מהי המצלמה עם הזום האופטי הגדול ביותר הקיימת כיום בשוק בישראל? - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי המצלמה עם הזום האופטי הגדול ביותר הקיימת כיום בשוק בישראל?

zoman

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה עוד כלום...

יצא לי להתעסק עם ה Nikkor 2000mm F/11, עדשה ששוקלת קרוב ל 40 ק"ג, חתיכת דבר מדהים, שלא לדבר על היכולות שלו בשימוש עם מכפילים.

97341234.jpg

c200011.jpg

אחת מהעדשות העצבניות ביותר הקיימות למצלמות SLR.

לקנון יש גירסה מוגבלת של עדשת 5200mm F/14.5 מתחילת שנות השבעים.

צריך למשכן איזה אשך או שניים בשביל לשלם את שארית הסכום בתשלומים מתקבלים על הדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי מזה הדבר המוזר הזה? צריך לקנות יחד איתו איזה נגמש ,גם בשביל לשאת את המשקל וגם בשביל לשמור שלא יגנבו אותה , בכל מקרה נראה לי שהאשכים שלך שווים הרבה כסף

צריך למשכן איזה אשך או שניים בשביל לשלם את שארית הסכום בתשלומים מתקבלים על הדעת.
a136.gif
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, העדשה שהוא הביא הינה עדשת פריים (עדשה קבועה בניגוד לזום). אתה יכול להגיד שאורך המוקד שלה הוא פי 17.14 מעדשה בעלת 35 מ"מ.

שגיא, אפשר להתעסק עם הגוף כשמורכב עליו עדשה כזאת? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את העדשה אתה מקבע על חצובה אימתנית (מן הסתם - תמיד לזכור ילדים "מין זה לא סתם!11") וזה מקנה לך חופשיות מלאה עם הגוף. אתה לא הולך ומצלם איתה פורטרטים... (זה יכול להיות דווקא משעשע - לצייד את אלי האנה עם העדשה הזו, בשילוב ה D2X ולומר לו לרוץ איתה אחרי עוברים ושבים ברחוב אלנבי בתל-אביב, זה ייראה יותר כמו נסיון לפיגוע באמצעות טיל כתף מאשר טריפ רע עם עדשה מפלצתית).

עדשה חביבה ביותר... לצילומי אסטרו-פוטוגרפיה היא חלומית, מאפשרת לך לבודד את שלושת צבעי היסוד ועוד קצת דברים נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי של קישור "aquarius" ברשותך אני מצרף כמה תמונות מהקישור שהבאת שמשכו את עיניי! על זה ניתן לומר - כל מילה מיותרת ,ראו תמונות שאומרות אומרות הכל - zz19if.th.jpg

zz24ev.th.jpg

תגידו לי זה הבא לא אמור להיות מאגיסט (נושא מאג) בצבא?

48ae.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...