מפרט מחשב לגרפיקה - עריכת וידאו - תלת מימד - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב לגרפיקה - עריכת וידאו - תלת מימד

M@or

Recommended Posts

246 לא יתאים.

ה 146 יתאים בתנאי שהוא לסוקט 939! שים לב! יש כאלה גם ל 940.

ההבדל בין ה 165 לבין ה 3800 הוא 200 מגה הרץ לטובת ה 3800 ומגה מטמון לטובת האופטרון.

אבל קח בחשבון שהאופטרונים לרוב אוברקלוקרים הרבה יותר טובים, אז ההבדל נוטה רבות לטובת האופטרון.

קח גם בחשבון שהאופטרון זול בכ 100 ש"ח מה 3800 מה שהופך אותו, תסלחו לי על הביטוי, לבן זונה של מעבד.

לא יכול לעזור לך בנושא הסונטה.

זה מאוד אינדיווידואלי. אם הייתי צריך לקנות מארז חדש היום, הייתי כנראה לוקח CM STACKER.

אבל לא עשיתי בדיקה מקיפה בנושא, אז אני לא יכול לאמר בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה בקשר ללוח אם. בינתיים הלוח הזה די מצא חן בעיני

GA-K8N-SLI nForce4 4SLI Socket 939, PCIX, Dual , SATA, Bulk

וגם המחיר שלו נחמד באיזור ה-610

אהבתי את התמיכה עד 4G בזכרון (Max capacity: Up to 4GB by 4 DIMM slots)

זכרון דואלי ( Type: Dual channel DDR400/ 333/ 266 -184pin )

ו PCIE 2

x X 16 slot, supports two

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז מסתבר שלא הבנתי משהו נכון. אני התבלבלתי בין דואל קור לדואל CPU.

בגלל זה אמרתי לקידני שחשבתי שזה בסביבות ה-3000$...

יש מצב לדואל CPU במחיר הזה? מה הערך של דואל קור? זה בסה"כ מעבד שבנוי קצת אחרת אבל עדיין התשתית שלו, החיבור ללוח אם, רגילה - אז האם זה באמת משפר ביצועים משמעותית?

ראיתי את מערכת הקירור עכשיו. זה חתיכת דבר יפה. זה מקרר למינוס 40 מעלות מה שאומר שאני יכול לתת אובר קלוק רציני, למה לא. יש אחריות גם ככה לשלוש שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל למה שמת את זה GlacialTech NorthPole 1000 VGA Cooler?

הבחור רוצה שקט. חלק גדול מה 6600 למיניהם מרעישים. זה הקרור עם היחס הטוב ביותר בין ביצועים לרמת רעש ולא יקר. חוצמזה, מוצאת חן בעיני הקונפיגורציה המודולרית שלו. הולכים המאווררים, אפשר להחליף אותם בקלות (פשוט לקנות חדשים או לאלתר משהו). אין להם מקום? אפשר לאלתר איזה 120 שקט אפילו על דופן המארז שיזרוק אוויר על הסינק. אני חושב שזה קרור מצויין למי שרוצה שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאור,רק משהו קטן.

כל מה שקשור למולטימדיה שותה (גם בתלת-מימד, שם להבדיל ממה שהרוב חושבים, דווקא רוב המאיצים היקרים למיניהם יתרמו לך פחות משום שהם משמשים רק לתצוגה ולא להפקה הסופית [renders]) והיחס בין תמורה לתועלת רק מחזק את הטענה שלי - עוד 300-400 ש"ח יוסיפו לך עוד 512 מ"ב של .

תקשיב לסטודנט ותיק (ארכיטקטורה, טכניון) ותוסיף עוד הרבה .

ואל תשכח לקנות מסך טוב שישמור לך על העיניים (ואם כבר מדברים על יחס עלות-תועלת [ואיכות תמונה] באותו כסף עדיף לקנות CRT טוב ולא LCD זול).

(ואם סתם יש לך שאלות, שלח לי הודעה.)

תהנה בלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני חושב לרדת מקירור לכרטיס מסך, לרדת גם מה-GT ובהפרש לקחת עוד גיגה זכרון.

לאחר שלקחתי בחשבון את כל שנאמר כאן אני עומד לסגור היום את העניין, אז זה הזמן להערות.

כרגע אני כנראה לוקח:

AMD 3.8 GHZ דואל קור

(לוח אם שכחתי את הדגם... אני אערוך כשאדע)

מערכת קירור מים (הורדתי את הקירור לכ.מסך)

שני זכרונות 512 DDR

אני שוקל לקחת 2 גיגה בדואל. זה אומר שיהיו לי 2 סלוטים פנויים להרחבה עתידית.

קצת אוף טופיק אבל חשוב - באמת אני רוצה לעבוד עם ה-HD SATA של ה-200 כסקראטץ' דיסק בעיקר ואת ה-WD 80GB 8mb Cach 7200RPM שכבר יש לי לשים ל-OS.

