דחוף - איך ה Zalman VF700 AlCu VGA Cooler? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף - איך ה Zalman VF700 AlCu VGA Cooler?

שלמה הדג

Recommended Posts

שלום,

ברשותי כרטיס מסך מדגם 6800GT (גירסאת AGP) ואני מעוניין בקניית קירור חדש לכרטיס שלי.

בהתחלה הזמנתי את ה Cooling NV Silencer, אך מכיוון שאני לחוץ בזמן בנושא ולחנות אין את הדגם זמין הוצע לי לקנות את ה Zalman VF700 AlCu VGA Cooler.

לפניי שאני מבזבז 150 ש"ח רציתי לדעת האם הוא נחשב כקירור טוב?

בבקשה תשובה עוד היום, כפי שאמרתי, אני לחוץ בזמן.

נ.ב.

מה ההבדל בין דגם זה לבין דגם ה Cu (ללא ה-Al)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alcu = אלומיניום וקופר שזה אלומיניום ונחושת

cu = נחושת בלבד

ההבדלים הם שנחושת מוליכה חום יותר טוב

הגירסא של ה cu תביא ביצועים של בין 2 -3 מעלות פחות לפי סקרים

הגירסא השניה שמשולבת באלומיניום יותר קלה מן הסתם אלומיניום מתחת מאוד קלה

אני ממליץ על ה cu

והמאורר הזה מעולה מבחינת ביצועים הוא מוריד את הטמפ' בסביבות ב 7-10 מעלות

מומלץ בחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי את המאורר הזה לפני חודש ואני אמור לקבל אותו חמישי הזה!

חחח בשביל ה gf 4 ti 4200 שלי. אני מקווה להגיע איתו למקסימום שלו 360\660

חחח עכשיו הצלחתי להגיע ל 290\500....יותר מזה הכרטיס מתחמם כי המאורר שלי נדפק וזו גם הסיבה שאני קונה את האיורור הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב...מישהו יודע איך אני מחבר חישן טמרטורה לכרטיס מסך? זאת אומרת, איפה אני ממקם אותו? על הליבה אי אפשר בגלל הגוף קירור ( זלמן)

אז איפה אני כן תוקע אותו? ואיך אני מחבר אותו למחשב שלי ( אין לי בלוח אם חיישנים - 3).

ומאיפה אני קונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור סוס. וזה שכתב שתי הודעות מעליי- אתה באמת מאמין שהפרש של שתיים שלוש מעלות שווה 20 שקל? זה בזבוז מיותר לחלוטין.

במנוחה 2-3 מעלות המאמץ זה גודל ליותר...

אגב...מישהו יודע איך אני מחבר חישן טמרטורה לכרטיס מסך? זאת אומרת, איפה אני ממקם אותו? על הליבה אי אפשר בגלל הגוף קירור ( זלמן)

אז איפה אני כן תוקע אותו? ואיך אני מחבר אותו למחשב שלי ( אין לי בלוח אם חיישנים - 3).

ומאיפה אני קונה?

יש לך חיישן בכרטיס... (במידה ויש)

אתה לא שם חיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ד"א לי יש את הCU.

ולא רשמתי כמה היה לי עם סטוק לפני - 55 מעלות במנוחה.

זאת ירידה משמעותית ואני בOC יותר גדול אז הפער אפילו גדל...אבל הקירור של ה6200 של לידטק הוא שווה ערך לשל גיפורס 2:| חתיכת פלסטיק עם מאורר של 1 CFM:|

זה מצוין.

ד"א המבנה של ה6200 ממש דומה לזה של ה6600GT אז שתדע שאתה מקבל עם הקירור של זלמן 8 סינקים לזכרונות, במידה ומבנה הזכרונות בכרטיס שלך הוא פרח, כמו שלי, כלומר 4 מודלים בצד העליון(התחתון כשהכרטיס מחובר) קרובים לליבה ומעליהם בצד השני יש עוד 4 מודלים לא תוכל לשים במודלים שבצד של הקירור סינקים.

לזה עם הTI, לא נראה לי שתגיע ל660...בכל מקרה תצטרך לעשות גם VMOD.

בקשר לשאלה על החיישן, אתה יכול למקם חיישן חיצוני של פאנל וכו' בצד העליון(כלומר האחורי של הכרטיס, אם אתה מחבר את הכרטיס למחשב הלמעלה למטה והלמטה למעלה) באזור הליבה, זה קריאה די מדוייקת, הבדל מזערי בטמפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...