Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה מתלהבים כל כך מהמוסטנג

אני נגד השביעי עכשיו

לקחתי מוסטנג משפורת עד הסוף וסופרה משופרת עד הסוף והסופרה פשוט טובה יותר בכל שלושת המדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק אצלי מאתמול ואני כבר נגד המקום ה 7 או ה 8 (הסינית\יפנית\קוריאנית\ויטנאמית וכו' הזאת - KAZE)

המשחק דיי קל, אבל ממכר .

אני עדיין עם ה FIAT  :silly: , לא יודע בנתיים היא קורעת לכולם את הצורה אז אני משאיר אותה עד למכוניות הרציניות :).

הנה תמונה של האוטו. מצטער על העיצוב המכוער פשוט בגלל ההיט אני כל הזמן מחליף צבעים... -

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין, הייתי במרדף של 2 מיליון באונטי... אבל אני לא יודע איך לברוח מהמשטרה... אחרי שהרסתי איזה מיליון קורבטים זה קפץ כל פעם ב 80 אלף שלא לדבר על זה שהשלמתי את כל ה milestones ואז רציתי לצאת ולהשאיר את המרדף עוד פתוח ולשאול אותכם שיטות לברוח אבל אמרתי לעצמי שאני כבר אמשיך, ותפסו אותי...

יש לכם רעיונות איך לברוח? לפעמים אני מסתובב סביב אותו ה"בלוק" וזה עוזר אבל סתם לנסוע ככה בחיים אני לא יצליח... זה מתסכל ומעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סתם תפסתם מהמוסטנג יותר מדי

2. לזה שמחליף צבעים להוריד תהיט עוד מעט אתה תצטרך להשאר על היט גבוה כדי לעשות את הMILESTONES בצורה נורמלית

3. הדרך הטובה והרגילה להתחמק ממשטרות זה להיות מקדימה של השיירת ניידות ולהפיל עליהם מבנה (מיכל מים,תחנת דלק,בייגלה עצום,צמיג ענק וכו')

ואז להמשיך בנסיעה כרגילל המד הירוק באיבייד יעלה מהר ותברח להתחבא בעיגולים הכחולים כשיש קולדאון (אם משוטרה ראתה אותך באמצע תעשה את התהליך

מחדשש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניצחתי את ה JV הזה Joe או איך שלא קוראים לו, עכשיו אני נגד רוני, שלישי ברשימה (זה עם אסטון מרטין db9)

זאת הוייפר שלו (לא נגעתי בה עדיין, נבדוק איך היא אולי אני יחליף אותה במקום הלמבורגיני)

http://img505.imageshack.us/my.php?image=nfsmwnircar110fs.jpg

עריכה: יאפ, יש לוייפר האצה יותר טובה וגם charger (כמו למוסטנג) בכל מקרה גם בגלל שהמנוע שלה עושה רעש יותר טוב וגם בגלל שאני מרגיש שהשליטה בה הרבה יותר טובה אני יחליף אותה בלמבורגיני, (עכשיו הלמבורגיני תהיה למרדפים ביחד עם הפורשה...)

*הדיון הזה נהפך לבלוג של אנשים על המשחק חחח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניצחתי את ה JV הזה Joe או איך שלא קוראים לו, עכשיו אני נגד רוני, שלישי ברשימה (זה עם אסטון מרטין db9)

זאת הוייפר שלו (לא נגעתי בה עדיין, נבדוק איך היא אולי אני יחליף אותה במקום הלמבורגיני)

http://img505.imageshack.us/my.php?image=nfsmwnircar110fs.jpg

עריכה: יאפ, יש לוייפר האצה יותר טובה וגם charger (כמו למוסטנג) בכל מקרה גם בגלל שהמנוע שלה עושה רעש יותר טוב וגם בגלל שאני מרגיש שהשליטה בה הרבה יותר טובה אני יחליף אותה בלמבורגיני, (עכשיו הלמבורגיני תהיה למרדפים ביחד עם הפורשה...)

*הדיון הזה נהפך לבלוג של אנשים על המשחק חחח  :lol:

זאת הייתה הכוונה... קיצר אני היום צריך לנצח את JV פשוט לא היה לי זמן אתמול...

עריכה : סיימתי אעותו אבל לא קיבלתי תוויפר אז אני עושה עוד פעם...

עריכה2 : זה עובד... קיבלתי תויפר ואני נגד רוני עוד מעט תמונה שלה אחרי טאצ' שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחיייייייי חרשת!!!!!!!!!! בגדול! המשחק אצלי כבר מיום שישי שעבר בבוקר ואני עכשיו ב3... כל יום עושה 1 או 2 מתחרים תלוי אם קשה לי או לא! אבל אתה התחלת שלשום אם אני לא טועה ואתה ב4!!?!?! WTF MAN? ח-ר-ש-ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק,אני משתגע

יש לי את הRX8 ונמאס לי ממנה

אני רוצה מכונית חדשה

וכל מתחרה שאני מביס,אני לא מצליח להשיג ת'מכונית שלי [מזל רע :pissed:]

עכשיו העפתי את EARL [מקום 9] ולא קיבלתי את הEVO שלו

אני מתחיל להתחרות נגדו שוב פעם :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך עד הסוף עם האימפרזה טורבו, כמעט כל המכוניות אותו דבר, ולמרות שהמכוניות האחרונות במשחק הרבה יותר חזקות ההבדלים הם לא הכי גדולים ואפשר לנצח את המעצבן הזה בסוף גם עם מכונית לא הכי סוף הדרך. פשוט אני אוהב את הרעש של האימפרזה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחיייייייי חרשת!!!!!!!!!! בגדול! המשחק אצלי כבר מיום שישי שעבר בבוקר ואני עכשיו ב3... כל יום עושה 1 או 2 מתחרים תלוי אם קשה לי או לא! אבל אתה התחלת שלשום אם אני לא טועה ואתה ב4!!?!?! WTF MAN? ח-ר-ש-ן.

חחח אכן .

שמע כשתהיה שבוע לפני הגיוס ו 99% מהחברים שלך כבר התגייסו אז תבין שאין שום דבר טוב יותר מלחרוש על איזה משחק :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...