שלי יחימוביץ' מצטרפת למפלגת העבודה ! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלי יחימוביץ' מצטרפת למפלגת העבודה !

Mortar

Recommended Posts

אתם חבורת קשקשנים בני 15 ילדי שמנת, מפונקים וציניקנים מהוד השרון

אין לכם שמץ של מודעות לחברה בה אתם חיים

למעלה מ- מיליון איש במדינה עובדים במשרה מלאה בשכר מינימום,

אלפים מחפשים אוכל בפחי זבל

אלפי זקנים נזנחים בבתי אבות בתנאים איומים ללא טיפול והשגחה רפואית

רבע מיליון מובטלים

חמישית מכלל האוכלוסיה נחשבת עניה

אלפי מחוסרי דיור

רק לפני מספר ימים המדינה החליטה להעניק מתנה מדהימה של 2.4 מיליארד ש"ח לחברת ע"מ שזו תקים עוד מפעלים בארץ

קחו כמה שניות לחשוב על המספר האדיר הזה : 2.4 מיליארד מכספי משלם המיסים לתאגיד הענק הזה שהיה יכול לקנות את מדינת כולה אם היה רוצה

לשמוע ולא להאמין שהמדינה מוכנה לשלם 2.4 מיליארד ש"ח לאינטל אבל לא מוכנה לסייע במימון תרופות לחולים בסרטן

רק לשם השוואה הסיוע במימון תרופות שחולי סרטן זקוקים מסתכם בכמה עשרות מיליוני ש"ח

הסיוע שהמדינה מוכנה לתת לאינטל גבוה פי 100 בסדרי גודל מהסכום הדרוש להציל כמה מאות אזרחים

צפו בערוץ 2 עכשיו

איך כל זה מתקשר לשלי יחימוביץ' ,

אני בטוח שהיא היתה יוצאת כנגד אותם מהלכים וסדרי העדיפויות שמניתי כאן,

אני בטוח שהיא היתה מסכימה איתי,

היא היתה יכולה להשפיע כחברת כנסת על ועדת הכספים ומשרד האוצר לשינוי סדרי העדיפויות בהוצאות המדינה.

בינתיים המדינה ממשיכה לחלק "מתנות" למיליארדרים ,

אנשים פה גוועים ברעב ומתים ממחלות קשות ,

ואתם פה מגחכים על יחימוביץ' וארץ נהדרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

רק לפני מספר ימים המדינה החליטה להעניק מתנה מדהימה של 2.4 מיליארד ש"ח לחברת ע"מ שזו תקים עוד מפעלים בארץ

קחו כמה שניות לחשוב על המספר האדיר הזה : 2.4 מיליארד מכספי משלם המיסים לתאגיד הענק הזה שהיה יכול לקנות את מדינת כולה אם היה רוצה

לשמוע ולא להאמין שהמדינה מוכנה לשלם 2.4 מיליארד ש"ח לאינטל אבל לא מוכנה לסייע במימון תרופות לחולים בסרטן

רק לשם השוואה הסיוע במימון תרופות שחולי סרטן זקוקים מסתכם בכמה עשרות מיליוני ש"ח

הסיוע שהמדינה מוכנה לתת לאינטל גבוה פי 100 בסדרי גודל מהסכום הדרוש להציל כמה מאות אזרחים

צפו בערוץ 2 עכשיו

מדובר בלוגיקה פשוטה: תרופות לחולי סרטן הן לא השקעה שמחזירה את עצמה - אותם חולים ימותו ממילא (חלקם, בכל מקרה).

לעומת זאת, להעניק 2.5 מיליארד ש"ח לאינטל כדי לבנות מפעל נוסף בארץ, זה אומר ליצור עוד אלפי (!) מקומות עבודה. וכל אותם אלפי עובדים שיאיישו את מקומות העבודה הללו, וישלמו מס הכנסה בגובה של 40% מהשכר שלהם, הם אותם עובדים שיממנו את התרופות לחולי סרטן בעוד כמה שנים מהיום, ואז המדינה מרוויחה פעמיים - היא גם חסכה את מאות המיליונים שהיא הייתה משלמת לאותם אלפי עובדים שאחרת היו מובטלים, וגם הרוויחה מאות מיליונים במסים שהם משלמים לה.

אז מה אתה מעדיף - לתת את כל הכסף לאנשים שהולכים למות, או להשקיע אותו כדי להציל אנשים אחרים בעתיד? חוסר הראייה הזה לטווח רחוק הוא פשוט מקומם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יורשה לי, ואני חושב שיורשה לי, אני רוצה לצאת חוצץ כנגד ההחלטה האווילית וחסרת הטעם של שלי חמורוביץ' להצטרף למפלגת העבודה.

