איזה כרטיס אני צריך בשביל להעביר קלטות אודיו ישנות למחשב? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס אני צריך בשביל להעביר קלטות אודיו ישנות למחשב?

solet

Recommended Posts

אין לך כרטיס קול בלוח אם מובנה-אם כן תחבר את הטייפ מיציאה של הואזניות ללין אין בכרטיס קול של המחשב בד"כ זה הכחול.

וגם הוא המליץ לך על כרטיס קול מאוד מתקדם (יחסית)

CREATIVE Audigy 2

אבל אם אתה צריך כרטיס קול להשמעה של במחשב והקלטת הקלטות את יכול לקחת גם אחד זול אולי אפילו הכי זול ותדאג שתיהיה אחריות וזה יספיק לך

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני בן!

(ג'ניה זה שם של בנים ובנות בדיוק כמו השם ליאור והשם עמית וכו')

לגבי איזה כרטיס פשוט אני מכיר?

אני לא יודע אני לא מכיר,תיכנס לכל חנות ותבקש תכרטיס קול הכי זול שיש להם,אני מאמין שהוא צריך לעלות פחות מ 50 שקל

לדוגמא ב KSP יש כרטיס של 5.1 ערוצים(מערכת -כרטיס שאתה ממש לא צריך כדי להקליט מטיפ) והוא עולה 70,אני מאמין שם תבקש כרטיס של 2.1 או אפילו כרטיס עם ערוץ אחד זה יעלה פחות

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שיש כונן מיוחד למחשב (ששמים בו את הקסטה) שעושה את ההמרה.

בדיוק השבוע ראיתי דיון על זה. תריץ חיפוש ליתר ביטחון, כי אני לא בטוח שזה היה באתר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להתעסק עם קופסאת -יש לו כבר תטייפ אז שיחבר אותו לכרטיס קול שאמור להיות מובנה בלוח אם

ד"א פותח הת'רד מאיזה שנה הלוח אם/מחשב שלך?

ואז ע"י תוכנה אפשר להקליט-אני בטח שיש תוכנות חינם להקלטה ויוצאת איכות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כן

וואי אתה לא קולט או מה?

לכל טייפ או משהו גדול מזה יש לפחות יצאיה אחת של אודיו זה יכול להיות יצאיה רגילה של או יצאיה אחרת למשל S/PDIF למרות של נראה לי(כי זה יצאיה חדשה) או יציאה כזאת של בננה

את לוקח כבל מחבר שם ליציאה שיש לך ואת הצד השני של הכבל מחבר לLINE IN של הכרטיס קול שיש לך על הלוח/שקנית

אח"כ אתה מפעיל את תוכנת ההקלטה שהורדת מהאינטרנט (חיפוש בגוגל -שמעת על כזה דבר?) מפעיל תתוכנה,לוחץ הקלטה ואז מפעיל את הטייפ או מה שזה לא יהיה וזה מקליט!

זהו?

מה עוד לא ברור?

הסבר פשוט יותר מזה לא נראה לי אפשרי דרך הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...