מה ATI חושבת על ה 7800GTX 512MB? כנסו ותראו... - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ATI חושבת על ה 7800GTX 512MB? כנסו ותראו...

HeAd^ShoT

Recommended Posts

מריבות בין חברות זה תמיד טוב לצרכנים ואת זה תדעו תמיד!

ככה החברות מיצרות יותר כרטיסים חדשים,כל אחת מייצרת כרטיס כדי שלה יהיה את המילה האחרונה(הכרטיס הכי טוב)

מורידים מחירים

בסך הכל הצרכן מרוויח!

המצגת הזאת על הזין שלי המריבה הזאת היא מה שעוזרת לנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אשכרה מאז המלחמה שהם הצהירו אחת על השנייה ,יוצאים כרטיסים איכותיים ביותר במחירים טובים ויש מגוון עצום.

ומה בדיוק שונה בזה מאשר מפעם?

כלומר...פעם לא יצאו כרטיסים טובים? ::)

ומה זה מלחמה? מי מצהיר מלחמה? רימתה פעם בבנצ'מרקים ואז הוציאה את סדרת ה-FX שהייתה בסה"כ יחסית כשלון (מבחינת ביצועים) אז איפה בדיוק התחרות עוזרת?=\

אגב GTO2 הוא לא ממש כרטיס...הוא מעיין ג'סטה של שצ'יפרה אותנו בצ'יפים טובים יותר...ואגב...רק בארצות כמו שלנו זה כ"כ משתלם לקנות GTO2...בניואג אתה מוסיף כ-30 דולר (אפילו פחות) למחיר שעולה ה-GTO2 ואתה קונה X850XTPE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון שב 30$ יותר מה GTO2 אפשר להשיג X850XT PE מה שלא כל כך נראה לי...

ATI יצאה קאקות במקרה הזה

בכללי היא אחלה של חברה!

ומזל שהיא כאן כדי ליצור תחרות ל NVIDIA

שתי החברות אחלה העיקר זה הכרטיסים שהם מיצרים ואותי ממש לא מעניין אם זה או ATI מי שמתאים לי מבחינת ביצועים\מחיר\זמינות אני קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.theinquirer.net/?article=27921

תגידו שזה לא משהו משהו  ;D

ציטוט

The clock is set at 600/1800 MHz by default, which is highest retail clocked "Faster G70"-based product to date, featuring a fill-rate of 9.6 billion pixels (400 million less than default clocked X1800XT 512MB) and a total video bandwidth of 57.6 GB\SEC

בחיים שלי לא ראיתי כרטיס כה חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.theinquirer.net/?article=27921

תגידו שזה לא משהו משהו  ;D

ציטוט

The clock is set at 600/1800 MHz by default, which is highest retail clocked "Faster G70"-based product to date, featuring a fill-rate of 9.6 billion pixels (400 million less than default clocked X1800XT 512MB) and a total video bandwidth of 57.6 GB\SEC

בחיים שלי לא ראיתי כרטיס כה חזק

נכון :xyxthumbs:,ןבגלל זה זה הכרטיס הכי חזק בעולם :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מי יהיה הטמבל הראשון שיקנה כרטיס-מסך ב1000$ :screwy:

לדעתך הוא טמבל.

אבל אם אין לו בעיות כלכליות, והוא סוגר משכורת נאה כל חודש והכסף זה לא בדיוק המגבלה שלו- אתה תמנע ממנו להתפנק בכרטיס כזה?

לא.

אין לך זכות להשמיץ אותו משום שלך זה נראה לא הגיוני להוציא סכום כזה על כרטיס.

נ.ב.

שמת לב שאתה סתם מספים את הפורום? אין קשר בין מה שכתבת לנושא הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...