רוצים להעלות את המהירות המותרת? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים להעלות את המהירות המותרת?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקשר ילדים קטנים למהירות?

גם שומאכר ילד קטן כי הוא אוהב ליסוע מהר?

יחי ההבדל הקל שבין מכונית פורמולה 1 עם בלמים שאין במכונית פרטית, ועם מערכות בטיחות שאין במכונית פרטית, אה וכמובן החליפה המיוחדת שבטח אין לילדים בני 17

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וההכשרה לנהוג במהירויות כאלה... ולא ילד שהחליט לראות פעם ראשונה איך נראה עמוד שמתקרב אליך ב200 קמש

כמובן חוץ מההכשרה ב Most Wanted

איך שלא תסתכלו על זה יש כאלה שהם לא מפותחים ומתנהגים כמו ילדים קטנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחי ההבדל הקל שבין מכונית פורמולה 1 עם בלמים שאין במכונית פרטית, ועם מערכות בטיחות שאין במכונית פרטית, אה וכמובן החליפה המיוחדת שבטח אין לילדים בני 17

לא הבנת

האהבה למהירות היא בכל גיל

ועושים את זה בכביש כי אין מוטורי בארץ ואין מקום אחר לעשות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה לא הופך אותם לחוקיים אבל להתעלם מאהבת המהירות בטענה מטומטמת שזה נובע מגיל צעיר כמו במשפט הזה, זאת פשוט בדיחה:

יופי אז סגרת 160 על כביש 1, מה זה נתן לך בחיים?

שומאכר סוגר 300 כל מירוץ

מה זה נותן לו בחיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי רק בכבישים בודדים בארץ צריך להעלות את המהירות המותרת, בתוך העיר צריך אפילו להוריד אותה, בנאדם שלא חווה מקרה של לחץ ב-110-120 קמ"ש לא יודע מה זה שביב של שנייה ואיך הוא יכול להפריד בין חיים למוות, כמובן שהיינו רוצים להגיע יותר מהר ויותר בנוח, אבל לפעמים זה יכול להיות מאוד מסוכן, ואתם מקבלים מספיק דוגמאות בכל יום, בכל סוף שבוע, יש פה אנשים שאוהבים לשחק אותה חכמים, הם לא יודעים מה זה מהירות בכביש, והם לא מתארים לעצמם עד כמה הביצים שלהם ישקשקו כשהם יהיו במצב של לחץ כשאתה דופק ברקס והאוטו לא מספיק לעצור או שהאוטו נזרק לך בלי שאתה מרגיש, גם בכביש מהיר, אז שיעשו לנו טובה כל החכמולוגים, עד שלא תקבלו תעודת שומאכר תנהגו בזהירות ומתחת למהירות המותרת, חכמים מכם כבר גירדו אותם מהמכסה מנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכוי גבוה יותר למוות?

למרות שעשית מזה בדיחה אני יענה לך ברצינות

להיפך. אם הוא יעשה את זה במסלול שמיועד לכך, הוא יגדיל את הסיכויים שלו לחיות מאשר אם הוא היה נוסע ככה בכבישים.

ומה זה באמת נותן לו?

סיפוק, אנדרנלין, כיף וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך. אם הוא יעשה את זה במסלול שמיועד לכך, הוא יגדיל את הסיכויים שלו לחיות מאשר אם הוא היה נוסע ככה בכבישים.

ומה זה באמת נותן לו?

אתה צריך לעשות הפרדה, מירוצים שיעשו אנשים שמבינים ויודעים איך לנהוג במירוצים, ובכביש איפה שנוהגים אזרחים שינהגו לפי הכללים.

רוצה מהירות תשחק כמוני ב-NFS, בכביש זה מסוכן מידי. שיישמע הכי חנוני שיכול להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה באמת נותן לו?

ולפי מה שאתה טענת בעצמך- הכבישים מסוכנים יותר ממסלול שמיועד למירוצים, ולכן אי אפשר ליסוע גם בכבישים וגם במסלולים באותה מהירות, כלומר, העלאת המהירות המותרת בכבישים היא שגוייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפי מה שאתה טענת בעצמך- הכבישים מסוכנים יותר ממסלול שמיועד למירוצים, ולכן אי אפשר ליסוע גם בכבישים וגם במסלולים באותה מהירות, כלומר, העלאת המהירות המותרת בכבישים היא שגוייה.

אתם חייבים ללמוד לקרוא לפי הקונטקסט

אני בכלל לא התייחסתי לעניין של העלאת המהירות אלא לדבריו של זה שאמר שלנהוג מהר = ילדותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton

כשיהיה לבני 17 מהכיתה שלי את הנסיון והמיגון שיש לשומאכר אז נדבר סבבה?

אני לא מתעלם מאהבת המהירות (שאם אתה שואל אותי זה דבר דיי ילדותי)

אבל אני טוען שהאחוז מחפשי האנדרנלין בגיל 17 גדול בהרבה מהאחוז של מחפשי האנדרנלין בגיל 21

כנ"ל 16 מול 17

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...