נ.ב.

לרגל פרישתה של שלי יחימוביץ' מתפקיד המראיינת, ומעברה לתפקיד המרואיינת, מוצעים למחירה ב- מבחר חוצצים במחיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בלוגיקה פשוטה: תרופות לחולי סרטן הן לא השקעה שמחזירה את עצמה - אותם חולים ימותו ממילא (חלקם, בכל מקרה).

לעומת זאת, להעניק 2.5 מיליארד ש"ח לאינטל כדי לבנות מפעל נוסף בארץ, זה אומר ליצור עוד אלפי (!) מקומות עבודה. וכל אותם אלפי עובדים שיאיישו את מקומות העבודה הללו, וישלמו מס הכנסה בגובה של 40% מהשכר שלהם, הם אותם עובדים שיממנו את התרופות לחולי סרטן בעוד כמה שנים מהיום, ואז המדינה מרוויחה פעמיים - היא גם חסכה את מאות המיליונים שהיא הייתה משלמת לאותם אלפי עובדים שאחרת היו מובטלים, וגם הרוויחה מאות מיליונים במסים שהם משלמים לה.

אז מה אתה מעדיף - לתת את כל הכסף לאנשים שהולכים למות, או להשקיע אותו כדי להציל אנשים אחרים בעתיד? חוסר הראייה הזה לטווח רחוק הוא פשוט מקומם.

אין לי מה להגיד , פשוט אין מילים, כנגד חוסר רגישות מקפיא ומצמרר שאתה מביע כאן , אין עוד מה להוסיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא. הרי בעולם שלך המדינה פשוט שוחה בכסף, והיא לא נותנת אותו לנזקקים מרשעות.

תחלה אתה בסרטן ותחשוב ש- 100 אלף ש"ח עשויים להציל את חייך

אחרי שנים שאתה וההורים שלך משלמים ביטוח בריאות

המדינה עונה לך באותו נימוק שאתה העלת כאן: אתה הולך למות אז בשביל מה בכלל לנסות להציל אותך , החלטנו במקום זה , לעזור לאינטל לבנות פה עוד מפעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שהם יביאו לי את ה-100,000 ש"ח האלה. נניח גם שהמדינה תביא, היום, לכל מי שחולה בסרטן, 100,000 ש"ח לתרופות וטיפולים. חשבת אולי במקרה על מה יקרה בעוד חמש שנים, כשלמדינה ייגמר הכסף? ואז לא רק מי שחולה בסרטן לא יקבל כסף. גם מי שחולה בשחפת, באיידס, נפגעי טרור, נכים, זקנים וכו'.

כשתהיה זקן, ולמדינה לא יהיה כסף לשלם לך פנסיה, מה תגיד על זה שהמדינה זרקה (פשוטו כמשמעו, זרקה) 2.5 מיליארד שקל לתוך חור שחור לפני 30 שנה, במקום להשקיע במפעל שיעניק לה רווחים עצומים - מרווחים אלה היא יכלה לשלם את הפנסיה שלך ושל אלפי פנסיונרים נוספים.

אבל לאאאאא, למה לחשוב על מה שיקרה מחר, אם אפשר לזרוק כסף על ימין ועל שמאל בלי חשבון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חבורת קשקשנים בני 15 ילדי שמנת, מפונקים וציניקנים מהוד השרון

אימ'שך! ;D

את גיל 15 כבר עברתי מזמן. גם את גיל שלושים. ומעולם לא גרתי ברמת השרון.

למעלה מ- מיליון איש במדינה עובדים במשרה מלאה בשכר מינימום,

אלפים מחפשים אוכל בפחי זבל

אלפי זקנים נזנחים בבתי אבות בתנאים איומים ללא טיפול והשגחה רפואית

רבע מיליון מובטלים

חמישית מכלל האוכלוסיה נחשבת עניה

אלפי מחוסרי דיור

נו, ומה אתה מציע לעשות בנדון?

בולשיט. אתה קורה לזה מתנה, אני קורה לזה השקעה. לפי התחזיות, המפעל החדש יכניס למדינה כשני מיליארד ש"ח בשנה, כלומר יחזיר את ההשקעה תוך קצת יוצר משנה . טוב, נאמר שנתיים עד שנתיים וחצי, בכל זאת צריך להקים אותו קודם ולהביא אותו לניצולת מקסימלית. הוא גם יספק עבודה למאות ישראלים, שיהיו מובטלים בלעדיו.

