בעיה עם מחשב חדש! עזרה בבקשה! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מחשב חדש! עזרה בבקשה!

E-Bear

Recommended Posts

שלום לכולם.

לפני זמן לא רב סיימתי להרכיב את המחשב החדש שלי.

הנה המפרט:

AMD 64 Dual X2 4200+

DFI LanParty UT NF4 Ultra-D

G.Skill LA 2*512MB

eVGA 7800GTX KO ACS3

Thermaltake PurePower 480W

כבר בהפעלה הראשונית נתקלתי בבעיות בזמן התקנת הווינדוס כשהייתי מקבל מסך כחול של ERROR אך לבסוף הצלחתי להתקין את הווינדוס ואז התחלתי לנסות ולחקור את הבעיה. הרצתי prime95 ולאחר זמן קצר הבדיקה נפסקה. חבר שלי אמר לי שאולי הבעיה היא בזכרונות אז לקחתי twinmos pc3200 ddr400 שני סטיקים של 512 והרצתי prime95 שוב. הפעם המחשב היה יציב במשך 5 וחצי שעות. חשבתי שהבעיה נפתרה אך עכשיו בזמן עבודה רציפה מפעם לפעם אני נתקל בerrors מוזרים שמלווים במסך כחול וריסטרט של המחשב. הבעיה היחדיה שאני יכול לחשוב עליה היא אולי הספק שאותו לא החלפתי מהמערכת הקודמת. הדבר מאוד מטריד אותי מאחר והרבה מאוד כסף הושקע במערכת הזו...  :'(

שכחתי לציין שהרצתי pcmark04 ן 3dmark03/05 והתוצאות נראו בהחלט בסדר אך כשניסיתי להריץ pcmark05 המחשב נתקע ולא עבר את מסך ההתחלה של התוכנה.

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להיעזר בסיטיקי שבראש הפורום

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.0

כמה עצות לי אליך, תעדכן את כל הדרייברים, תבטל ריסטארט אוטומטי ותסרוק לאדאוורים לכל מקרה

עוד דבר, כנס לתיקיה C:\windows\minidump תכווץ שם את חמש הקבצים האחרונים שנוצרו בזיפ (או בראר ותשנה את הסיומת לZIP לא משנה)

אני כבר יפענח את הקבצים עבורך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית הייתי מציע לך לבדוק את התאימות של הזכרונות של TWIMOS היו לי איתם הרבה בעיות עם רוב הלוחות או המעבדים הם לא ממש מסתדרים בניגוד ל Elixir שהתאימות איתם גדולה יותר וזה מה שיש לי כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק לא משהו....תיקח משהו כמו HEC 550 או ENERMAX טוב...

אבל יכול להיות שזו בעיית זיכרונות...!! כי אם אתה אומר שהחלפת והרצת שוב פריים 95 והמחשב דלק למשך 5 וחצי שעות..אז יש שיפור נכון?

תנסה זיכרונות אחרים... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

azki אני לא כל-כך בטוח שהתגובה שלך הייתה עניינית לדיון אז בבקשה אם אין לך משהו ענייני להגיד אני מבקש שתחסוך את ההערות האלה ממני...

בקשר לזכרונות כמו שכבר ציינתי, הזכרונות האלו הם זכרונות חלופיים שאיתם בדקתי את המערכת ומסתבר שהבעיה היא לא בזכרונות.... אתמול הרצתי איתם שוב פריים ל6 שעות והמחשב עבד חלק. אני באמת חושב שיכול להיות שהבעיה נובעת גם מהספק...

חוץ מזה MeTaLhAmMeR קודם אמר שקבצי ה dump מראים על בעיה בדרייברים. אילו יכולים לגרום לבעיה מלבד הכרטיס מסך והצ'יפסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון בכדי לבדוק יציבות מערכת יש המון תוכנות...

אם אתה רוצה לבדוק את הזכרונות באופן ספציפי יש תוכנה שנקראת memtest86 ואם אתה רוצה לבדוק את המערכת באופן כללי יש הרבה תוכנות כגון pcmark04/05 , 3dmark01/03/05 , prime95 , SuperPI 1M S&M.

התוכנה בה אני השתמשתי prime 95 היא תוכנה שבעקרון אין לה זמן בדיקה מוגדר והיא יכולה לעבוד 24/7...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...