מחשב חזק מאוד, ביצועים מאכזבים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חזק מאוד, ביצועים מאכזבים

Shark-Attack

Recommended Posts

כן, ניסיתי להתקין את ה-VIA 4 IN 1 וכמובן את ה-Detonator החדש ביותר וזה כמובן לא עזר. בכל אופן, הסיבה היא כנראה שהיו לי שני Hard Disks, אחד היה במהירות ATA 133 ואחד ישן יותר במהירות ATA 66 (לא שמתי לב לפרט הזה עד שבדקתי בפירוש) וחוץ מזה, השתמשתי ב- שהיה כבר מותקן בהגדרות של המחשב הישן. בכל אופן, זרקתי את ה-ATA66 לאח שלי ואני היום אתקין 2000 חדש על המערכת, נקווה שזה יעזור. בכל אופן, תודה רבה על העזרה, אני אחזור לדווח האם זה עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה תודה תודה תודה תודה תודה. פשוט מאוד, תודה. מי היה מאמין שהדרייברים מסוג Detonator החדשים ביותר של (30.82) גרועים בהרבה מהדרייברים הוותיקים יותר (29.42)?! ולא רק זה, הטיפ הזה ממש האיץ לי לגמרי את כל המערכת. יש לי תוצאה של 12000 ב-3D MARK 2001 SE! סוף כל סוף תוצאה שמתאימה לביצועים האמיתיים של המחשב שלי בניגוד ל-5000-7000 העלובים שהיו לי עד עכשיו. אל תשאלו איך אנשים הגיבו כשפתחתי את הדיון הזה בפורום של התמיכה הטכנית. היו כאלה שהאשימו אותי שאני לא יודע להתקין , שאני חובבן, ובנוסף הם גם רשמו לי אפילו את סדר הפעולות של התקנת וכיוצא בזה. ניסיתי לעשות כל מה שהם אמרו, וזה פשוט לא עזר...נשארתי תקוע עם מערכת יקרה מאוד עם ביצועים של מערכת שהיא חצי מהכוח שלה, עד הטיפ שלך. את האמת, אני לא יודע למה הקשבתי להם וחשבתי שזה יעבוד...סדר פעולות של התקנת או מהירות של דיסקים-קשיחים לא אמורים לגרום להבדל כל כך גדול בביצועים, אבל מצד שני, מי היה מאמין שדבר כל כך קטן יכול לעשות הבדל כל כך גדול? בכל מקרה, שוב, תודה...עכשיו, אם לא אכפת לכם, אני אלך "לצעוק" קצת על החבר'ה בפורום של התמיכה הטכנית. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהוא אמר הם כן:

מי היה מאמין שהדרייברים מסוג Detonator החדשים ביותר של (30.82) גרועים בהרבה מהדרייברים הוותיקים יותר (29.42)?! ולא רק זה, הטיפ הזה ממש האיץ לי לגמרי את כל המערכת. יש לי תוצאה של 12000 ב-3D MARK 2001 SE! סוף כל סוף תוצאה שמתאימה לביצועים האמיתיים של המחשב שלי בניגוד ל-5000-7000 העלובים שהיו לי עד עכשיו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהוא אמר הם כן:

מי היה מאמין שהדרייברים מסוג Detonator החדשים ביותר של (30.82) גרועים בהרבה מהדרייברים הוותיקים יותר (29.42)?! ולא רק זה, הטיפ הזה ממש האיץ לי לגמרי את כל המערכת. יש לי תוצאה של 12000 ב-3D MARK 2001 SE! סוף כל סוף תוצאה שמתאימה לביצועים האמיתיים של המחשב שלי בניגוד ל-5000-7000 העלובים שהיו לי עד עכשיו.

זה לא קשור.

הפיתרון בלעייה שלו גרם לעלייה, לא דווקא הדרייבירם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהוא אמר הם כן:

מי היה מאמין שהדרייברים מסוג Detonator החדשים ביותר של Nvidia (30.82) גרועים בהרבה מהדרייברים הוותיקים יותר (29.42)?! ולא רק זה, הטיפ הזה ממש האיץ לי לגמרי את כל המערכת. יש לי תוצאה של 12000 ב-3D MARK 2001 SE! סוף כל סוף תוצאה שמתאימה לביצועים האמיתיים של המחשב שלי בניגוד ל-5000-7000 העלובים שהיו לי עד עכשיו.

המחשב שלי היה אמור להיות מסוגל להריץ את 2001 SE בתוצאה של 10000-12000 נקודות. העובדה שהוא לא עשה את זה, היא בגלל שהייתה לי בעית תוכנה. כשתיקנתי את הבעיה (בעזרתו האדיבה של Anti_Virus), רק אז "קיבלתי תוספת" של בסביבות 5000 נקודות. אבל שוב, לא קיבלתי את הנקודות האלה, הן פשוט "הוחזרו" לי, פחות או יותר. בעצם ע"י תיקון הבעיה קיבלתי את התוספת של ה-5000 נקודות, לא ע"י הדרייברים עצמם או השינוי שנעשה בעזרת התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...