וזה לא יקרה ללא הסיוע מהמדינה, כיוון שאינטל יכולה להקים את המפעל גם במדינה אחרת, שכן תסכים לסייע לה.

מאות מיליונים, מאות. עשרות מתייחס רק לסוג אחד של סרטן. מה לעשות שמשאבי המדינה מוגבלים? תוציא 100,000 ש"ח על חולה סרטן אחד ועשרה חולים אחרים שזקוקים ל- 10,000 ש"ח כל אחד לא יקבלו טיפול.

איך כל זה מתקשר לשלי יחימוביץ' ,

אני בטוח שהיא היתה יוצאת כנגד אותם מהלכים וסדרי העדיפויות שמניתי כאן,

אני בטוח שהיא היתה מסכימה איתי,

היא היתה יכולה להשפיע כחברת כנסת על ועדת הכספים ומשרד האוצר לשינוי סדרי העדיפויות בהוצאות המדינה.

וזו בדיוק הסיבה שבגללה אסור שיחימוביץ' תשב בוועדת הכספים. זו בדיוק הסיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף להסכמתי עם השקפותיהם של איסתרא וminimizer הייתי רוצה להוסיף

כי הרבה מהמובטלים הללו שעליהם אתה כ"כ מרחם מגיעים ללשכת העבודה לחתום

על אבטלה עם קופסאת מלבורו ביד ו-2 טלפונים סללוריים, להם אתה קורא עניים שאינם מסוגלים לעבוד?

אותה ויקי כנפו עבדה כמנקה בבסיס שאני שרתתי בו (ביצפר לקצינים) ואחרי שלא הגיעה חודש לעבודה, פוטרה...

לא יודע מה הסיבות שלה, אבל אי אפשר לצפות לשבת על התחת ולא לעשות כלום ושיעזרו לך ושייתנו לך משכורת!

נ.ב-

המדינה לא הייתה נותנת את ה 2.4 מיליאקד שקלים הללו לחולי הסרטן גם ללא ההשקעה באינטל...

הכסף הזה היה הולך ברובו למשרד הביטחון והשאר לחברי הכנסת המושחתים ולדוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הכסף הזה היה הולך ל-4000 המוסטלים שיושבים בבית כי לא הקימו מפעל בעיירה שלהם ואין להם עבודה.

אז במקום לשלם שם קיצבאות הבטחת הכנסה, דמי אבטה, שרותי רווחה ועוד מגוון הוצאות, משלמים את הכסף הזה למעסיק שישלם אותו לעובדים תמורת עבודה - זה דבר מקובל בכל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה:

הוא בדיוק כמו זה:

הכסף הזה היה הולך ל-4000 המוסטלים שיושבים בבית כי לא הקימו מפעל בעיירה שלהם ואין להם עבודה.

אז במקום לשלם שם קיצבאות הבטחת הכנסה, דמי אבטה, שרותי רווחה ועוד מגוון הוצאות, משלמים את הכסף הזה למעסיק שישלם אותו לעובדים תמורת עבודה - זה דבר מקובל בכל העולם.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב-

המדינה לא הייתה נותנת את ה 2.4 מיליאקד שקלים הללו לחולי הסרטן גם ללא ההשקעה באינטל...

אפשר להבין ממה שרשמתי שהכוונה היא, שאם המדינה לא הייתה נותנת את ה 2.4 מיל' שקלים לאינטל...

הכסף הזה גם ככה לא היה הולך למלחמה בסרטן או לעזרה לעניים אלא היה הולך לאותם מקומות שאני אמרתי: משרד הבטחון

והדוסים...בין היתר גם למובטלים אך בחלקו הקטן יותר...

אני לא מתכוון שמה ששנינו כתבנו הוא דומה מילה במילה...אך השקפתינו דומה, ולכן אין מקום לתקן אותי בעניין

"לאן הכסף היה הולך אם לא לאינטל".

איך זה:

הוא בדיוק כמו זה:

:nixweiss:

שאלת בעצם שאלה, מאוד טיפשית...זה כמו לשאל : "איך שחום עור דומה ללבן"

כמובן שמבחוץ העטיפה נראית שונה, אך בתוכן שניהם בני אדם...אותו דבר כאן...

אני ניסחתי אחרת את מה שרשמתי, אך הרעיון הוא אותו רעיון והדעה אותה דעה!

רק שהוא בחר לתקן אותי לאן הכסף היה הולך אם לא לאינטל...

ואני די בטוח שאני צודק היה ומדינת משקיעה המון במשרד הבטחון ובדוסים.

מכאן לדעתי אין שום צורך לתקן אותי אם דעתינו היא אותה דיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...