מה ATI חושבת על ה 7800GTX 512MB? כנסו ותראו... - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ATI חושבת על ה 7800GTX 512MB? כנסו ותראו...

HeAd^ShoT

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ATI יכולה להשמיץ כמה שהיא רוצה , העובדות נשארות בעינן:

אנוידיה השיקה את הכרטיסים שלה בתחילת אוגוסט והיו זמינים כבר אז, בזמן שATI השיקו כרטיסים כחודשיים וחצי אחרי בסוף אוקטובר, אבל עדיין לא היו בכלל זמינים, היה להם כרטיס שבקצת יותר מהיר משל אנוידיה אבל יקר ממנו ב150$ הוא עדיין לא הושק, ואנוידיה הספיקו לבוא עם תשובה שקורעת אותו בערך באותו מחיר וכבר עכשיוו זמין.

כלומר שבזמן שATI השיקו סידרה על נייר, אנוידיה הספיקו להשיק ולשוק שתי סדרות במחירים יותר נמוכים מהמתחרה.

שלא לדבר על העובדה שלאנוידיה יש כבר כשנה וחצי בזמן שATI הכריזו על המקביל שלהם לטכנולוגיה גם לפני כשנה וחצי אבל עדיין לא שווק באופן מסחרי!!

ובקשר למצגת של ATI על הקטע שאנוידיה לקראת מיצוי הליבה שלהם, אני ממש אבל ממש לא הייתי מדבר במקומם, כרטיס הכי טוב של ATI כרגע כבר מגיע לרמות שהוא כל כך ממצא את הליבה עד לרמה שהיו צריכים להוריד מהיריות כדי לייצר אותו באופן המוני בניגוד לשל שיש בו עוד המון מיץ ולא צורך חשמל כמו של ATI או מגיע לטמפ' כמו שלהם.

בקיצור זו מצגת שמטומטמת אם לא רק בגלל שהיא ילדותית אז בגלל שכל נושא שהועלה שם אפשר להשליך בחזרה אליהם ברמות קשות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא מדבר איתך על מצב שמישהו רוצה את הטופ שבטופ2 של 512 (BFG הייתי לוקח 250$ על קצת אובר שEVGA עשו זה גניבה וגם הBFG מגיע אם אובר..)

ואיזה גז, אז לא אכפת לו המחיר.

יש הבדל בין "לא איכפת לו מהמחיר" ל"אדיוט שיכול לקבל יותר באותו מחיר".

מן הסתם, אם אתה קונה זוג GTX 512 רגילים, נותר לך יותר כסף לקירור גז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI יכולה להשמיץ כמה שהיא רוצה , העובדות נשארות בעינן:

אנוידיה השיקה את הכרטיסים שלה בתחילת אוגוסט והיו זמינים כבר אז, בזמן שATI השיקו כרטיסים כחודשיים וחצי אחרי בסוף אוקטובר, אבל עדיין לא היו בכלל זמינים, היה להם כרטיס שבקצת יותר מהיר משל אנוידיה אבל יקר ממנו ב150$ הוא עדיין לא הושק, ואנוידיה הספיקו לבוא עם תשובה שקורעת אותו בערך באותו מחיר וכבר עכשיוו זמין.

כלומר שבזמן שATI השיקו סידרה על נייר, אנוידיה הספיקו להשיק ולשוק שתי סדרות במחירים יותר נמוכים מהמתחרה.

שלא לדבר על העובדה שלאנוידיה יש כבר כשנה וחצי בזמן שATI הכריזו על המקביל שלהם לטכנולוגיה גם לפני כשנה וחצי אבל עדיין לא שווק באופן מסחרי!!

ובקשר למצגת של ATI על הקטע שאנוידיה לקראת מיצוי הליבה שלהם, אני ממש אבל ממש לא הייתי מדבר במקומם, כרטיס הכי טוב של ATI כרגע כבר מגיע לרמות שהוא כל כך ממצא את הליבה עד לרמה שהיו צריכים להוריד מהיריות כדי לייצר אותו באופן המוני בניגוד לשל שיש בו עוד המון מיץ ולא צורך חשמל כמו של ATI או מגיע לטמפ' כמו שלהם.

בקיצור זו מצגת שמטומטמת אם לא רק בגלל שהיא ילדותית אז בגלל שכל נושא שהועלה שם אפשר להשליך בחזרה אליהם ברמות קשות יותר.

הX1800XT לא יותר חם ולא יותר צורך חשמל מ GTX512

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש

צריכת חשמל של הכרטיסים

GTX צורך כ100-115W (תלוי במהירות ליבה)

GTX512 צורך כ120W

X1800XL צורך כ82W

X1800XT צורך כ120-125W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויי, Giloman,  מתי כבר תבין ש-ATI ו- הן לא קבוצות כדורגל  :kopfpatsch:

לא תגיע רחוק אם תזדנב מאחורי ATI באש ובמים.  יש הבדל גדול בין אחד שמתעניין בחומרה לסתם עוד ATI Fanboy.

נאמר בהיתחשב בשטויות שאתה רושם ב-lionetwork בנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויי, Giloman,  מתי כבר תבין ש-ATI ו- הן לא קבוצות כדורגל  :kopfpatsch:

לא תגיע רחוק אם תזדנב מאחורי ATI באש ובמים.  יש הבדל גדול בין אחד שמתעניין בחומרה לסתם עוד ATI Fanboy.

נאמר בהיתחשב בשטויות שאתה רושם ב-lionetwork בנוסף.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...