משלוח חבילה של 25 קילו מארה"ב (L.A) לארץ הקודש דרך FedEx , כמה זה אומר לעלות ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח חבילה של 25 קילו מארה"ב (L.A) לארץ הקודש דרך FedEx , כמה זה אומר לעלות ?

Sting

Recommended Posts

לאור המחירים הגבוהים בארץ אני שוקל להזמין מערכת מארה"ב לארץ החבילה שוקלת כ25 קילו , חבר שגר שם אמור לקנות אותה ולשלוח לי לארץ באמצעות

FedEx ... מישהו יודע כמה אמור לעלות משלוח כזה בדואר אוויר ?

כמו כן איזה מיסים יש לשלם על פריט של 200~ דולר ?

*ניסתי לבדוק את התעריפים באתר של FedEx אך הם דורשים שם כל מיני פרטים שאיני יודע

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[ltr]anywayz at the time I wanted to order a koolance water cooling kit off , about the size of a keyboard a bit taller though, and weighting in about 5kg, the lowest price I got was from the UK and that was 25$.

a friend of mine wanted to order a guitar stand, about 70cm high, 10 kg, 200$ shipment from the US.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב זכרוני 25 קילו מארה"ב בעזרת פדקס יעלו כ 350 דולר, וזה בהנחה שהמשקל הנפחי לא יותר גדול.

עכשיו בוא נעשה חשבון:

200 דולר + 350 דולר משלוח בפדקס = 550 דולר.

על זה תוסיף משהו כמו 70% מיסים על הרמקולים ותגיע להרבה יותר מה3000 ש"ח שעולים לך בארץ.

בקיצור, אלא אם כן יש לך מישהו שמגיע מארה"ב, שכח מזה.

גם אם יש מישהו שמגיע, צריך לשלם על משקל היתר במטוס. אצל רוב חברות התעופה זה מוגבל ל 20 קילו + תיק יד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מיסים על מתנות!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אם החבר שלך פשוט ירשום GIFT על האריזה לא תהיה בעיה והוא יהיה פתור ממכס.

תפסיקו לבאס את הבנאדם.

תזכיר לי בבקשה בן כמה אתה?

כמה פעמים יבאת דברים מחו"ל?

כמה שילמת עליהם?

כמה הם שקלו?

אם אתה חושב שעשו את המוכסים באצבע, היום בבוקר, אתה טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם אתה הוזה אם אתה חושב שתוכל להכניס את הLogitech Z-5500 לארץ בלי שהמכס יבחין ,

אני ראיתי את החבילה ( הבאתי אותם לארץ , תעשה קצת חיפוש בפורום אודיו תיארתי פחות או יותר איך "הברחתי" אותם ) ,

לא רק שהיא שוקלת הרבה ( הסאב לבד 20 קילו ) היא גם ענקית והמשלוח יעלה לך הרבה כסף , תוסיף לזה מכס ותקבל מחיר גבוה מזה שבארץ .

ואם אני טעיתי ואתה לא מתכוון אליהם , במפרט של הרמקולים קח מידות ותחשב בערך מה גודל החבילה , רק קח בחשבון שמגיעים איתם קלקרים די גדולים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מיסים על מתנות!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אם החבר שלך פשוט ירשום GIFT על האריזה לא תהיה בעיה והוא יהיה פתור ממכס.

תפסיקו לבאס את הבנאדם.

זה מה שאתה חושב

מניסיון אישי

זה לא תמיד עובד

תזכיר לי בבקשה בן כמה אתה?

כמה פעמים יבאת דברים מחו"ל?

כמה שילמת עליהם?

כמה הם שקלו?

אם אתה חושב שעשו את המוכסים באצבע, היום בבוקר, אתה טועה.

אז מה נסגר?

אני חייב לקנות חליפות אימונים חדשות שעולות 100$ לחליפה. (ג'יו ג'יטסו)

אם חבר שלי ישלח לי מארה"ב חליפה אחת (נפח של בערך גינס+סוודר ומשקל של נגיד 4 ק"ג) וירשום GIFT אני לא אשלם מכס??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפטור ממכס הוא עד סכום של 50 דולר, שכולל בתוכו את סכום המשלוח.

אם החבילה היא קטנה, והשולח יכול לפברק תעודת משלוח על סכום של פחות מחמישים דולר יש סיכוי סביר שתקבל את זה הביתה בלי לשלם כלום.

בכל מקרה, אל תשלח בעזרת חברת אקספרס אלא בעזרת דואר חבילות רגיל. פדקס/UPS יגיע למכס בסבירות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות:

1) בתיאוריה (כלומר, על פי אתר המכס) הפטור של 50 דולר כולל את דמי המשלוח בתוכו. במציאות, ממש לא. המכס מעביר מוצרים שעלו 50 דולר והמשלוח עליהם היה 20 דולר נוספים בלי שאלות.

2) עניין המתנה הפסיק לעבוד ממזמן.

3) את המכס על הרמקולים (בסך 70 אחוז) אתה לא תשלם על המשלוח, אלא על ערך הסחורה בלבד - עד כמה שאני יודע.

4) תברר את גודל החבילה וכך תוכל להשיג חישוב מדוייק באתר של פדאקס\UPS. אני לא מאמין שUSPS (האופציה הזולה, וגם מאוד אמינה בד"כ) יתעסקו עם משהו בגודל כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...