NFS:MW התראד לדמו שיצא בלבד! - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NFS:MW התראד לדמו שיצא בלבד!

ptyahoo

Recommended Posts

• תגובות 373
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשימה שלך היא לעבור דרך 6 מחסומים ואחרי זה להיתחמק מהמשטרה

ברגע שאתה מתחמק מהמשטרה יש לך את המד למטה (cool down) ברגע שאתה ניכנס לאחד העיגולים הכחולים ונישאר שם המד יתמלא יותר מהר כי זה מקום מחבוא.

אתה ניכשלתה ביגלל שלא עברתה 6 מחסומים ואיבדתה את המישטרה תנסה לישמור על המישטרה עד שתעבור 6 מחסומים ואז תיפטר מהם

לדעתי זה החלק היותר קשה במישחק לשמור על המישטרות עד שיגיע עוד תיגבורת זה ממש קשה הם מעפנות כל כך ליפעמים

אבל אם נוסעים על הכביש המהיר הם איכשהו יצמדו עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין באתגר השלישי צריכים להרוס את כל מה שמסומן באדום במפה כאשר המשטרה אחריכם ושאתם מסיימים תגרמו למשטרה להיעלם ואז לכו לחלק במפה שמסומן בכחול וסיימתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משימה ראשונה - להגיע לכל הצ'ק פוינטס לפני שנגמר הזמן.

משימה שניה - להתחמק מהמשטרה (פשוט למצוא איזה משהו גדול שאפשר לשבור: המשולשים האלה שעל המפה, ופשוט לברוח מהמשטרה, וכשהתחמקתם, צריך למצוא נקודת מסתור, שגם הן מסומנות על המפה ע"י עיגולים מקוקווים).

משימה שלישית - לעשות צרות בעיר, וכשאתם מזהים מחסום משטרתי, אז פשוט לעבור דרכו (צריך לעבור דרך 6 מחסומים), ולאחר מכן צריך כמו במשימה השניה, להתחמק מהמשטרה.

המשימה שעשתה לי הכי הרבה בעיות הייתה השלישית, כי הרבה פעמים כשלקחתי פניה לא טובה אז חסמו אותי ישר כמה ניידות.

דמו נחמד, תמיד כיף לקחת פניות קשות עם הבולט-טיים הזה (תנסו ליסוע ב200 קמ"ש ואז ללחוץ על G ותעשות פרסה איכותית), אבל זה טיפה מבאס שעמודים חשמל ענקיים אני מפיל בקלות, אבל יש גדרות עץ קטנות/עצים שפשוט אי אפשר לשבור...

ד"א, אם אתם רוצים, אז באפשרויות משחק ניתן לשנות את מד המהירות לשיטה המטרית (ז"א, שהמהירות תכתב בקמ"ש במקום במייל-לשעה).

בסך-הכל משחק ארקייד דיי נחמד, אולי אני אקנה אותו, אבל אחרי שהמחיר שלו ירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...