זה פשוט להגדיר כונן SATA כ-Slave? כיצד?

כנף-לילה, זה גם מה שאני חשבתי, אני בכלל לא יודע אם יהיה באמת הבדל בין 6600 ל-6600GT ברינדור. ומסכים לגמרי לגבי CRT-LCD, זה מה שאני תמיד אומר - רק מסתייג לגבי המסכים של ועוד כמה איכותיים שעולים 2500-3000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הבנתי בשביל מה קרור מים. זה לא שה 3800X2 כזה אוברקלוקר ואת ה BT לא תשמע, ואם כן, אז תמיד תוכל לשים עליו איזה גלאשייאל 120 ולא תשמע כלום. שים את הכסף בדברים מועילים.

ב SATA אין צורך להגדיר מאסטר\סלייב.

קח שני גיגה.

עדיף לא לקחת כרטיס מסך עם קרור פסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות בשם מאור

כרגע המפרט שלו מורכב מ 3800 dual core

לוח אם של ג'יגהבייט

2 ג'יגה זכרון (2 סטיקים) של סמסונג

6600

ומארז של TT עם ספק שבא איתו.

(צורב nec , כונן דיסקטים...)

בסביבות ה 6K עד 6.5K , תלוי אם הוא ייקח קירור מיים או אוויר בסוף.

עכשיו, כמה שאלות ברשותכם :

המערכת נועדה להיות רוב הזמן תחנת עבודה לגרפיקאי רציני, שזה באמת המקצוע שלו, רינדור תלת מימד, ועריכת וידאו כלולים, לא רק פלאש ופוטושופ.

בהתאם, 2 ג'יגה זכרון - זה מצרך נדרש, לפי דעתנו.

לקחת 2 סטיקים של ג'יגה של סמסונג, או של twinmos או ocz ? הוא רוצה לקחת סמסונג

מה ההבדלים המרכזיים בינהם ? (אנחנו מדברים על הכל בסטוק כרגע, OC לא יגיע בשנה הקרובה לפחות למערכת הזאת)

תזמונים ? תדרים ? מה הכי טוב לקחת בזכרון ? (איזו חברה).

כ.סמך לגרפיקאי -

6600

6600GT

quadro

מה תורם לגרפיקאי מבחינת כח עיבוד ורינדור בתוכנות גרפיות ? אני חושב שכרטיס שמיועד למשחקים לאו דווקא יתרום פה לכן אולי ה GT לא מתאים לרשימה

המלצות ? גרפיקאים עם נסיון ?

אגב, הכרטיס צריך לתמוך ב-2 מסכים לסביבת עבודה מורחבת - חשוב מאוד.

עכשיו, שקט מאוד משמעותי

מה מאווררי המארז הכי שקטים שאתם מכירים ?

שקט + איורור למעבד

האם ה sonic tower יכול לשבת בשקט על הdual 3800 ולקרר אותו פסיבית בלי חשש כלשהו, גם במאמץ של קידוד מסיבי ?

אם לא, אז מה האלטרנטיבה השקטה היעילה ביותר לקירור ? להוסיף מאורר מעל המגדל הפסיבי , או ביג טייפפון , או שיש לכם משהו אחר מומלץ ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה לך רעש מה BIG TYPHOON . ואם תשים לו מאוורר של גלאשייאל אז בכלל (אבל תבדוק לפני שאתה מוסיף עוד 50 שקל). הרגע גמרתי להרכיב אחד על AXP2500@3200. שומעים כמה דברים במחשב של חבר שלי אבל לא אותו.

חוצמזה, אם אתה רוצה שקט תדאג קודם כל לספק שקט (סטייל האנרמקס), ומאווררי 120 שקטים למארז, קרור שקט לכרטיס מסך, וקרור שקט לציפסט.

ואם אינך אוהב רעש אז אל תקנה את ה NEC. וקנה הרדדיסק של סמסונג.

אין צורך בהגדרת מאסטר\סלייב על SATA. שים את הדיסק 80 שלך כמאסטר על ה IDE ופשוט תעשה בוט בביוס לכונן ה IDE שלך (וכמובן שעליו תתקין את מערכת ההפעלה).

3800X2 רצים ב 10X200. אם תגיע ל 10X250 יציב זה יהיה מכובד. כל קרור יקח את זה. בטח ה BT.

אם אתה רוצה אוברקלוקר יותר טוב, קנה את ה 165 כמו ש NEMESIS הציע לך.

טוב את התגובה כתבתי לפני שראיתי את זה:

כמה שאלות בשם מאור

ומארז של TT עם ספק שבא איתו.

כדאי מאוד ספק אחר כמו האנרמקס.

(צורב nec , כונן דיסקטים...)

ראה הערתי מקודם. קח LG לשקט

בסביבות ה 6K עד 6.5K , תלוי אם הוא ייקח קירור מיים או אוויר בסוף.

