מה צריך בשביל רשת אלחוטית עם אינטרנט בלי חייגן - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה צריך בשביל רשת אלחוטית עם אינטרנט בלי חייגן

Quellious

Recommended Posts

הי,

יש לי אינטרנט בכבלים ללא חייגן (MPLS).

אני רוצה לקנות נתב וכרטיס רשת כדי לחבר שני מחשבים נייחים ברשת אלחוטית G (אין אפשרות לסלול כבל, לצערי)

יש לי כמה שאלות (לא מצאתי תשובה ברורה בחיפוש בפורום)

1. איזה תכונות אני צריך לחפש בנתב כדי שיתאים לחיבור שלי (ויהיה קל לקנפג אותו)? אשמח גם לקבל המלצות (תקציב באיזור 500 ש"ח עבור הנתב)

2. האם עדיף כרטיס רשת של אותה חברה כמו הנתב, או שזה ממש לא משנה?

3. אני אישית מעדיף כרטיס PCI, האם ל- יש יתרונות על פני PCI (למעט העובדה שהוא גם יכול להתאים למחשב ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא בטוח בקשר לכבלים למרות שיש תמיכה בראוטר שאני מציע לך ה MPLS קצת בלבל אותי, אבל בטח מישהו כבר יענה לך.

2. למרות שחלק יגידו לך שכן, אני חושב שהסטנדרט 802.11G הוא סגור ויציב ולכן כל כרטיס יפעל טוב עם כל ראוטר.

קח לדוגמא את כל המקומות הציבוריים, קניון, נמל תעופה, אבל גם עסקים/חברות. אם אתה בא עם מחשב נייד הם לא שואלים אותך בכניסה איזה כרטיס Wi-Fi יש לך כדי שתקבל שירות, זה פשוט עובד. לי יש כרטיס PCI Edimax וראוטר 3Com ומעולם (טוב נו, רק 3 חודשים) לא נתקלתי בבעית תאימות.

3. יש יתרונות וחסרונות לכל שיטה (כמו כל דבר בחיים). כעקרון למחשב נייח עדיף PCI אבל ל USB יש את יתרון הניידות ובקצבים המדוברים עם מחשב מודרני לא צריכה גם להיות בעיה של עומס או קצבים ב USB, זו היתה הבחירה לכרטיס השני שלי כדי לאפשר שימוש מעת לעת במחשב נייד.

לדעתי זה ראוטר טוב ועסקה משתלמת לשני הפריטים ביחד:

http://www.pcdepot.co.il/product.asp?productid=602&CatCode=75

את הכרטיס השני תקנה PCI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...