מה כוללת האחריות "לכל החיים" המאוד מפוקפקת של אינטל..? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כוללת האחריות "לכל החיים" המאוד מפוקפקת של אינטל..?

elad the master

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש גוף של משרד התמ"ת שנקרא המועצה לצרכנות ותפקידה הוא לטפל במקרים של הטעייה בפרסום, רמאות וכו'

המועצה לצרכנות זה לא הגוף הזה שפועל ללא מנכ"ל כבר יותר מחצי שנה מכיוון שהמנכלי"ת האחרונה התפטרה בגלל שלטענתה התקציב שמוקצה לאירגון הזה לא מאפשר לו לפעול בכלל וחברי הכנסת מעלים כל הזמן חוקים שנועדו לקצץ במעט הסמכויות שעוד נותרו לאירגון בכדי לפייס את בעלי ההון שתורמים למסע הבחירות שלהם?

לא נראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הוויכוח קודם כל שינסה לקבל מעבד חלופי וניראה מה יקרה אני חושב שיש לו סיכוי סביר לקבל מעבד חלופי מקביל או

פיצוי כספי בערך של המעבד שלו וזה במיקרה שהחנות באמת שלחה תמעבד ליבואן כי בארץ לא כל החנויות ישרות

וזה שאמר שיפצו אחד שיש לו מעבד מיתקופת היורה במעבד חדש יותר+מיפרט שלם :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המועצה לצרכנות זה לא הגוף הזה שפועל ללא מנכ"ל כבר יותר מחצי שנה מכיוון שהמנכלי"ת האחרונה התפטרה בגלל שלטענתה התקציב שמוקצה לאירגון הזה לא מאפשר לו לפעול בכלל וחברי הכנסת מעלים כל הזמן חוקים שנועדו לקצץ במעט הסמכויות שעוד נותרו לאירגון בכדי לפייס את בעלי ההון שתורמים למסע הבחירות שלהם?

לא נראה לי...

יכול מאוד להיות

אני פשוט לא שמעתי שום דבר על זה ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...