כמה שאלות על Z560 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על Z560

lover323

Recommended Posts

אלה שיש להם את המערכת איך הם בסרטים? כי אמרו לי שמרגישים מחסור בסנטר

דבר נוסף אם אני רוצה להוסיף נוסף שישמש כסנטר אני יכול לחבר אותו רק ישירות לכ.קול או שאולי יש כניסה מתאימה בסאב של Z560 (אני מניח שאין)

יש אפשרות להזמין אותם באינטרנט מחול? אם כן אז איך וכמה זה יעלה לי כל הסיפור (מכס+משלוח+...) שווה להתעסק עם זה בכלל?

קראתי באיזה ביקורת שהספק האמיתי של המערכת אפילו לא מתקרב להספק שמפרסם היצרן למשל היצרן מפרסם שההספק של כל זה 58 RMS ובביקורת הם מראים שזה בעצם 15 RMS וגם הכבלים שבאים עם המערכת הם לא מספיק טובים ומראים על תת רמה מסוימת מה אתם אומרים על כל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להוסיף סנטר תצטרך מוגבר...

זאת אומרת מחובר למגבר או עם הגברה עצמית.

בנוגע לעוצמה, הסיבה לפי מספר מקורות ברשת שהיא "נמוכה" יחסית למפרט היא בגלל הכבלים...... הם לא מסוגלים לעמוד בהספק.

ככה שזה חלק די חלש אצל הסט הזה.

מצד שני אפשר להחליף את הכבל.

לא שווה לך להזמין מחו"ל כי המחיר יצא זהה במקרה הטוב, ועוד לא תהיה לך אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להוסיף סנטר תצטרך מוגבר...

זאת אומרת מחובר למגבר או עם הגברה עצמית.

בנוגע לעוצמה, הסיבה לפי מספר מקורות ברשת שהיא "נמוכה" יחסית למפרט היא בגלל הכבלים...... הם לא מסוגלים לעמוד בהספק.

ככה שזה חלק די חלש אצל הסט הזה.

מצד שני אפשר להחליף את הכבל.

לא שווה לך להזמין מחו"ל כי המחיר יצא זהה במקרה הטוב, ועוד לא תהיה לך אחריות.

אני יודע שהרמקול צריך להיות מוגבר אבל שאלתי האם יש אפשרות לחבר אותו דרך הסאב של Z560 או שרק דרך כרטיס עצמו

ולגבי רמקולים מוגברים רוב הרמקולים של מערכות סטאריו שיש לנו בבית הם רמקולים מוגברים? אם לא אז איפה אני מוצא מוגבר חוץ מרמקולים למחשב?

על פי מה שאני קראתי שהעוצמה נמוכה לא רק בגלל הקבלים אלא שהם פירקו אותם ובחלק הפני רשום במפורש על מדבקה שזה 15 RMS ולא 58 כמו שזה צריך להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום זה נחמד,

אני מבטיח לך גם לכמות הזאת של העוצמה בקושי תגיע.

הרמקולים בבית לא מוגברים, הם צריכים לתחבר דרך מגבר ואז לכרטיס קול או ישירות לכרטיס קול אם ההגברה בתוכם כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי חיבור של מוגבר (סנטר) אני יכול לחבר אותו דרך הסאב של Z560? (יש כניסה בשביל סנטר מאחורי הסאב? אני מניח שלא אבל בתמונה ראתי שיש שם יותר מ-4 כניסות לפחות ככה זה נראה בתמונה)

איפה אני יכול לקנות מוגבר?

יש שימוש ברמקולים מוגברים חוץ ממערכות למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק

אלא אם כן ההגברה תהיה בתוך הסנטר עצמו.

אבל ברוב מערכות המחשב המגבר בסאב

מה אז אם נגיד יש לי מערכת , ואני רוצה להפעיל אותה בלי הסאב, אני לא יכול?!??? ???

ולאיזה מערכות למחשב יש מגבר בכל רמקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...