מעוניין לדעת כמה פרטים בקשר לGeForce 7800GTX חלק אחרון! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לדעת כמה פרטים בקשר לGeForce 7800GTX חלק אחרון!

winer100

Recommended Posts

שלום לכולם.

היום בבוקר צריך להגיע אלי במשלוח החלקים האחרונים שלי למחשב החדש:

מעבד

גוף קירור

דיסק קשיח

UV

וקדוטה

את הכרטיס מסך לא לקחתי ברגע האחרון בגלל שNVIDIA שחררה את הגירסה החדשה של הGTX את הGeForce 7800GTX 512MB..

שאת ההיתרון שלו הבנו בכמה משגים...  והמחיר בינו לבין מה שאני רציתי לקנות (במפרט צד ימין) לא ממש קריטי... לא משהו שבגללו כדאי לקחת אחד "פחות טוב"

אז יש לי כמה שאלות בקשר לזה:

1:

האם ידוע לכם את רשימת החברות שישחררו את כרטיסי המסך האלו?

2:

האם ידוע לכם כמה הם יעלו?

3:

איזה בנדלים יהיו להם? לכול אחת מהחבילות שהחברות ישחררו? *אם אפשר לינקים למוצר אצל כול חברה בשביל לראות מידע ואת הבנדל זה יהיה מצויין*

4:

יצאו כמה גירסאות שונות ומומהרות? או שרק אחת לכול חברה?

5:

הכי חשוב מתי זה יגיע לארץ? ואם יגיעו כמה סוגים אצל כול חברה? (קשור גם לשאלה למעלה)

אני ישמח לתשובה כי זה החלק האחרון שלי (סוף סוף חח ) אז זה הסוף השלם של המפרט שלי, אני ימתין לתגובות תודה לכולם. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל היצרניות הגדולות של כרטיסי המסך כמו Asus, BFG, EVGA, Gainward, MSI, Point of View ו-XFX, צפויות להכריז כבר היום על גירסא ראשונית של הכרטיס, ורובן כבר עשו זאת. חלק מן היצרניות, כמו BFG ו-XFX, מתכננות לשחרר את ה-7800GTX 512MB מתוצרתן, כאשר הוא מגיע במהירויות יותר גבוהות מהבסיס.

חברת BFG הכריזה, שכרטיס ה-GeForce 7800GTX OC שלה, ישווק לצרכן בתדרים של 580MHz לליבה ו-1750MHz לזיכרון, ישירות מהמפעל. בנוסף, BFG הודיעה, שהכרטיס שלה עובר את קו המיליארד, והוא מסוגל לעבד מעל ל-1.16 מיליארד וקטורים בשניה.

חברת XFX הכריזה, שבנוסף לכרטיס הרגיל מתוצרתה, היא תציע רמה נוספת, רמת ה-XXX. אותיות ה-X ב-XXX מסמלות: eXtreme overclocking, eXtreme performance ו-eXtreme cooling. כרטיס ה-XXX יגיע למהירות של 580Mhz לליבה ו-1730MHz לזיכרון ישירות מהמפעל.

לקוח מהכתבה באתר:

http://hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1132010464,1011,

בינתיים המחיר בNEWEGG בארה"ב זה 750 דולר לBFG:

http://www.newegg.com/Product/ProductList.asp?Manufactory=&PropertyCodeValue=679%3A16838&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=683%3A10557&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&PropertyCodeValue=0&description=&MinPrice=&MaxPrice=&SubCategory=48&Submit=Property

תמונות:

http://www.newegg.com/Product/Showimage.asp?Mode=&Type=&Image=14-143-044-02.jpg%2C14-143-044-03.jpg%2C14-143-044-04.jpg%2C14-143-044-05.jpg%2C14-143-044-06.jpg&CurImage=14-143-044-03.jpg&Description=BFG+Tech+BFGR78512GTXOC+Geforce+7800GTX+512MB+GDDR3+PCI+Express+x16+Video+Card+-+Retail

בארץ הוא עולה בינתיים באתר הזה לפחות 5441 שקל!!!!!!!!!!

http://www.comp-il.co.il/Product.asp?Pid=VDEVGA7800512&Cat2Cat1ID=1452&Cat2ID=1820&aff=Zap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מאיתנו פה אינו נביא.

אין באפשרותנו להגיד לך כמה הכרטיס יעלה בעוד חודש בעוד חודשיים ובעוד שנה.

אני לא חושב שיש טעם לקנות את ה-512 GTX במקום 256 GT "רגיל", אין הרבה סיכוי שה-512 ישרוד מספיק זמן אחרי ה- 256 GT כדי להצדיק את הפרשי המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל השאלה הזו כבר עניתי לך:

אף אחד מאיתנו פה אינו נביא.

אין באפשרותנו להגיד לך כמה הכרטיס יעלה בעוד חודש בעוד חודשיים ובעוד שנה.

