שיתוף רשת ואינטרנט בין 2 מחשבים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף רשת ואינטרנט בין 2 מחשבים

talkfir

Recommended Posts

היי,

קניתי מחשב לפני כחודש..ניסינו אני ואבא שלי לחבר אותו ברשת (וכמובן גם לשתף את האינטרנט בינהם),קראתי ועשיתי לפי המדריך שנמצא פה,אך ללא הצלחה..

ניסיתי עם כרטיס אחר,כבלים אחרים ( זה 2 כבל רגיל וHUB)..המחשב המארח עושה פינג למחשב הלקוח (שלי החדש זה הלקוח), והמחשב שלי הלקוח

לא עושה פינג למחשב המארח..היה אזה מקרה או שתיים, שהמחשבים ראו אחד את השני (לקח לזה שעההה..אזה 10 דקות לרענן.. וכשנייסיתי להכנס שוב אחרי כ 10 דקות לא הצליח להכנס בסוף..)

והיה אזה מקרה שכן הצלחתי אבל גם כן כל פעם זה נורא נורא לאט..בקיצור משהו לא תקין פה..

מה יכולה להיות הבעיה? ואשמח אם אולי מישו יכול לעזור לי בשירות פרטי בבית (כמובן נא לשלוח מסר בפרטי) כי זה די מעצבן ומבאס שחודש מחשב אצלי בחדר ובקושי נגעתי בו!!!!!

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי מסתבר שאבא שלי כבר ניסה הכל (יש לנו את המדריך לטכנאי ורשתות של הוד-עמי)

הבאתי למחשב שלי בחדר את המודם לראות אם יכולה להיות בעיה אחרת בתקשורת החוצה,אבל אני הצלחתי להתחבר..אז כנראה שאין אזה בעיה כזאת..

מוזר שהוא לא עושה פינג! מה עוד עלול למנוע זאת ממנו? האם יש סיכוי לבעיה חומרתית שרק טכנאי מוסמך במעבדה יוכל לגלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ותביא פלט " - איך אני עושה אתזה בדיוק? ראיתי כלמיני דברים בחלון בcmd מה אני עושה איתם בדיוק?

את מה שרואים בחלון CMD להביא לכאן

תעשה ככה

IPCONFIG /ALL << C:\IPLOG.TXT

החצים לכיוון ימין

אחרי שתעשה את זה יהיה לך בכונן C קובץ בשם IPLOG.TXT או רק IPLOG

תביא את הקובץ הזה לכאן

ותעשה את זה משני המחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...