא יאשימו אותך אלא את אחיך הקטן אשר לא יזכה לראות את אור היום במשך זמן ארוך ביותר

נ.ב. אם אין לך אח קטן אני מוכר במבצע ילדים קמבודים מזימבאבואה ב-5 שקל לילד, מחיר שווה לכל נפש אפילו פחות מדיסק מזויף של WINXP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה מישמישון אתה לוקח מזמין את יוסי אליך לבית עם הציוד הגברה שם את המגבר מתחת למסך רמקולים בצדדים שומע איכותית כשעה שעתיים אופס גיאומטריית מסך לא ניתנת לסידור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...