מתגייס בקרוב.... עצות/טיפים... תנו מה שיש לכם - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתגייס בקרוב.... עצות/טיפים... תנו מה שיש לכם

iakovl

Recommended Posts

קיצר

הנה כמה הבנות שיש לי מהת'ראד עד כה:

* חייל אוויר = :nono:

* להביא ציוד יקר לטירונות = :nono:

* ב2006 הפורום יהיה די ריק בגלל שכולם בצבא (ולא רק אני 8) , אז אני לא אפספס יותר מדי הרבה)

* = נכון.

** = נכון מאוד.

*** = מי אתה חושב נותן לך את העצות? ילדים בני 10? ;) יש פה הרבה חברה אחרי גיל .. אז כמו שנאמר "אל חשש אדון בלש / כאן הכיף הוא על הכיף כיפאק" (שב"ק ס. למי שלא יודע)

אל תקנה כמעט כלום.

תביא איתך כלי רחצה פשוטים + מצעים וכמה גופיות לבנות.. הדבר היחידי שהיתי ממליץ לך לקנות זה כמה זוגות גרביים צבאיות.

2-3 זוגות רגילים שיהיו לך ליתר ביטחון, לא גרביים "טרמיות", לא איזה BS אחר שינסו לדחוף לך בריקושט

תזכור שאתה עושה טירונות בחורף ורגליים יבשות + עוד גופייה עושות הבדל גדול. (בעיקר כשאתה ישן באוהל בלי חימום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צמחונים לא מקבלים תוספת למשכורת. יש מספיק מנות צמחוניות בבסיסי צה"ל.

(לדעתי הבסיס חייב לנפק מנות צמחוניות)

אצלנו חייל שרוצה לאכול צמחוני רק צריך להוציא תעודת צמחוני, וזה רק בשביל שיהיה אפשר לדעת כמה מנות צמחוניות צריך להכין.

טבעונים, לעומת זאת, מקבלים תוספת למשכורת, אבל ממש צריך לריב עליה.

דרך אגב, אני בטירונות (פברואר 03) ישנתי עם שני זוגות גרביים ואיזה שלוש חולצות (וזה כמובן בתוך סק"ש עם שמיכה). זה ממש ממש עוזר...

ואם יש לך מכונת גילוח, זה ממש חוסך זמן (לא צריך לרוץ לשירותים בבוקר עם סכין וקצף....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* = נכון.

** = נכון מאוד.

*** = מי אתה חושב נותן לך את העצות? ילדים בני 10?  ;) יש פה הרבה חברה אחרי גיל .. אז כמו שנאמר "אל חשש אדון בלש / כאן הכיף הוא על הכיף כיפאק" (שב"ק ס. למי שלא יודע)

אל תקנה כמעט כלום.

תביא איתך כלי רחצה פשוטים + מצעים וכמה גופיות לבנות.. הדבר היחידי שהיתי ממליץ לך לקנות זה כמה זוגות גרביים צבאיות.

2-3 זוגות רגילים שיהיו לך ליתר ביטחון, לא גרביים "טרמיות",  לא איזה BS אחר שינסו לדחוף לך בריקושט

תזכור שאתה עושה טירונות בחורף ורגליים יבשות + עוד גופייה עושות הבדל גדול. (בעיקר כשאתה ישן באוהל בלי חימום)

ב02 ישנים בחדרים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב02 יושנים בחדרים רק במחנה שמונים ובחוות השומר ממה שאני יודע...

גרביים וגופיות תביא מספיק לשבועיים (רצוי גם תחתונים ;)), תביא כסף קטן בישביל המכונות, וקח את זה בקלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתפקיד טכני בחיל האויר, משהו בתחום האווירונאוטיקה (זה לא אומר לי הרבה) .

הבנתי שגם טירונות 02 .

קראתי פה שאמרתם לא להתפנות...

למה?

זה אלקטרוניקה בגדול, לפי מה שהבנתי. גם יש לי עוד חבר שמשרת שם, בטכני בחיפה...טכנאי מגדל פיקוח (משהו כזה).

הוא אומר שזה לא רע בכלל..

7.12 , חיל האויר או משטרה צבאית למי שלא יודע.

אתה בטוח שזה חיל האוויר ומשטרה צבאית?

יש לי את התאריך הזה והמון פעמים התקשרתי ללשכת הגיוס לשאול לאן זה והם סירבו לענות לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חשוב שיוצאים יומיות. :yelclap:

לא תמיד... אחרי כמה חודשים של נסיעות של שעה וחצי לכול כיוון, אתה תרצה להישאר בבסיס בכוח...

חחח, חבר שלי אשכרא השתגע ויצא מהצבא על 21 נפשי בגלל הנסיעות היומיות והמשמרות בלי הפסקה..

היום אני כבר משתדל לא לענות לטלפונים ממנו... (אני רציני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...