NFS:MW התראד לדמו שיצא בלבד! - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NFS:MW התראד לדמו שיצא בלבד!

ptyahoo

Recommended Posts

• תגובות 373
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו אני מבין מה הקטע של הלהבה הזאת.

בשביל להגיע ללהבה הזאת אתה צריך לנהוג כמו סבתא ולתת למשטרה להדבק אליך לתחת  :kopfpatsch:

GTX התוצאה שלך טעונת שיפור.

אתה יכול לראות את הזמן שלי ואני מאמין שאני יכול לקצץ ממנו 2-3 שניות (עדכונים בהמשך).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין מה הקטע של הלהבה הזאת.

בשביל להגיע ללהבה הזאת אתה צריך לנהוג כמו סבתא ולתת למשטרה להדבק אליך לתחת  :kopfpatsch:

GTX התוצאה שלך טעונת שיפור.

אתה יכול לראות את הזמן שלי ואני מאמין שאני יכול לקצץ ממנו 2-3 שניות (עדכונים בהמשך).

בוס למה הגרפיקה אצלך היא מגעילה בתמנות הכל מטושטש זה אמור להיות מבריק וחלק לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה בדיוק כמוני גם לי שמתי על ההגדרות הכי גבוהות שאפשר לכרטיס ברזולוציה 800X600 כי ב- 1024X768 הוא לא סוחב ובלי פילטרים וזה מסריח ביותר הכל מגעיל אבל ב"ה המחשב החדש מגיע יום חמישי ואז יהיה טוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים החדשים שיצאו היום שיפרו לי אתץ הגרפיקה ובכלל את המשחק לגמרי.....יש לי עכשיו 13-12FPS כלפני זה קיבלתי רק 10-11FPS.......זה יחסית הרבה לFX5200 לא?

רזולוצייה 800X600 הכל על הכי גבוה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים החדשים שיצאו היום שיפרו לי אתץ הגרפיקה ובכלל את המשחק לגמרי.....יש לי עכשיו 13-12FPS כלפני זה קיבלתי רק 10-11FPS.......זה יחסית הרבה לFX5200 לא?

אז יש מצב שזה יתן לי שיפור ל- ג'יפורס 4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחח עלית בעוד 2 FPS מצחיק אתה איזה שיפור איזה נעלים עדיף שתשחק על 640/480 ולא להראות שגם אתה יכול על 800/600 , אם יש'ך צלעות על הזכרונות תדחוף לו OC שיתפוצץ וזהו , אני את שלי עשיתי מ- 250/360 ל- 275/450 לפעמים יש קרטועים , תראה ת'תמונות שתי דפים אחורה ויש לי איזה 20 + FPS ממוצע ..דרייבר 81.85

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ר9800 פרו 256 ביט

עם מעבד 3ג 512 דואל

אני מבחינת המשחק בהגדרות הכי גבוהות של 1024 עם פול דיטייל

וזה רק לי פשוט מדהים!זה לא נראה לי הגיוני יש עוד דרך להעלות את אמת הפירוט!

כאילו יש איזה אדוונס מנייו לגרפיקה במשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...