מעוניין לקנות צורב די וי די - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות צורב די וי די

nehmia

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מצטרף להמלצה של x-dude.

תקנה בארץ את NEC ND-3540, או את NEC ND-3550 (לא ממש ברור לי מה ההבדל ביניהם).

אם אתה צריך - (קרוב לוודאי שאתה לא צריך את זה), אז תקנה את NEC ND-4550.

במידה ואתה מעוניין ב-LabelFlash (כמו LightScribe) אז תקנה את NEC ND-3551 או את NEC ND-4551.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו עם איזו תוכנה צורבים איתם כי התקנתי 796 גרסאות נרו ואיזי סידי קריאטור ולא הצלחתי לצרוב על דיוידי יש לי צורבLG איזה 4 חודש ולא מצליח לצרוב בשום תוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש אותו דבר...

DVD RAM מתפקד כHD לכל דבר, RW צריך בשביל זה כל מיני טריקים של פאקטים ו/או mt rainer בקומבינות, ועדיין זה לא עובד טוב כמו DVDRAM

DVD-RW גם כן יכול לתפקד כמעין HD עם Drag-to-Disc של Roxio.

לגבי שימוש ב--RAM כ-HD, זה אפשרי והרבה יותר יעיל ואמין מ--RW, אבל זה מאוד איטי ויקר בטירוף.

[ U S A lR ][/\][ link=topic=154781.msg1305856#msg1305856 date=1133544488]

אפרופו עם איזו תוכנה צורבים איתם כי התקנתי 796 גרסאות נרו ואיזי סידי קריאטור ולא הצלחתי לצרוב על דיוידי יש לי צורבLG איזה 4 חודש ולא מצליח לצרוב בשום תוכנה

בעיקרון, אתה אמור לקבל תוכנת צריבה ביחד עם הצורב, אלא אם כן קנית אותו Bulk.

לצריבות של CDs ו-DVDs, אני משתמש ב-Roxio Easy CD & Creator 6 וב-Nero Burning ROM 6.

יכול להיות שאתה צריך להתקין Update כדי שתוכנת הצריבה תזהה את הצורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורב עצמו אמור לספק תמיכה ב-Drag to Disc? לפי מה שהבנתי, מדובר בתוכנה שמפרמטת את הדיסק ומאפשרת לעבוד איתו ב-Explorer כאילו שמדובר בכונן רגיל. אתה בטוח שיש צורך בתמיכה מצד החומרה? במידה וכן, אז אני מניח שכל הצורבים החדשים תומכים בזה (מדובר בתוכנה די ישנה - מספר שנים).

DVD-RAM מזוהה ב-Windows XP וב-Windows 2000 (גם Windows 9x?) כדיסק שאפשר לקרוא, לכתוב ולמחוק אליו דרך ה-Explorer בלי התקנה של תוכנה?

ברור שמבחינה טכנולוגית -RAM עדיף על -RW, אבל המחיר שלו בשמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמבחינה טכנולוגית -RAM עדיף על -RW, אבל המחיר שלו בשמים.

מחיר זה עניין יחסי. אם אתה מקבל למשל גיבוי ברמה המקצועית הכי גבוהה בעלות של 30 שקל, לכל החומר החשוב שלך המתעדכן תכופות אז זה מחיר ממש זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...