Asus cusl2-c + p3 1000Mhz או AOpen ak73 pro + AMD T-Bird 950 Mhz - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus cusl2-c + p3 1000Mhz או AOpen ak73 pro + AMD T-Bird 950 Mhz

אורח RnGKay

Recommended Posts

מה יותר טוב ויותר מהיר ?:

Asus cusl2-c + p3 1000Mhz

או

AOpen ak73 pro + AMD T-Bird 950 Mhz

איזה מהם יותר טוב לאוברקלוק? הבנתי שהאסוס מוגבל מבחינת סוג הזכרון (non-ECC SDRAM ) מה זאת אומרת? האם יש את אותה הגבלה בלוח של AOPEN?

פירוט לוחות האם:

Asus cusl2-c

AOpen ak73 pro

תודה מראש,

RnGKay

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AOpen ak73 pro + T-Bird 950 Mhz

שילוב מעולה לדעתי.

הפנטיום 3 1000 ידוע כאוברקלוקר גרוע ביותר, לא מומלץ בכלל.

לאומת זאת, TBird יחד עם AOpen הזה הוא אחד השילובים המוצלחים שיש, הלוח היה אחד הטובים ביותר בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה. :D

עכשיו T-BIRD הוא לא מעבד גרוע? קראתי שהוא אחד מעמעבדים בעלי הסטפינג הכי גרוע שAMD יצרה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... אוקי, בקשר לזכרונות SDRAM - מישהו אמר לי שהלוח של קורא זכרונות אשר מכילים צ'יפים משני צידי הסטיק אבל אם אני אשים סטיק עם רק צד אחד בעל צ'יפים אז הוא לא יזהה חלק מן הזכרון או לא יזהה את הסטיק בכלל, האם זה נכון? תוכלו לפרט בבקשה?

ואגב האם SDRAM הוא אוברקלוקר טוב?

בתודה מראש,

RnGKay.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... אוקי, בקשר לזכרונות SDRAM - מישהו אמר לי שהלוח של קורא זכרונות אשר מכילים צ'יפים משני צידי הסטיק אבל אם אני אשים סטיק עם רק צד אחד בעל צ'יפים אז הוא לא יזהה חלק מן הזכרון או לא יזהה את הסטיק בכלל, האם זה נכון? תוכלו לפרט בבקשה?

ואגב האם זכרון SDRAM הוא אוברקלוקר טוב?

בתודה מראש,

RnGKay.

בקשר לשאלה הראשונה, אין לי מושג.

בקשר לשנייה... זה תלוי איזה אתה קונה.

יש זיכרונות SDRAM שבקושי אפשר להוזיז אותם חצי מגה הרץ ויש כאלה שעושים לך בשקט 160 על 2-2-2... זה הכל תלוי ביצרן ובשבבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את הלוח הזה של AOPEN, הוא חביב ביותר, אבל הלוח של (שגם אותו יש לי) הוא הרבה יותר איכותי וטוב.

לגבי המעבד, הפנטיום יהיה יותר מהר ואופציה יותר טובה לאוברקלוקינג (מנסיון).

אין ספק הפנטיום 3 הזה יותר טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...