קצת מודינג ואלקטרוניקה עודכן בעמוד 4,5 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת מודינג ואלקטרוניקה עודכן בעמוד 4,5

ab14

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר הום סנטר?... זה מנעול אלקטרוני זה כמו כפתור רק עם מפתח ובהום סנטר יש מנעולים רגילים כמו של אופניים וכו...

הת המנעולים בסגנון כמו שאצלי תוכלו למצוא במחשב ישן רק שאצלי יש משהו אחר אצלי לא כל מפתח עגול יפתח את המנעול

הנה סתכלו בתמונות וכבר תבינו

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא יעניין אותו גם הסיסמה בביוס...

וגם אני לא עשיתי את המפתח בישביל שלא יכנסו לי למחשב אלא בישביל היופי וגם קצת בישביל שלא יכנסו לי למחשב

עם פשוט לא הייתי רוצה שיכנסו אליי למחשב הייתי שם סיסמה בביוס וזהו אבל אז זה לא היה יפה זה היה סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא יעניין אותו גם הסיסמה בביוס...

וגם אני לא עשיתי את המפתח בישביל שלא יכנסו לי למחשב אלא בישביל היופי וגם קצת בישביל שלא יכנסו לי למחשב

עם פשוט לא הייתי רוצה שיכנסו אליי למחשב הייתי שם סיסמה בביוס וזהו אבל אז זה לא היה יפה זה היה סתם

בדיוק מה שהוא אמר... אני רוצה לא סתם להיפטר מצוציקים שיתחילו להתלונן שנעלתי מהם את המחשב אלא אני רוצה גם יופי.. והמפתח זה ממש ממש ממש מגניב!!!

מצאתי אצל מישו מחשב ישן עם מפתח כזה אבל הוא לא מוכן להקריב אותו.. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(1)

ab14, אתה יכול לערוך את ההודעה שלך במקום לשלוח 2 הודעות...

ab14, קיבלת אזהרה ראשונה מתוך 3.

אם אתה רוצה להוסיף משהו להודעה האחרונה שלך, אנא השתמש בכפתור העריכה.

(2)

search.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שהוא אמר... אני רוצה לא סתם להיפטר מצוציקים שיתחילו להתלונן שנעלתי מהם את המחשב אלא אני רוצה גם יופי.. והמפתח זה ממש ממש ממש מגניב!!!

מצאתי אצל מישו מחשב ישן עם מפתח כזה אבל הוא לא מוכן להקריב אותו.. =\

למה להקריב?... סך הכל להוציא את המנעול שעם אני לא טועה במחשבים הישנים הוא משמש כדי למעול את המקלדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...