Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 54 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

שאלה: אני כרגע בבלקליסט 12 עדין עם הפיאט פונטו מההתחלה (כמובן משופרת) ויש לי 50K בערך , עכשיו השאלה היא עם כדי לקנות מכונית חדשה ולשפר אותה? או להישאר עם הפיאט ולהמשיך לשפר אותו כל פעם קצת. המכוניות הכי טובות שאני יכול לקנות הן ה:Clio V6 והSupra שעולות 40K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

אל תקנה!!

אחרי שאתה גומר בלאקליסס אחד...יש לך "מתנות" שאתה יכול לבחור 2....פעם הבאה תבחר בסימני שאלה ותצא לך מכונית משופרת של היריב  :xyxthumbs:

באחרון בחרתי בשתי הסימני שאלה ובשתיהם קיבלתי כסף , יש איזה אחד מהם שצריך לבחור? זאת אומרת לפי הסדר?

ואוקיי אני ימשיך בינתיים לשפר את הפונטו המעפנה הזאת... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי רק מכונית אחת בכל המשחק! (חוץ מהראשונה שחיבים לקנות)

את הפורש CARRERA GT

רציתי לראות איך היא אז קניתי אותה ושיפרה אותה עד הסוף (כי גם לאף אחד מהמתחרים איך את האוטו הזה)

עלה לי כמעט חצי מיליון הכל! :pissed: והיא לא משהו

היא נוסעת בסדר

אבל היא לא ממש זריזה כמו הGALLARDO והM3

הרעש שלה גם נורא מכוער!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזרו לי !

איך אני עושה את המשימה של הדוקרנים במרדף? כאילו אני יודע שיש מחסומי דוקרנים אבל איך עושים שזה יעלה שם? (0/2)

אכן אכן

המנוע מרעיש כמו צווחה של תינוק!! ממש לא אהבתי!!

לעומת זאת אהבתי את ה CAYMAN עם הטורבו 2 ממש רעש פגזי!!!

הGALLARDO גם יש לה רעש פצצה!!!

יש לה רעש מעוד מעצבן שנשמע כאילו הורגים במבי (רעש צביחה מצמרר כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי רק מכונית אחת בכל המשחק! (חוץ מהראשונה שחיבים לקנות)

את הפורש CARRERA GT

רציתי לראות איך היא אז קניתי אותה ושיפרה אותה עד הסוף (כי גם לאף אחד מהמתחרים איך את האוטו הזה)

עלה לי כמעט חצי מיליון הכל! :pissed: והיא לא משהו

היא נוסעת בסדר

אבל היא לא ממש זריזה כמו הGALLARDO והM3

הרעש שלה גם נורא מכוער!!!!

קניתי אותה גם בסוף המשחק והתאכזבתי

יש לה רעש מחרפן, נשארתי עם 300 אלף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש לה "רעש" יפה מאוד, תודה

2. מי שאומר שהיא לא זריזה או שלא כיוון את הSTEERING נPREFORMANCE SETTINGS, או שלא יודע על מה הוא מדבר.

3. עד כמה שהגלרדו נחמדה, היא לא מתקרבת לקררה ג'י טי

my thoughts on that matter :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבלקליסט 10 עדיין עם הפונטו, אני יכול לקנות את המיצובישי אבולושין שנראה לי שיש לה את הביצועים הכי טובים מבין כל המכוניות שאני יכול לקנות, ואחרי שניצחתי את בבלקליסט 13 12 11 בשלושתם בחרתי ב2 סימני שאלה ובאף אחד מהם לא קיבלתי את המכוניות של היריב לצערי ככה שאין לי ברירה, הבעיה זה שלא בטוח שישאר לי כסף להרבה שיפורים אחרי שאני יקנה את המיצובישי, אם אני לא טועה יש לי 65 אלף בערך והמיצובישי עולה 36 אלף. המכונית האחרונה שאני יכול לקנות זה את המרצדס SL500 שעולה 70 ומשהו אלף, מה אתם אומרים?? מה לעשות?? יש אולי מכונית אחרת שעדיף לי לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה שיפור רציני? זאת אומרת בין הפונטו לאבולושין?? ומה הקטע עם אני משחק את כל המשחק או לפחות את רובו עם אותה המכונית זה מתחיל לשעמם הבעיה היא שאני לא רוצה להגיע למצב שלא ישאר לי כסף...  :-\

או שאולי כדי לנצח את בלקליסט 10 וכבר לקנות את הקאימן? במקום לקנות עכשיו את האבולושין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...