תסתכלו על הכתבה הבאה, פשוט מזעזע - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תסתכלו על הכתבה הבאה, פשוט מזעזע

skyline

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחח באמת שזה לא אני!  ??? את לא מכירה אותי איך את יכולה לדעת שאני לא בלונדיני או שאני ישראלי? אני בכלל לא ישראלי וגם לא כתבתי את ההודעה הזאת אז למה ישר להתנשא מול אנשים?

ואני אישית לא מבין למה אנשים מתלהבים מהן  :s07: ראיתי עכשיו את התמונות והן בכלל לא משהו! לא מכוערות אבל לא יפות, כלומר, אם היינו עכשיו במסיבה והייתי רואה אחת מהן לא הייתי מתחיל איתה ! ואני לא צריך לקנא בשום בלונד או משהו אחר למה לדעתי זה לא יפה וגם לא יתאים לי בלי לציין את זה ששתיהן היו מתות לפנים כמו שלי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין במה הם כל כך שונות מילדים פלשטינים בני 6 עם קלצ'ניקוב ?

רק מראה על הקשר בין הפלשטיני לנאצים

עכשיו אני לא מנסה להחדיר את הקשר של הפלשטינים לנושא אבל עצם זה שילדות בנות 13 מתעסקות בעניין הזה וכמובן בלי הרבה שכל כולל גם הילדים הפשלטינים שמחזיקים קלצ'ניקוב ביד וצועקים בטלויזיה בין לאומיות לחסל את זה הדבר הכי מפחיד שיכול לקרות עכשיו

מה זה קלצ'ניקוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דחוףףףףףףףףףףף לפיתוח קול! פשוט זוועה! בהתחלה נתתי צ'אנס אבל זה פשוט זיוףף!!! גם תאומות, תשירו ביחד לפחות או שתבטאו נכון את המילים... הם נראה לי סתם הקליטו את זה בבית או משהו במקרופון...

עריכה : ועוד הקול שלהן עדיין לא השתנה חכו קצת... לכו תדעו מה יהיה! אין להן קול יפה זה סתם קול ממוצע של כל ילדה בגיל הזה!

נראה שסתם ההורים הנאצים שלה רצו להרשים את החברים הנאצים שלהם שהם ממשיכים את שושלת הנאציזם או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שההורים שלהן הם רדנקים ואבא שלה כל היום שותה ויורה בפחיות עם שוטגאן

ונגמרה לו התחמושת לשוטגאן, ואישתו צריכה טיפול רפואי מרוב סימנים כחולים,

אז צריך לעשות קצת כסף :xyxthumbs:

האופציה הבאה הייתה מכירה לסוחרי נשים מזרח אירופאיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...