בעיה במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במחשב

Dano

Recommended Posts

יש לי בעיה כזאת: לאחר כמה זמן העבר והמקלדת בעצם נתקעים והמחשב פשוט נתקע.

פירמטתי הכל והתקנתי וינדוס מחדש ועדיין יש תבעיה הזאת..אולי זה איכשהו קשור לביוס שלה מחשב? כי הוא דיי ישן...

עזרה! :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מחשב?

מעבד פנטיום 4 1.5 ג'יגה הרץ

לוח אם D845HV

זיכרון 256 מגה

ואני רק אצין שזה מחשב די ישן (5 שנים בערך) ומאז שקניתי לא שידרגתי אות החלפתי תביוס אז לא יודע איפלו מזה..)

ובהתחלה במסך שפותחים תמחשב רשום ביוס נוידיה ויש תמספר..זה חשוב לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו בעית התחממות.

מתי ניקית אבק בפעם האחרונה?

כנראה הרבה זמן... ::)

מתערב איתך שההיטסינק של המעבד הפך לגוש אבק.

תפתח את המחשב ותנקה אותו. (את כל המחשב כמובן, לא רק את ההיטסינק)

אחרי זה תחזור לדווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתערב איתך שההיטסינק של המעבד הפך לגוש אבק.

תפתח את המחשב ותנקה אותו. (את כל המחשב כמובן, לא רק את ההיטסינק)

אחרי זה תחזור לדווח.

מזה היטסניק??

ולנקות פשוט עם נייר?

והזה שאמר על מפרט..אז אני שמתי..תראה 3 הודעות למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראית לי בעיה של התחממות שכן במצב כזה המחשב היה מכבה את עצמו ולא תוקע את הוינודס, זה יותר נראה כמו בעיה חומרתית או תוכנתית

תגיד האם כל פעם המחשב נתקע לאחר פרק זמן זהה?במידה וכן זאת כנראה בעיה תוכנתית, אתה צריך לפי דעתי לפרמט שוב פעם את המחשב ולהתקין מחדש וינודס וזהו, ואז לבדוק אם נתקע המחשב, במידה ונתקע זוהי בעיה חומרתית וצריך וצריך לבדוק התנגשויות וכו, במידה ולא נתקע המחשב אז זאת איזה תוכנה או שאתה מתקין והם תוקעים לך את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראית לי בעיה של התחממות שכן במצב כזה המחשב היה מכבה את עצמו ולא תוקע את הוינודס, זה יותר נראה כמו בעיה חומרתית או תוכנתית

תגיד האם כל פעם המחשב נתקע לאחר פרק זמן זהה?במידה וכן זאת כנראה בעיה תוכנתית, אתה צריך לפי דעתי לפרמט שוב פעם את המחשב ולהתקין מחדש וינודס וזהו, ואז לבדוק אם נתקע המחשב, במידה ונתקע זוהי בעיה חומרתית וצריך וצריך לבדוק התנגשויות וכו, במידה ולא נתקע המחשב אז זאת איזה תוכנה או שאתה מתקין והם תוקעים לך את המחשב.

לא זה לא תוכנה כי גם ישר אחרי שאני מתקין בהפעלה הראשונה זה גם נתקע לי לפני שאני מתקין כל תוכנה או דריוור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנקה אם

http://officedepot.co.il/(ukx2vb55h2obvf45fhvscyny)/catalogFamily.aspx?ID=1109&CID=100

תוסיף זיכרון דחוף!!!!

תיבדוק וירוסים רוגלות ותאחה את הדיסק

זה לא נראה לי קשור לזיכרון כי המחשב כשהוא לא נתקע הוא פועל במהירות והכל סבבה אבל ברגע אחד פשוט נתקע..

ווירוסים פירמטתי לגמרי את המחשב ולהתקנתי חדש אז לא נראה לי גם שזה בגלל זה..

ואיחוי דיסק לא ידוע מזה ובקשר לניקוי זאת אפשרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הישן שלי די דומה במפרט לשלך ואין מה לעשות לפי מה שהבנתי הוא פשוט ישן וכל כמו כל פיסת טכנולוגיה מזדקנת הוא איטי יותר אני יכול לייעץ לך אם אין לך כסף למחשב חדש תחליף את הדיסק הקשיח לדיסק חדש ומהיר יותר, תנקה כמובן אתה חייב תוסיף גם תמונה סתם בשביל הקטע לראות איך נראה מחשב שלא ניקו 5 שנים , אל תתקין על הדיסק החדש כי הוא כבד וזיכרון זה משו שאתה פשוט חייב להוסיף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...