כמה שאלות לגבי ה - Thermaltake Smart Case Fan 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי ה - Thermaltake Smart Case Fan 2

Rhx

Recommended Posts

רכשתי אותו היום ב KSP , בא בבאנדל צנוע מאוד וקטן ;D

אז ככה :

1) רמת הרעש שלו בלתי נסבלת גם כשאני שם אותו על המהירות הכי נמוכה הוא מרעיש פחות אבל דיי מרעיש לא משהו רציני,העלתי קצת בקונטרולר שבא איתו והוא עושה רעש עצום אבל איורור מעולה שזה על הכי גבוהה בכלל זה מרעיש אבל איורור מצוין...

2) הSpeed fan והאוורסט לא מזהים את המאורר , הם אמורים לזהות ? אגב מישהו פה שלט על המהירות כאילו כמו הקונטרולר שבא איתו רק ב Speed fan

כאילו לכוון את זה על RPM זה מה שעושה הקונטרולר כן ?

3) המארז שלי סגור,סגרתי אותו איך אתם מציעים שאני אשלוט מהקונטרולר מבחוץ ? זאת בעיה,אבל אם אפשר דרך המחשב לעשות את זה- זה יהיה יותר טוב.

אגב טמפ' .. :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ?

נ.ב

אני מצטער שקניתי אותו,המאורר יש לו רעש כמו של מטוס וכמה פה בפורום אמרו שהוא לא הכי מרעיש . . . לא ממליץ ... חוץ מזה האיורור שלו בסדר אבל זה

בכלל לא מפצה על הרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד לסנן תגובות, שי פה המון נאבים שנותנים עצות סתם בניחוש או בחוסר הבנה מוחלט, המאורר הזה הוא אך ורק לאנשים שמסוגלים להתמודד עם רעש, ששמים אותו במצב שקט או "לא כל כך מרעיש" הוא לא מועיל.

בכל אופן על מינימום הוא אמור להיות שקט מאוד וביצועים נמוכים, ככה שמוזר לי שהוא מציק לך גם על מינימום.

איזה גודל קנית?

אגב, לא מומלץ לחבר אותו ישירות ללוח אם, או יותר נכון לא היה מומלץ בעבר ואני אישית בכל מקרה ממשיך לחבר אותם רק לספק כוח.

אם הוא מחובר ללוח, והלוח תומך בזה, אז כן אפשרי לשלוט דרך הספיד פאן אבל שוב, לא ממליץ.

אם קיבלת את הפוטנציומטר הישן, שזה סתם כפתור מסתובב בלי תפיסה ל PCI, אז האופציה היחידה שלך להשתמש בו מבחוץ זה לעשות חור (לא מעט עושים את זה), או שפשוט לקנות פאנבאס, אבל תצטרך כמובן לבחור אחד חזק שלא ישרף בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד לסנן תגובות, שי פה המון נאבים שנותנים עצות סתם בניחוש או בחוסר הבנה מוחלט, המאורר הזה הוא אך ורק לאנשים שמסוגלים להתמודד עם רעש, ששמים אותו במצב שקט או "לא כל כך מרעיש" הוא לא מועיל.

בכל אופן על מינימום הוא אמור להיות שקט מאוד וביצועים נמוכים, ככה שמוזר לי שהוא מציק לך גם על מינימום.

איזה גודל קנית?

אגב, לא מומלץ לחבר אותו ישירות ללוח אם, או יותר נכון לא היה מומלץ בעבר ואני אישית בכל מקרה ממשיך לחבר אותם רק לספק כוח.

אם הוא מחובר ללוח, והלוח תומך בזה, אז כן אפשרי לשלוט דרך הספיד פאן אבל שוב, לא ממליץ.

אם קיבלת את הפוטנציומטר הישן, שזה סתם כפתור מסתובב בלי תפיסה ל PCI, אז האופציה היחידה שלך להשתמש בו מבחוץ זה לעשות חור (לא מעט עושים את זה), או שפשוט לקנות פאנבאס, אבל תצטרך כמובן לבחור אחד חזק שלא ישרף בקלות.

תודה על העצה קודם כל , ישר שקניתי את המאורר פניתי לליאור בקשר לשאלות והוא אמר לי "מי המפגר שהמליץ לך עליו " ואז הבנתי....

אז ככה,הוא לא מחובר ללוח אם , יש את היציאת מולקס שלו חיברתי ליציאה שבאה מהספק , אגב קיבלתי חוט כזה שיוצא ויש עליו פלסטיק עדין כזה זהב

לא יודע מה זה ... שמתי אותו על מהירות חצי ואני סובל את הרעש , הוא כזה מעצבן , הורדתי קצת ונרגע טיפה אבל לא משהו .

המאורר הוא 80MM.

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=315

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sevenX אל תתפרץ ככה לתארדים תפתח אחד משלך, ואגב זה מאורר מאוד מיושן ומאוד לא מומלץ בעיניי.

אגב יכול להיות שאתה תקבל סדרה קצת יותר חדשה כי בכל זאת זה מאוררררררר באמת ענתיקה וזיגזג הם היבואנים אז אפשר לצפות למשהו יותר איכותי, אבל עדיין לא מומלץ בעייני...

XTPE

אם הוא לא מחובר ללוח אם אז למה שתראה את מהירות הסיבוב? וברור שאי אפשר לשלוט דרך המחשב...

מה זה "חוט כזה שיוצא ויש עליו פלסטיק עדין כזה זהב", ממממממש לא הבנתי על מה אתה מדבר...

ובחצי זה באמת לא ממש שקט אין מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על הפוטנציומטר

אגב, יש לי את המאוורר הזה של 120 מ"מ

מאוורר מצוין, וגם לא מרעיש, אני ישן עם המחשב דולק.

אולי הוא לא חיבר אותו כמו שצריך והרעשים שהוא שומע הם בגלל שזה לא יושב על המארז נכונה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...