מישהו יודע אם VIVO זה סטנדרטי במשפחת X1000 החדשה של ATI? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע אם VIVO זה סטנדרטי במשפחת X1000 החדשה של ATI?

kobin

Recommended Posts

קראתי בנעוץ של סקירת כרטיסי המסך על הכרטיסים החדשים האלה, אך אין שם איזכור לנושא.

במשפחה זו, ATI יצאה עם טכנולוגיה חדשה שאמורה לשפר את כל נושא עיבוד הוידאו, טכנולוגיה בשם AVIVO.

לפי המצגת באתר של ATI, לטכנולוגיה יכולות רבות בהצגת וידאו, כולל גם HD בחומרה.

כמו כן מצויין שיש לכידת וידאו.

אני עומד לפני קניית כרטיס VIVO חדש, שיחליף את ה- 9200 VIVO הישין והטוב שלי, כי אני אעבור למחשב עם PCI-EXPRESS

חשבתי על X550 VIVO, שעולה משהו כמו 560 ש"ח.

עכשיו אני רואה שיש את הטכנולוגיה החדשה הזו, כרטיס X1300 עולה 650 ש"ח (יש גם 1300 PRO ב-770 ש"ח)

שווה לי לשלם את תוספת המחיר בשביל טכנולוגיה חדשה בעיבוד וידאו, כי זו המשימה העיקרית שלי

(המחשב מיועד בעיקר ללכידת וידאו והצגת סרטים, ובכלל לא למישחקים)

אני מבקש לדעת אם הכרטיסים החדשים באים עם יכולת VIDEO IN מובנית,

או שזו רק תכונה של הצ'יפ החדש ועל יצרני הכרטיסים לאפשר במיוחד את תכונת ה-, כמו שהיה עד עכשיו עם ה-RAGE למשל.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בX1300 חדשה ושמה AVIVO.

(בעצם,בכל סדרת X1000).

היא משפרת את האיכות התמונה בVIVO והיא גם משפרת את איכות התמונה של המסך ועושה את הצבעים חדים יותר.

בנוסף לכך,הכרטיס מציג גם שיפור תמונה במשחקים (לא משהו שאמור לעניין אותך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בX1300 טכנולוגיה חדשה ושמה AVIVO.

(בעצם,בכל סדרת X1000).

היא משפרת את האיכות התמונה בVIVO והיא גם משפרת את איכות התמונה של המסך ועושה את הצבעים חדים יותר.

בנוסף לכך,הכרטיס מציג גם שיפור תמונה במשחקים (לא משהו שאמור לעניין אותך).

את כל מה שאמרת הוא כבר יודע השאלה שלו היא האם כל הכרטיסים בסדרת X1XXX הם עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך זה עובד ב-ATI אבל ב- (לפחות ב-7800GTX) זה ממש לא בליבה ואחראי ל-VIVO זה צ'יפ של לכן אם יצרן מסויים רוצה להוריד  את האופציה הוא פשוט מייצר PCB ללא הצ'יפ ויש לך את אותו הכרטיס במחיר נמוך יותר וללא .

כבל תמונה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי איפשהו שאצל ATI זה או מובנה בליבה או חובה על כל היצרניות במידה וATI החליטה ככה.

יכול להיות שזה השתנה מאז הפעם האחרונה שהתעדכנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

אכן כמו שחלק אמרו, התכוונתי לשאול ספציפית, במיוחד אם מישהו יש לו כרטיס מהמשפחה הזאת,

אם יש לכידת וידאו כסטנדרט.

מעיון בתמונות של הקופסאות באתר של , אז כנראה שזה לא כלול, וצריך לחכות שייצאו כרטיסי VIVO

מה שקורה עם הצ'יפים של ATI, בכל הדורות שלהם

אומנם הם נותנים כולם , וכנראה כדי ליישם את זה על הכרטיס זה רק לתכנן עוד איזה 2-3 חיבורים.

הבעייה, שהיצרנים לא יכולים לתת VIDEO IN סתם ככה, הם צריכים לצרף כבל מיוחד

וגם איזו תוכנת לכידה ועריכת וידאו

מה שמייקר בכמה דולרים.

לכן הכרטיס הבסיסי כנראה לא כולל VIDEO IN

אוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...