תנו לי ביקורת - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו לי ביקורת

swg

Recommended Posts

אז ככה, אני מחליף את המארז שלי(ה-ATX) במארז COOLING Silentium T2 שמשתיק את המחשב.

אני מוציא את האיורור המקורי של הליבה, מוסיף למארז החדש(עם סירקולציית האויר הפנטסטית שלו[תקנו אותי אם אני טועה]) SONIC TOWER.

תנו ביקורת לטוב ולרע, אני מוכן לשמוע הכל לפני הקניה...

זה חשוב לי מאד בשביל הבטחון לקנות את זה.

תודה מראש.

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בשביל להשיג שקט סביר (אני מניח. תקן אותי אם אני טועה) אתה קונה מארז חדש וקירור חדש למעבד?

זה הכל?

הרעש במארז מגיע גם משאר המאווררים במארז, הוא מגיע מחלקים רופפים, מהדיסק הקשיח, מהכוננים הרגילים ומרעידות של חפצים אחרים בעקבות הרעידות של המחשב.

בראש ובראשונה מארז חדש לא יעזור הרבה. אם אתה מחפש רק שקט, אולי כדאי לך להשקיע במאוררים חדשים, גומיות, ומשהו שישתיק את הדיסק הקשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בשביל להשיג שקט סביר (אני מניח. תקן אותי אם אני טועה) אתה קונה מארז חדש וקירור חדש למעבד?

זה הכל?

הרעש במארז מגיע גם משאר המאווררים במארז, הוא מגיע מחלקים רופפים, מהדיסק הקשיח, מהכוננים הרגילים ומרעידות של חפצים אחרים בעקבות הרעידות של המחשב.

בראש ובראשונה מארז חדש לא יעזור הרבה. אם אתה מחפש רק שקט, אולי כדאי לך להשקיע במאוררים חדשים, גומיות, ומשהו שישתיק את הדיסק הקשיח.

המארז הזה מגיע עם גומיות להרדיסק וספק שקט, לפחות ככה פנדה טוענים... אני מוציא את המאורר של הליבה מכניס SONIC TOWER, זה לא אמור להספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...