משלוח חבילה של 25 קילו מארה"ב (L.A) לארץ הקודש דרך FedEx , כמה זה אומר לעלות ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח חבילה של 25 קילו מארה"ב (L.A) לארץ הקודש דרך FedEx , כמה זה אומר לעלות ?

Sting

Recommended Posts

טוב תודה לכל מי שעזר... הזמנתי בסוף מהארץ כפי שהציעו ,לפי מה שהבנתי מפה ומעוד מקומות שאם אני לא טס אישית להביא את זה משם (שדווקא דיי בתכנוון לבקר את החבר שם אבל אין עדיין תאריך מסויים) אז עדיף להזמין בארץ

יש לי עוד שאלה קטנה ... משלוח של קילו אחד דרך דואר אוויר ב FedEx/USPS... כמה הוא אמור לעלות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין. החוק אומר שהמכס חייב להעביר חבילות שכתוב עליהן GIFT .

אם המכס נותן מס על זה, אני מביא עורך דין, מקבל את הכסף שלי בחזרה ,הוצאות ועוגמת נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה יעלה לי משלוח ממנהטן(ניו יורק) לארץ של 7 קילו(מדפסת לייזר) -המדפסת (אם אני אקנה) תעלה 60 דולר אחרי REBATE אז אפשרי להביא אותה לארץ או לפחות לברר כמה זה יעלה?

הגובה של האירזה בעך 25 סנטימטר אולי קצת פחות וזה ריבוע של בערך בגדול של EPSON CX3500 (חרא של משולבת שיש לי בבית-אל תקנו מדפסות אפסון!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין. החוק אומר שהמכס חייב להעביר חבילות שכתוב עליהן GIFT .

אם המכס נותן מס על זה, אני מביא עורך דין, מקבל את הכסף שלי בחזרה ,הוצאות ועוגמת נפש.

צטט לי בבקשה את החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבין איך אתה מתכוון לרכוש בארהב ללא כרטיס אשראי אמריקאי, ולקבל עליה ריבייט בלי לגור שם או להחזיק חשבון בנק שם.

את הריבייט מקבלים אל חשבון הבנק\כרטיס האשראי האמריקאי שלך, למיטב ידיעתי אין דרך שתצליח לקבל את הריבייט, ובמשקלים כאלה גם לא נראה לי שזה יצא לך משתלם במיוחד.

קח דבר נוסף בחשבון, שHP וחברותיה לתחום הדפוס גם יתחילו בקרוב למכור מדפסות לפי ZONES מה שאומר שלא תוכל לקנות דיו אלא בZONE שבו קנית את המדפסת (לדעתי כרגע הענין עוד בגדר רעיון...אבל אני מאמין שהוא יקרה בסוף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבין איך אתה מתכוון לרכוש בארהב מדפסת ללא כרטיס אשראי אמריקאי, ולקבל עליה ריבייט בלי לגור שם או להחזיק חשבון בנק שם.

את הריבייט מקבלים אל חשבון הבנק\כרטיס האשראי האמריקאי שלך, למיטב ידיעתי אין דרך שתצליח לקבל את הריבייט, ובמשקלים כאלה גם לא נראה לי שזה יצא לך משתלם במיוחד.

קח דבר נוסף בחשבון, שHP וחברותיה לתחום הדפוס גם יתחילו בקרוב למכור מדפסות לפי ZONES מה שאומר שלא תוכל לקנות דיו אלא בZONE שבו קנית את המדפסת (לדעתי כרגע הענין עוד בגדר רעיון...אבל אני מאמין שהוא יקרה בסוף).

דבר ראשון תודה על התגובה,

בנוגע לקנייה של המדפסת:יש לי קרובי משפחה שגרים בניו יורק והם אלה שיקנו ויקבלו תריבייט,וישלחו לי תמדפסת,המדפסת שאני רוצה לקנות היא מדפפסת של זירוקס:PASHER 3116 והיא דיי ישנה ככה שלא נראה לי שיש בה את אותם אזורים שאתה מדבר עליהם.

ושוב לשאלה:כמה בערך יעלה לשלוח 7 קילו מארהב לארץ?

ד"א בנוגע למדפסות:איזה מדפסת מומלץ לקנות?

קניתי לפני בערך חצי שנה מדפסת של EPSON (CX3500(

והתאכזבתי קשות כי בערך כל שבועיים נגמר הדיו בגלל איזשהו ניקוי ראש שהיא עושה ואז אם נגמר אפילו צבע אחד היא לא נותנת להדפיס יותר,אז כרגע אני חושב לעבור למדפסת לייזר (שעד כמה שאני יודע יכנסו חזק לשוק של המשתמשים הבייתים) אפילו דיפו מוכר כבר תמדפסת של זירוקס שאני מתכוון לקנות,אז השאלה היא האם יש טעם בכלל לקנות אותה כי היא רק ש/ל או שעדיף לחכות שלייזר צבועני יהיו עוד יותר זולות?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...