חחחחחחחח,פרסומת מצחיקה של XBOX360 [פרסומת שנפסלה לשידור] - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חחחחחחחח,פרסומת מצחיקה של XBOX360 [פרסומת שנפסלה לשידור]

tombcatz

Recommended Posts

חחחחח

מחלקת הפרסום של הם פשוט שרוטים.

http://www.gametrailers.com/player.php?id=8568&type=wmv לינק לגירסאת WMV [עובד בWINDOWS MEDIA PLAYER]

http://www.gametrailers.com/player.php?id=8568&type=mov לינק לגירסאת MOV [עובד בQUICK TIME PLAYER]

הפרסומת נפסלה לשידור בארה"ב בגלל שיש בה תכנים "אלימים"  :kopfpatsch: [אמריקאים טפשים]

הסיום חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירסומת טובה קונסולה מאכזבת שגם ככה הרבה מהמישחקים שלה יגיעו לPC

ומה בדיוק מאכזב בקונסולה? המפרט שלה חזק בערך פי 5 ממפרט של מחשב משחקים של היום.

אני לא חובב אקסבוקס או משהו,אבל ההערה שזרקת לאוויר סתם ככה היא מצוצה מהאצבע....

תגיד את זה אחרי שתתנסה עם הקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה לוקח את כל התשלומים שאתה צריך לשלם כדי להנות באמת מה360 אתה מיתאכזב וגם רוב המישחקים שלה כרגע הם

פורטים של הPC וקונסולות ישנות יותר וזה בלי לדבר על המחיר בארץ ועל שיהיה מאוד קשה לשחק אונלין בארץ

חוץ מיזה מהדברים שכתבו עד היום בנוגע ל360 באתרים מיחול אפשר להבין שהיום ואני מדגיש היום אין סיבות באמת טובות לגימר רגיל ליקנות

ת360 PD אולי מישחק טוב אבל לא עד כדי כך יכול להיות שבעתיד שהמחיר לקונסולה+ארד דיסק יהיה הרבה יותר זול ויצאו מישחקים באמת טובים

אז אני יחשוב אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה לוקח את כל התשלומים שאתה צריך לשלם כדי להנות באמת מה360 אתה מיתאכזב וגם רוב המישחקים שלה כרגע הם

פורטים של הPC וקונסולות ישנות יותר וזה בלי לדבר על המחיר בארץ ועל שיהיה מאוד קשה לשחק אונלין בארץ

חוץ מיזה מהדברים שכתבו עד היום בנוגע ל360 באתרים מיחול אפשר להבין שהיום ואני מדגיש היום אין סיבות באמת טובות לגימר רגיל ליקנות

ת360 PD אולי מישחק טוב אבל לא עד כדי כך יכול להיות שבעתיד שהמחיר לקונסולה+ארד דיסק יהיה הרבה יותר זול ויצאו מישחקים באמת טובים

אז אני יחשוב אחרת

זה נחמד לזרוק ככה הערות... עזובות'ך אתרים חכה שייבאו אותה לארץ תתנסה ותגיד איך

ראית משחק כלשהו ל360 ? לא ... מקסימום בסרטונים ומשם אפשר רק להתרשם קיצר תתנסה ותביא חוות דעת לא לפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסירטונים ברובם מאכזבים

יחסית לקונסולה ה360 מאוד יקרה שאתה קונה לה תארד דיסק ומתאם על חוטי וכו וגם המישחקים יקרים

וציוני המישחקים כרגע לא מרשימים ביכלל חוץ מי PD לא ראיתי מישחק אחד שאני באמת רוצה ב360 שאין במחשב

ועל תתחיל להגיד מה אתה מצפה שקונסולה שיש לה מעבד 3 ליבות חזק וכרטיס מסך כזה חזק תימכר בזול

זות קונסולה לא מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...