מה כוללת האחריות "לכל החיים" המאוד מפוקפקת של אינטל..? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כוללת האחריות "לכל החיים" המאוד מפוקפקת של אינטל..?

elad the master

Recommended Posts

אם ישנו מדבקת איסטרוניקס על המעבד + קבלה\הוכחת קנייה והמעבד לא ניזוק פיזית (מבחוץ, כלומר אם ישנם פינים שבורים הם לא חייבים להחליף)

הם יחליפו אותו (לגבי פנטיום 4) בביטחה.

גם אם המעבד הוא פנטיום 3\2 יש סיכוי לקבל 478 במקומו אם ישנו קבלה\הוכחת קנייה.

אני מכיר אנשים שהצליחו לקבל מעבד חלופי אפילו מפנטיום 1 אבל זה מצריך קומבינות.

כמובן שבשביל לקבל את האחריות צריך לפנות ישירות לאיסטרוניקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תתקשר לאיסטרוניקס, תבקש מהם את הפירוט המדוייק של מה הם מתכוונים באחריות לכל החיים ותראה.

אני לא מתכוון לבקש מאיסטרוניקס את האותיות הקטנות. הם פירסמו מודעות בכל מקום עם אותיות גדולות שהם נותנים אחריות לכל החיים למעבדים של , ומספקים עם המעבדים תעודת אחריות שכתוב בה במפורש כי האחריות היא לכל החיים. מבחינת בית המשפט, הם צריכים לעמוד בהתחייבות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בדיוק! :xyxthumbs:

בפרסום אין אותיות קטנות, וככל הידוע לי גם בתעודת האחריות אין אותיות קטנות.

כתוב במפורש: "אחריות לכל החיים" נקודה.

הצרכן לא אמור לחפש אותיות קטנות במסמך שנמצא בכספת של החברה.

מבחינת בית המשפט, ההצהרה הזו מחייבת כמו חוזה חתום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בדיוק! :xyxthumbs:

בפרסום אין אותיות קטנות, וככל הידוע לי גם בתעודת האחריות אין אותיות קטנות.

כתוב במפורש: "אחריות לכל החיים" נקודה.

הצרכן לא אמור לחפש אותיות קטנות במסמך שנמצא בכספת של החברה.

מבחינת בית המשפט, ההצהרה הזו מחייבת כמו חוזה חתום.

איך אומרים בצבא, אמור זה שם של דג.

אם יש לך זמן כסף ועצבים להאבק אם החברה בבית-משפט, אז בסופו של דרך אתה אולי תזכה, אל תצפה שבלי התערבות בית המשפט אתה תקבל משהו מאיסטרוניקס מלבד צינור של 4 צול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כמה אנשים בת'רד הזה דווקא אמרו שהחליפו להם מעבד ישן בחדש יותר (אני מניח שללא תשלום) בחנות עצמה, מבלי לדבר עם איסטרוניקס. בסה"כ לצרכן יש גם אחריות מהחנות, והיא זו שצריכה להתחשבן עם הספק.

שנית, אם האחריות לא מכובדת, אז אפשר לתבוע את החנות או את איסטרוניקס בבית משפט לתביעות קטנות. זה לא מסובך, זה לא אורך הרבה זמן, אין צורך בידע משפטי, וגם אין צורך בעו"ד (לצד השני גם כן אסור להיות מיוצג ע"י עו"ד, אם כי הם רשאים להיעזר בעו"ד לייעוץ).

אני מניח שאם תפנה לאיסטרוניקס בדרישה שיכבדו את האחריות שלהם, אז הם לא ידחו אותך על הסף, וגם אם כן אז קרוב לוודאי שהם ירצו להתפשר איתך מחוץ לכתלי בית המשפט, מכיוון שהם יודעים שאין להם ממש סיכוי לנצח והם לא מעוניינים בפרסום שלילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כתוב "בכפוף לתקנון" (הפונט אמור להיות בגודל מסויים שקבוע בחוק - אי-אפשר לשים פונט בגודל מיקרומטר ולצפות שאנשים יקראו אותו), אז צריך לקרוא את התקנון. לגבי איסטרוניקס, לא ראיתי בשום מקום שכתוב "בכפוף לתקנון".

CeleRay,

אתה נכנס לשאלות פילוסופיות. באותה מידה אתה יכול להגיד שהאחריות היא למשך כל החיים של המעבד, ואחרי שהמעבד מת אז אין עליו יותר אחריות. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כתוב "בכפוף לתקנון" (הפונט אמור להיות בגודל מסויים שקבוע בחוק - אי-אפשר לשים פונט בגודל מיקרומטר ולצפות שאנשים יקראו אותו), אז צריך לקרוא את התקנון. לגבי איסטרוניקס, לא ראיתי בשום מקום שכתוב "בכפוף לתקנון".

CeleRay,

אתה נכנס לשאלות פילוסופיות. באותה מידה אתה יכול להגיד שהאחריות היא למשך כל החיים של המעבד, ואחרי שהמעבד מת אז אין עליו יותר אחריות. :screwy:

זה אמור ליהיות בציניות.. :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...