עכשיו, כמה שאלות ברשותכם :

המערכת נועדה להיות רוב הזמן תחנת עבודה לגרפיקאי רציני, שזה באמת המקצוע שלו, רינדור תלת מימד, ועריכת וידאו כלולים, לא רק פלאש ופוטושופ.

בהתאם, 2 ג'יגה זכרון - זה מצרך נדרש, לפי דעתנו.

ללא ספק, 2 גיגה.

לקחת 2 סטיקים של ג'יגה של סמסונג, או של twinmos או ocz ? הוא רוצה לקחת סמסונג

מה ההבדלים המרכזיים בינהם ? (אנחנו מדברים על הכל בסטוק כרגע, OC לא יגיע בשנה הקרובה לפחות למערכת הזאת)

תזמונים ? תדרים ? מה הכי טוב לקחת בזכרון ? (איזו חברה).

היה נחמד אם היה יכול להשיג DDR500 במחיר זול. יעזור לו להגביר ביצועים באוברקלוק.

כ.סמך לגרפיקאי -

6600

6600GT

quadro

מה תורם לגרפיקאי מבחינת כח עיבוד ורינדור בתוכנות גרפיות ? אני חושב שכרטיס שמיועד למשחקים לאו דווקא יתרום פה לכן אולי ה GT לא מתאים לרשימה

המלצות ? גרפיקאים עם נסיון ?

אגב, הכרטיס צריך לתמוך ב-2 מסכים לסביבת עבודה מורחבת - חשוב מאוד.

היה פה בחור שעבד עם AVID שטען ש 6600 מספיק וגם פחות. הוא אמר שרצוי עם 256 זכרון. כמובן שעדיף את QUADRO לרינדורים, אבל אחד רציני יחסל לו את התקציב.

עכשיו, שקט מאוד משמעותי

מה מאווררי המארז הכי שקטים שאתם מכירים ?

שקט + איורור למעבד

האם ה sonic tower יכול לשבת בשקט על הdual 3800 ולקרר אותו פסיבית בלי חשש כלשהו, גם במאמץ של קידוד מסיבי ?

לדעתי לא. תצטרך להוסיף לו מאווררים.

אם לא, אז מה האלטרנטיבה השקטה היעילה ביותר לקירור ? להוסיף מאורר מעל המגדל הפסיבי , או ביג טייפפון , או שיש לכם משהו אחר מומלץ ?

בפעם ה 100. ביג טייפון שקט מאוד. ביג טייפון+120 של גלאשייאל - דג. לא יהיה הבדל בין סוניק עם שני גלאשייאל ל BT מבחינת ביצועי הקרור, אבל BT עם גלאשייאל אחד יהיה שקט יותר כמובן (אם בכלל תשמע). הספק נראה לי הרבה יותר קריטי במקרה שלו.

תודה רבה

עריכה:

דרך אגב, אם רוב העבודה שלו עם אז שיקח D בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל, איך זרקת ככה משפט קטן בסוף שמשנה הכל?

נכון שאני לא עובד רק עם פוטושופ, אבל היא תמיד פתוחה אצלי ברקע מוכנה להקפצה.

למה יש עדיפות לאינטל פתאום? הרי אמרת שדואל קור לוקחים את לא?

בכל אופן - שוכנעתי, אני לוקח את הביג טייפון ומנסה למצוא כרטיס טוב לתלת. אני אשאל מרצה לתלת בבצלאל לגבי זה.

אתה אומר שקוואדרו טוב לרינדורים אבל אם הבנתי נכון הרינדור מבוסס על המעבד והכרטיס יותר עובד בשלב התצוגה, שזה חשוב אם אתה עובד עם מאות אלפי פוליגונים אני מניח. הלא כן?

לגבי השאר, כבר הייתי די סגור לגבי ה-2 גיגה של קינגסטון אבל החבר שלי אמר שפתאום סאמסונג ירדו במחיר והם טובים יותר. מה לעשות לגבי זה?

שוב תודה,

מאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ה 64X2 טוב יותר מהפנטיום D, אבל ספציפית בפוטושופ (וכנראה גם דברים דומים) הפנטיום D מנצח בגדול כמו שתראה פה:

http://www.driverheaven.net/reviews/dualcoreintel/photoshop.htm

לגבי זכרון - קינגסטון אף פעם לא היו טובים יותר מסמסונג.

לגבי כרטיס תלת מימד - לפוטושופ, אין ממש צורך למיטב ידיעתי.

לתלת מימד, אנימציה וכדו'... - ייעזור אבל כדי לקבל רציני תצטרך להשקיע הרבה.

אולי כדאי שפשוט תקנה איזה 6600 עם 256 זכרון, וכשיהיה לך כסף, ואם זה יפריע לך, תקנה איזה רציני (כמה אלפי שקלים טובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...