שמעתי שDFI לא תומכת בזכרונות VALUE מסויימים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתי שDFI לא תומכת בזכרונות VALUE מסויימים

vacuuuum

Recommended Posts

[ltr]a lot of high end overclocking boards like and DFI are very picky, not only with memory, but with settings also, my board juts doesn't boot with some multipliers even when underclocked. not to mention different overclockability with different dividers even when the ratio is the same (IE 3/3 4/4 5/5 6/6 give different overclockability).

want compatibility? buy and keep it stock.

want insane overclocked performance? buy DFI/Abit, but watch out it might make you loss your sanity.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן מצב מיוחד שנוצר בעקבות הNFORCE4

תמיד לוחות של DFI שנאו צ'יפים D43 של היניקס ואחרי יציאת ה NF4 שהתברר שהוא גם לא אוהב אותם נוצר מצב שD43 בקושי מחזיק על NF4 של DFI

לדעתי תקנה של סאמסונג כי הם מגיעים עם צ'יפים TCCC\TCC5 שמעולים על NF4 בפרט ועל DFI בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן מצב מיוחד שנוצר בעקבות הNFORCE4

תמיד לוחות של DFI שנאו צ'יפים D43 של היניקס ואחרי יציאת ה NF4 שהתברר שהוא גם לא אוהב אותם נוצר מצב שD43 בקושי מחזיק על NF4 של DFI

לדעתי תקנה של סאמסונג כי הם מגיעים עם צ'יפים TCCC\TCC5 שמעולים על NF4 בפרט ועל DFI בכלל

דווקא סגתי עם הזיכרונות שלי ועם הלוח שלי 287mhz על 3v

ככה שהבעיה התחילה רק מ nforce4 עד כמה שידוע לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי מה העניין עם ה D43, לי כנראה יש את הצ'יפים האלה ואני עושה איתם 285 על 2.8V בלוח שלי (גם כן nforce4 ultra).

במידה ובאמת יש לי D43 יש סיבה לבעיות כלשהם במעבר ל LanParty Ultra-D ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאהההההה למה אתה מתווכח, אני כרגע עם k8n ultra-9 בעל nforce4 ultra ואני עושה איתם 285 על 2.8V !!!

השאלה אם המעבר ל dfi lanparty ידפוק את האוברקלוק?

ועוד שאלה, העובדה שאני עושה 285 על הגיגהבייט שלי, מבטלת את הסיכוי שזה באמת D43?

כי שוב אני אומר אני לא בטוח, השאלה היא האם הבעיה עם ה D43 כלולה בכל לוחות NF4U או רק ב DFI ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...