ולמה אתה לא רוצה את ה-GT? הוא עולה חצי בערך מה-7800GTX 512MB ונותן ביצועים שלא יביישו אף מערכת HIGH END.

ההתעקשות שלך לא מובנת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל אני לא רוצה את הGT כי אם אני כבר לוקח אז אני יקח מה שיש לי במפרט בצד ימין,

אני לא רוצה שאחרי שנה כבר משחקים יתחילו לגמגם לי.

פשוט חבל על הכסף.

ואתה באמת חושב שה-GTX יחזיק הרבה יותר מה-GT? אגב, השנה, זה טיפה מוגזם, שנה זה בטוח לא, נסה יותר.

אני רואה שהפורום שורץ בנביאים ובאנשים שמבקשים נבואות, Figures out..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבטיח לך שלאף אחד כאן (או בעולם) אין מושג תוך כמה זמן המחיר של הכרטיס הנ"ל ירד לרמה שאתה מצפה לה (בין 3 ל-4 אלף), אני אישית מאמין שהוא לא יגיע לטווח הזה לעולם (אולי יד שנייה או אחרי הרבה הרבה זמן), תחשוב לבד, אם ירד המחיר לרמה כזאת אז NVIDIA יירו לעצמם ברגל, זה יהרוס להם את המכירות של הכרטיס הרגיל (ה-GTX עם ה-256M) וחוץ מזה מבחינת מכירות ה-HIGH END זה סך הכל משהו כמו 2% מהמכירות שלהם לכן אין להם טעם להוריד מכירים, מי שרוצה לקנות במחיר כזה (גיימרים כבדים) יקנה בכל מקרה ומי שלא יכול להרשות לעצמו כרטיס כזה לא יתרגש מירידה של כמה דולרים כי זה יהיה עדיין יקר (דוגמה הכי יפה זה מעבדי ה-FX של תראה כמה זמן ה-55 בשוק ועדיין כמעת במחיר ההשקה כנ"ל ה-HIGH END של הדור הקודם בכרטיסי מסך).

ה-7800GTX 512 הוא גימיק בלבד (לא שאני לא רוצה אחד) הוא נועד כדי להראות עליונות טכנולוגית על המתחרה ולכן אל תצפה למחיר זול מהכרטיס הזה.

אחד הדברים היותר מפגרים שנאמרו בזמן האחרון.

מהסיבה הפשוטה שהכרטיס כן מנצל את ה512MB שלו במשחקים מסויימים ורואים גם בבנצ'ים את השיפור שיש בגרסת ה512MB לעומת זו של ה256MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כניראה שאתה לא יודע לקרוא ביקורות כי ההבדל בין ה-256 ל-512 הוא כימעת כלום (ברגע שמביאים את ה-512 למהירויות של ה-256) ההבדל נובע מהמהירות ליבה והזיכרון שהרבה יותר מהירים.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2607&p=10

אני לא אומר שהכרטיס מעפן אלא שהוא מצויין ואני רוצה אחד (וכניראה יקנה אחד) אני אומר שזה כרטיס שלא נועד להרוויח כסף בגלל המחיר שלו.

נ.ב

אתה גם יכול להיתנהג כמו בן אדם ולא לענות בצורה ברוטלית, אתה לא חייב להסכים איתי אבל לענות ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל 5 אלף שקל? יש אבדל מה גירסה של ה256 מגה הגירסה הזאת עולה 3 אלף זה אבדל רציני...

תוך כמה זמן זה יגיע ל3 אלף יש למישהו מושג?

אני מבטיח לך שלאף אחד כאן (או בעולם) אין מושג תוך כמה זמן המחיר של הכרטיס הנ"ל ירד לרמה שאתה מצפה לה (בין 3 ל-4 אלף), אני אישית מאמין שהוא לא יגיע לטווח הזה לעולם (אולי יד שנייה או אחרי הרבה הרבה זמן), תחשוב לבד, אם ירד המחיר לרמה כזאת אז NVIDIA יירו לעצמם ברגל, זה יהרוס להם את המכירות של הכרטיס הרגיל (ה-GTX עם ה-256M) וחוץ מזה מבחינת מכירות ה-HIGH END זה סך הכל משהו כמו 2% מהמכירות שלהם לכן אין להם טעם להוריד מכירים, מי שרוצה לקנות במחיר כזה (גיימרים כבדים) יקנה בכל מקרה ומי שלא יכול להרשות לעצמו כרטיס כזה לא יתרגש מירידה של כמה דולרים כי זה יהיה עדיין יקר (דוגמה הכי יפה זה מעבדי ה-FX של תראה כמה זמן ה-55 בשוק ועדיין כמעת במחיר ההשקה כנ"ל ה-HIGH END של הדור הקודם בכרטיסי מסך).

ה-7800GTX 512 הוא גימיק בלבד (לא שאני לא רוצה אחד) הוא נועד כדי להראות עליונות טכנולוגית על המתחרה ולכן אל תצפה למחיר זול מהכרטיס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...