מעוניין לדעת כמה פרטים בקשר לGeForce 7800GTX חלק אחרון! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לדעת כמה פרטים בקשר לGeForce 7800GTX חלק אחרון!

winer100

Recommended Posts

שמעו כמה שנשמע דפוקקהמחיר בארץ הגיוני.

בחו"ל GTX 256MB עולה 450$~ ובארץ 3000 שקל.

בחו"ל כעת GTX 512MB עולה 750$ (למרות מחיר השקה של 650$), אז בארץ 5400 זה הגיוני פחות או יותר חח..

הכרטיס צריך לרדת לדעתי בסופו של דבר לסביבות ה600$.

מה לעשות המחירים בארץ תמיד מופקעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כניראה שאתה לא יודע לקרוא ביקורות כי ההבדל בין ה-256 ל-512 הוא כימעת כלום (ברגע שמביאים את ה-512 למהירויות של ה-256) ההבדל נובע מהמהירות והזיכרון שהרבה יותר מהירים.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2607&p=10

אני לא אומר שהכרטיס מעפן אלא שהוא מצויין ואני רוצה אחד (וכניראה יקנה אחד) אני אומר שזה כרטיס שלא נועד להרוויח כסף בגלל המחיר שלו.

נ.ב

אתה גם יכול להיתנהג כמו בן אדם ולא לענות בצורה ברוטלית, אתה לא חייב להסכים איתי אבל לענות ככה...

מצטער אם נפגעת מהתגובה שלי.. נכנסתי לקריז :screwy:

בכל מקרה, כמו ששמת לב לקטע בהודעה שלך שהדגשתי, כששני הכרטיסים במהירות סטוק ( = השוואה אמיתית) אפשר לראות את השפעת הגודל של הזכרונות באמת וההבדל ביניהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אם נפגעת מהתגובה שלי.. נכנסתי לקריז :screwy:

בכל מקרה, כמו ששמת לב לקטע בהודעה שלך שהדגשתי, כששני הכרטיסים במהירות סטוק ( = השוואה אמיתית) אפשר לראות את השפעת הגודל של הזכרונות באמת וההבדל ביניהים.

אם תסתכל בהשוואה תראה שהביצועים אותו דבר כמעט שהכרטיסים באותה מהירות מה שאומר שההשפעה של ה512MB לא כזאת גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שכמעת ואין השפעה של ה-256 הנוספים למעת משחק או שתיים וזה מתבטא בפריימים ספורים אם כן, אבל זאת לא הנקודה, הנקודה היא שבמחיר כזה כמות הכרטיסים שיימכרו (במיוחד בארץ) היא אפסית ואם הכמות היא אפסית אז למה לייצר אותו אם לא לגימיק (להראות שאתה הכי טוב בשוק) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?? זה לא ירד בחודש הקרוב מתחת ל5? פיי בכלל לא שווה... לא שיש אבדל "ענק"... אבל 5 אלף שקל ולא ירד? מוגזם באמת..

אני ילך על מה שחשבתי ללכת מהתחלה: Leadtek WinFast PX7800 GTX 256MB TDH MyVIVO

הוא ירד בחודש הקרוב מתחת ל3? זה לא ממש חשוב לי כי אני בכול מקרה הולך לקנות אותו בחודש הבא ואז לסיים עם המפרט שלי.

ואתם אתם שואלים אותי אבדל של המחירים הוא ענקי ומופרז ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?? זה לא ירד בחודש הקרוב מתחת ל5? פיי בכלל לא שווה... לא שיש אבדל "ענק"... אבל 5 אלף שקל ולא ירד? מוגזם באמת..

אני ילך על מה שחשבתי ללכת מהתחלה: Leadtek WinFast PX7800 GTX 256MB DDR3 TDH MyVIVO PCI-Express

הוא ירד בחודש הקרוב מתחת ל3? זה לא ממש חשוב לי כי אני בכול מקרה הולך לקנות אותו בחודש הבא ואז לסיים עם המפרט שלי.

ואתם אתם שואלים אותי אבדל של המחירים הוא ענקי ומופרז ביותר!

יש בלוגיק Leadtek PX7800GTX Extrim TDH My VIVO PCI-e 512MB Retail Video Card

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=7662

ב4500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4500? ובאתר רשום מחירון 4600 4700.. אז יש כרטיסים של חברות אחרות שעולות פחות...

ידעתי שזה מוזר שירשמו 5000 ש"ח או 5500 ש"ח ככה סתם אצל כול החברות.

http://www.comp-il.co.il/Product.asp?Pid=VDEVGA7800512&Cat2Cat1ID=1452&Cat2ID=1820&aff=Zap

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...