NFS:MW התראד לדמו שיצא בלבד! - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NFS:MW התראד לדמו שיצא בלבד!

ptyahoo

Recommended Posts

תגידו זה רק אצלי שהמישחק עושה פעם בכמה דקות איזה סידרה של תקיעות מעצבנת ואז ממשיך לרוץ חלק? מה לא בסדר פה?! יש לי R9800P אני משחק על 1024*786 וב ADNAVCE שמתי הכל על הכי גבוהה חוץ מהפעלה ה SYNC או איך שקורים לזה כי אני זוכר שזה דבר מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 373
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זיכרון..., אצלי זה הרבה הרבה יותר גרוע בגלל ה512... אבל אחרי כמה זמן זה מסתדר.. תנסו לפתוח כמה שפחות תוכנות... מבחינת המשחק מאוד כבד...

עריכה : מעכשיו עושים השוואת מחשבים... בנצ'ים בשביל לדעת איך הוא עובד על כל מחשב...

אז ככה... הולכים לQUICK RACE ובוחרים את הפורשה המשופרת.. בוחרים מסלול מספר 1 ורמת קושי בינונית וTRAFFIC על בינוני..

נכנסים למשחק ועושים בנצ'מארק בFRAPS על השניה שהמסך מתחיל להציג את המשחק(ישר אחרי שאתה לוחץ אנטר כדי להיכנס למשחק אחרי הטעינה ללחוץ על הכפתור של הבנצ'מארק בתחילת המירוץ(יענו עוד לפני שהוא התחיל איפה שהמכוניות משוויצות ושמראים אותן מקרוב)

לעשות את הבנצ'מארק עם ההגדרות האלו(לא רואים כאן את הפילטרים.. פילטרים לשים למעלה על הכי גבוה... כל השאר תשימו אותו דבר כמו בתמונה ולא לשים פילטרים מהדרייבר!) ורזולוציה כמובן... 1024X768 לא פחות ולא יותר. אז הנה שלי :

Frames Time (ms) Min Max Avg

1696 60000 13 36 28.267

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון..., אצלי זה הרבה הרבה יותר גרוע בגלל ה512... אבל אחרי כמה זמן זה מסתדר.. תנסו לפתוח כמה שפחות תוכנות... מבחינת המשחק מאוד כבד...

אתה רוצה להגיד שגם המשחק הזה הוא מאלה שמומלץ לשחק עם לפחות 1.5GB?

אני לא הרגשתי שום תקיעות עם ג'יגה =\

מה זה AA 8XS? או 2XQ?

אלה סוגי פילטרים,

אין לי מושג מה כל אחד עושה ומה ההבדלים ביניהם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FXים למיניהם מתבקשים לא לנסות בכלל מכיוון שיש שם אפקטים שאין בFXים וזה לא שווה את ההשוואה... FXים מוזמנים להשוות עם FXים בדרך אחרת חחחחח

קיצר תתחילו לעשות את הבנצ' אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה : מעכשיו עושים השוואת מחשבים... בנצ'ים בשביל לדעת איך הוא עובד על כל מחשב...

אז ככה... הולכים לQUICK RACE ובוחרים את הפורשה המשופרת.. בוחרים מסלול מספר 1 ורמת קושי בינונית וTRAFFIC על בינוני..

נכנסים למשחק ועושים בנצ'מארק בFRAPS על השניה שהמסך מתחיל להציג את המשחק(ישר אחרי שאתה לוחץ אנטר כדי להיכנס למשחק אחרי הטעינה ללחוץ על הכפתור של הבנצ'מארק בתחילת המירוץ(יענו עוד לפני שהוא התחיל איפה שהמכוניות משוויצות ושמראים אותן מקרוב)

לעשות את הבנצ'מארק עם ההגדרות האלו(לא רואים כאן את הפילטרים.. פילטרים לשים למעלה על הכי גבוה... כל השאר תשימו אותו דבר כמו בתמונה ולא לשים פילטרים מהדרייבר!) אז הנה שלי :

Frames Time (ms) Min Max Avg

1696 60000 13 36 28.267

לעשות כאילו OFF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... זה כמות המכוניות שיהיו במשחק...

תשים את זה ואת הDIFFICUALITY(או איך שלא כותבים סעמק) על MEDIUM. ולכל אלו שלא עושים את זה.. אז כן גם זה משנה... קיצר זה בא ככה כברירת מחדל אז פשוט אל תגעו בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן.. אתה עצרת לאחר 38שניות... תעשה את הבנצ'מארק עד הסוף... 60 שניות מלאות של בנצ'מארק!

ד"א : שיהיה ברור.. המשחק עובד נפלא על 25FPS ובהחלט לא מרגישים איטיות כלשהיא... שזה יתרון אדיר למשחק עצמו ואני מאוד מעריך על זה את המפתחים...

בהחלט משחק רב תכליתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...