התלבטות בין שלושה לוחות אם של MSI, GIGABYTE וEPOX - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שלושה לוחות אם של MSI, GIGABYTE וEPOX

someone

Recommended Posts

יש לי התלבטות בין שלושת לוחות האם הבאים:

Msi KT3 Ultra2 KT 333 new

Gigabyte GA-7VRXP REV 2

8K5A2 KT333 NEW

קודם כל, למה כולם זה REV2 או NEW? מזה זה אומר?

עכשיו להתלבטות, האם יש הבדלים משמעותיים ביניהם? ואיזה אחד מהם הכי כדאי ולמה? (אני לא עושה ולא עישה אוברקלוקינג)

הMSI הכי יקר, הGIGABYTE הכי זול אבל לא בהפרש גדול.

נ.ב

חשוב שיהיה בלוח כרטיס קול ONBOARD, מכיוון שאני לא הולך לקנות מערכת טובה בעתיד הקרוב.

תודה מראש

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

REV2 - גרסה מספר 2 של הלוח, בעיקר תיקוני באגים ועוד קצת שיפורים קלים.

NEW - חדש... מה עוד אפשר להוסיף?

בכל מקרה, אני הייתי הולך על ה- 8K5A2, אמין, ביצועים נהדרים ולא יקר במיוחד.. וכמובן כאשר תרצה להתחיל להתעסק עם הלוח הזה יעזור לך מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דברים שיש באפוקס, אין בגיגבייט?

והאם הוא יתן הבדלים משמעותיים באוברקלוק לעומת הגיגבייט?

ומה עדיף משני הלוחות הנותרים, הMSI או גיגבייט?

יש לי שאלה אלייך, למה אתה תמיד מנסה לחטוף ת'רדים ו"נדחף" ?

בכל מקרה, תעבור בארכיון החדשות, הוא לא קיים בשביל היופי גם כן ותוכל למצוא שם הרבה ביקורות על כל לוח שתרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תעיז לקנות שום לוח אחר חוץ מ אבל תוסיף ל 7VRX את ה 7VRXP=P ההבדל ביניהם הוא שב X אתה יכל לחבר רק 4 התקנים (הארדיסק,סידירום וכו)

וב אתה יכול לחבר 8 התקנים כן כן כן 8התקנים (הארדיסק,הארדיסק,הרדיסק,הארדיסק,סידירום,צורב,דיוידי,ועוד הארדיסק)

יש לו שני

רשת

8 ארבע מהם החדש2.0

מי שאמר שיש חוסר תאימות הוא סתם מ..ן את המוחאני לא ראיתי שום חוסר תאימות עם הלוח הזה ואני לא יודע למה הוא מיתקוון

בקיצור זה הלוח הכי שימושי וטוב שהכרתי בגלל זה כניתי אותו :jump:

אני מאוד מקווה שעדיין לא קניתה שום לוח אחר כי ההמלצה שלי באמת שווה

מחקה לתשובה ואפילו אם קניתה אחר תגיד לנו מה קניתה

תקרא מה שאתה צריך כי פשוט עשיתי העתק הדבק מתרד אחר שאני כתבתי אם האיתה עושה חיפוש האיתה מוצא!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תעיז לקנות שום לוח אחר חוץ מ אבל תוסיף ל 7VRX את ה 7VRXP=P ההבדל ביניהם הוא שב X אתה יכל לחבר רק 4 התקנים (הארדיסק,סידירום וכו)

וב אתה יכול לחבר 8 התקנים כן כן כן 8התקנים (הארדיסק,הארדיסק,הרדיסק,הארדיסק,סידירום,צורב,דיוידי,ועוד הארדיסק)

או ש.....?

יש לו שני

אז?

רשת

8 ארבע מהם החדש2.0

גם ל-.

מי שאמר שיש חוסר תאימות הוא סתם מ..ן את המוחאני לא ראיתי שום חוסר תאימות עם הלוח הזה ואני לא יודע למה הוא מיתקוון

אז אתה עכשיו טוען שכל המשתמשים בכל הפורומים בעולם מ..נים את המוח ורק אתה צודק? פששש....

בקיצור זה הלוח הכי שימושי וטוב שהכרתי בגלל זה כניתי אותו :jump:

רואים שאתה לא מכיר הרבה לוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גםממליץ בחום ל GIGABYTE מה שטוב בלוחות שלהם הוא האמינות

בשיטת "שגר ושכח" ברגע ששמת את הלוח הזה במחשב אם אתה לא מתעלל בו יותר מדי

הוא כמו השפן של דורסל ממשיך וממשיך וממשיך...

אבל וזה אבל גדול מאוד: קח רק גירסה REV2 אם אתה מתכוון לקחת 4 TI 4200

העובדה שהוא REV2 רשומה על הלוח

תתעקש בחנות שאתה קונה ממנה שיראו לך שעל הלוח כתוב REV 2 ליד הדגם VRXP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EPOX זה לוחות שיעברו כמעט כל התעללות: יש לי לוח-אם שלהם צ'יפסט SIS ל486 בין האחרונים שיצאו, שבאו כבר עם PCIים וכל יציאות התקשורת מובנות על הלוח והוא עדיין חי ובועט(פעם אחרונה שבדקתי). היו מקרים מאוד קיצוניים עם הלוחות האלה שדרשו מהם עבודה עם מים(מילולית) ישיר עליהם והם המשיכו לעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהלוח שלי לא הולך לעבור התעללות כלשהי, ומכיוון שמביקורות שקראתי ושקיבלתי פה, נראה לי שאני ייקח לבסוף את הGIGABYTE.

אבל מאוד יכול להיות שבגלל שאני מחכה לRADEON 9700 יגיעו כבר לארץ לוחות 2 ואני ייקח אחד מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הרבה תגטבטת להגיב עליהם, ובגלל שאני לא טוב בציטוטים אז אני אאלתר ציטוטים:

TheHunter:

יש לי שאלה אלייך, למה אתה תמיד מנסה לחטוף ת'רדים ו"נדחף" ?

טוב, אז אני "נדחף" משתי סיבות, אחת, הנושא שפתחתי ננעל ואמרו לי שיש כבר הרבה נושאים כאלה. הסיבה השניה היא ששמתי לב שת'רד הזה "מת" כבר לא מגיבים בו ממש אז החלטתי לשאול שאלה שקשורה אליו ושתעזור לי...

בקשר למה שidanpc כתב זה ארוך אז אני רק אגיב על זה:

באפוקס אפשר לחבר 8 התקנים??? לפי מה שרשום בעמוד של האפוקס, זה לא ממש אפשרי אבל יכול להיות שאי טועה. (ומה לגבי הMSI?)

ובינתיים לא קניתי שום לוח, אבל אני עדיין לא סגור עליו...

התגובה שלי לתגובה של wares2002:

אני לא ממש מתכוון לעדכן ביוס (אפשר להרוג את הלוח בקלות) איך הוא בלי עדכון ביוס (הrev 2.0)??

והבנתי שהאפוקס טוב בעיקר לאוברקלוק... בינתיים אני לא מתכנן אולי רק לקראת שהוא יתיישן שאני מעריך שזה יהיה לפחות בעוד שנה.. אז מה אתם אומרים? אתם עדיין ממליצים ללכת על האפוקס?

ואני מניח שיש לו בדיוק את אותם ביציאות וכניסות ובקרי רייד ותמיכה בזכרונות ואותו כרטיס קול וכרטיס ...

אז מה בכל זאת עדיף?? :-\

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...