החלפת המחשב למערכת מבוססת אינטל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת המחשב למערכת מבוססת אינטל

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם

קיבלתי הצעה להחליף את המערכת שבחתימה למערכת מבוססת אינטל: מעבד פנטיום 4 B - באס 133 512K נורטווד 512 מ"ב זיכרון הלוח אני עדיין לא יודע איזה אני אקבל (כנראה לוח פשוט יותר ממה שיש לי) כל שאר החלקים ישארו אותו דבר.

מה לפי דעתכם עדיף?

פנטיום 4 2.4 או אתלון 2500+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה ואפילו עשיתי איזה OC קטן אך אני מפחד לעלות עד ל 3200+ בכל מקרה הבנתי שגם עם הלוח שלי לא כדאי לעשות OC בכל מקרה כנראה שאני לא אעשה את זה בסוף, בסה"כ אני מאוד מרוצה מ אין לי תלונות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הבארטונים שלי נמצאים ב 3200 כבר לא מעט זמן (האמת שאחד כבר מכרתי ועדיין ב OC) ואין שום בעיות. כמובן שכדאי קרור מתאים.

אם הייתי מחליף אותם בפנטיום 4 על 533 - לא. על 2.4C על 800 עם לוח טוב ל OC - הייתי שוקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני הבדלים עיקריים בין המחשב שלי ושלך: לך יש לוח אם מושלם ל OC וכנראה גם קירור מתאים, לי יש לוח שלא ממש אידיאלי ל OC ויש לי קירור של SPIREדי פשוט, אמנם קצת יותר טוב מהסטנדרטי של אבל לא משהו, אני מקסימום יכול להחליף לוולקנו 10 של טרמל טייק שגם הוא לא מציאה גדולה ודי רועש, ואני פשוט מאוד מפחד לקחת את הסיכון כי יש לי הרבה מה להפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מדויק.

הבארטון על האיפוקס עם וולקנו 12 היות והמתח שנתתי לו כדי לשמור על יציבות היה 1.75

הבארטון על האלבאטרון עלה ל 3200 בלי שום תוספת מתח ולכן היה על קרור סטוק שאחרי זה הוחלף לגלאשייאל שקט יותר.

ו V10 זה לא האופציה יחידה. יש אופציות טובות יותר. אבל השאלה היא קודם כל לאיפה אתה צריך להעלות את המתח כדי לעבוד יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...